TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBulancak Otelleri
0 Bulancak Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bulancak Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bulancak Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bulancak Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bulancak Otelleri ve en uygun Bulancak otel fiyatları, Bulancak hakkında genel bilgiler...

Bulancak Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.0
E. Uslu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-07-2022/30-07-2022
Merkeze yakın nezih sakin bir yerdi odalar temiz personeller güler yüzlüydü
10
m. s. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-12-2022/24-12-2022
odaları çok kullanışlı ve ferahtı..
10
m. d. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-12-2022/24-12-2022
yol üzerinde tesadüfen bulmuştum. konumundan dolayı tercih ettim ve çok memnun ayrıldığım bir yer oldu. teşekkürler
9.0
F. Güneş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-07-2022/30-07-2022
konumu çok iyi yerde otelin her yere yakın çalışanlar çok samimi ve güler yüzlüydü odalar çok temizdi

Bulancak Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

*Karadeniz Bölegesi'nde bulunan Giresun ilimizin en nadide ilçelerinden Bulancak otelleri...

Büyüleyici doğal manzarası ile konuklarına kusursuz bir konaklama sağlayan en uygun fiyatlı Bulancak otellerinin en nezih tesislerini sizler için araştırıp, sitemizde paylaşmış bulunuyoruz. Bulancak' ta tatil planı yapan misafirlerimize de bölge hakkında genel bilgileri sunarak , aksaklıklarla karşılaşmamaları adına bilgilendirme yapmış bulunmaktayız. BulancakKaradeniz Bölgesi'nde bulunan Giresun iline bağlı bir ilçe ve en gelişmiş ilçelerindendir. İlçe toprakları dünyanın çok az yerinde görülen ılıman yağmur ormanlarını barındırır. Bölge çevresinde görebileceğiniz çay yetiştiriciliği önemli gelir kaynaklarından olmakla beraber bir diğer gelir kaynağı ise turizmdir. Sizler için beş yıldızlı Bulancak otellerini derlemiş bulunmaktayız.

NÜFUSU

Ülkemizin nadide tatil yerlerinden olan Bulancak nüfusu son kayıtlara göre 63.368 olarak kayıtlara geçmiştir. Yaz döneminde ilçenin Karadeniz Bölgesi'nde olmasının da etkisi ile ılık ikliminin cazibesi turizmi canlandırıp en uygun  Bulancak otellerinde doluluk oranını oldukça arttırmaktadır.
 Bu yüzden en iyi Bulancak 
otellerinde konaklayarak tatilini geçirenlerin de bölge nüfusunda da değişikliklere neden olduğunu görebilirsiniz. İndirimli Bulancak otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında hem bölgeyi daha yakından tanıyabilmek için hem de buradaki zamanınızı daha iyi değerlendirmek için sayfamızdaki bilgilerden mutlaka faydalanmanızı öneririz.

HAVALİMANI

Bölgede bulunan Ordu-Giresun havalimanı Bulancak ilçesine sadece 18 km mesafede bulunmaktadır. Yaz sezonunda hemen her gün uçak seferi bulmak mümkün iken, kış döneminde haftanın bazı günleri seferler düzenlenmektedir.

OTOGAR

 İlçe konumundaki Bulancak' a Giresun otogarından tüm şehirlerimizden karayolu ulaşımı mümkün olup, buradan ilçeye aktarım sağlayan araçlarla gelebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yolcu kapasitesi hayli artış gösteren Giresun otogarından, Bulancak' a aktarmalı olarak her saatte bir sefer bulunmaktadır. Giresun ve Bulancak arası 18 km. dir. Tatilinizi geçirdiğiniz  uygun fiyatlı Bulancak otellerinde konaklarken ilçenin muhteşem doğasının tadını kolay ulaşım olanakları ile de çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz.

