TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBozüyük Otelleri
1 Bozüyük Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bozüyük Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bozüyük Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bozüyük Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bozüyük Otelleri ve en uygun Bozüyük otel fiyatları, Bozüyük hakkında genel bilgiler...

Bozüyük Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
H. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-09-2020/05-09-2020
Odalarımız çok temizdi. Personel son derece güler yüzlü davrandı. Her şey için teşekkürler.
10
M. T. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-05-2023/03-05-2023
İş seyahatim sırasında konaklama yaptım. Tavsiye üzerine sizleri tercih ettim ve oldukça memnun kaldım. Konumu ve ulaşımı oldukça kolay. Personeller ilgi ve alakalı. Temiz bir otel.
10
S. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-08-2022/12-08-2022
Ortak alanlar ve özel alanlar oldukça temiz. Çalışanlar güler yüzlü ilgi ve alakalı. Konumu ve ulaşılabilirliği oldukça kolay. Tavsiye edebileceğim bir otel. Fiyat performans açısından oldukça uygun.
8.0
ü. y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-11-2021/06-11-2021
Güzel otel temiz eşimle beğendik

Bozüyük Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Asya ve Avrupa arasında köprü olan Bilecik ilçesi Bozüyük otelleri...

Bozüyük, Bilecik ilinin bir ilçesidir. Adını Bozüyük Höyüğü' nden alan ilçe birçok uygarlığın hakimiyeti altında kalmıştır. Asya ile Avrupa arasında doğal bir köprü görevi gören Bozüyük çok kültürlü bir yapıya sahiptir. Manavlar, Yörükler, Çerkezler, Balkan göçmenleri, Arnavutlar, Tatarlar, Romanlar, Dadaşlar ve daha birçok kültür bir arada yaşamaktadır.
Büyüleyici doğal manzarası ile konuklarına kusursuz bir konaklama sağlayan Bozüyük otellerinin en nezih tesislerini sizler için araştırıp, sitemizde paylaşmış bulunuyoruz. Bozuyük' te tatil planı yapan misafirlerimize de bölge hakkında genel