TURİZM DANIŞMA 

Şirin ilçemiz olan Bulancak' ın turizmi son yıllarda yapılan özenli çalışmalar sonucu kalkınmaya başlamıştır. Önemli bir turist kitlesine sahip olan Bulancak' ın turizm alanındaki gelişmeleri Giresun il merkezinde bulunan Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından planlanmaktadır. Siz de en uygun Bulancak otel fiyatları ile bölgede konaklarken bölge ile ilgili detaylı  bilgiler edinebilirsiniz.

İKLİMİ ve DOĞAL BİTKİ ÖRTÜSÜ

Giresun ilinde bulunan Bulancak ilçemizde iki ayrı iklim görülmektedir. Kıyılar ılık ve yağışlıdır. Kelkit Havzası, yani Giresun dağlarının güneyinde yazlar sıcak, kışlar ise soğuk geçmektedir. Giresun kıyı bölgeleri Rize'den sonra Türkiye' nin en çok yağış alan bölgesidir.
Bulancak ilçesi bol yağış aldığı için, bitki örtüsü bakımından oldukça zengindir. Her tarafı yemyeşil olmakla birlikte, çayırlar ve meralar %27 'dir. Giresun ilinde 1000 m yüksekliğe kadar her taraf fındık, kestane, akasya, gürgen, meşe, ıhlamur, karaağaç ve çeşitli meyve ağaçları ile örtülüdür. 1000-2000 m arasında çam ormanları başlar ve sarıçam, ladin ağaçları ile kaplıdır. 2000 m'nin üstünde de Alp bitkilerine rastlanır.

YEME ve İÇME OLANAKLARI
Eğer yolunuz Karadeniz Bölgesi'nin nadide ili Giresun' a düşmüş ve en şirin ilçelerinden biri olan Bulancak otellerinde konaklama imkanı elde etmişseniz mutlaka tatmanızı önereceğimiz lezzetler de bulunmakta. 
Tavsiyelerimize başlayacak olursak eğer yörenin en sevilen yemekleri başlıca ; Karalahana çorbası, mendek çorbası, fasulye diblesi, pezik, karalahana sarması, ısırgan yemeği, hamsili börek ve çalı çiçeği çorbası diyebiliriz. Yöremize özgü bu farklı lezzetleri tatmak için sitemizde bulunan beş yıldızlı Bulancak otellerinde erken rezervasyon olanaklarından yararlanarak yerlerinizi ayırmayı unutmayın.

GEZİLECEK YERLER

Bulancak, Giresun'un en güzel ilçelerinden biridir. İl merkezine sadece 18 km mesafede bulunur. Giresun' a çok yakın konumda yer almasından dolayı ulaşım da oldukça kolaydır. İlçe bitki çeşitliliği olarakta zengin olduğu için ve deniz kenarı bir ilçe olmasından maviye ve yeşile doyacağınız en iyi Bulancak otellerinde konaklarken çevrede gezilecek yerleri de sizler için derledik. Beş yıldızlı Bulancak otellerinde muhteşem tatiliniz için yerlerinizi ayırdıysanız, birlikte çevreyi de keşfetmeye başlayalım. 
Bulancak ilçemizde bulunan çok sayıda tarihi yapı ve kültürel gezi imkanı vardır. Başlıca görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ise; Osmanlı mimarisinin muhteşem eserlerinden biri olan Sarayburnu Camii, küçük bir sahil köyü olan Burunucu Köyü, adını altından akan sodalı sudan alan Acısu Kaya Kilisesi, çevresi yemyeşil ormanlarla ve çiçeklerle bezenmiş olan Paşa Konağı Yaylası.
En iyi Bulancak otellerimizde konaklamak için güzel bir etkinliğinde bilgisini son olarak siz değerli misafirlerimize sunalım istedik. Bölgede, Bulancak Kültür ve Sanat Şenliği her yıl Temmuz ayının 22 ve 27' si arasında gerçekleştirilir. Şenlik ilçeye bağlı Erikli köyünde düzenleniyor ve bu şenlik kapsamında bir çok etkinlik düzenleniyor ve yöreyi yakından tanıma fırsatı bulabiliyorsunuz.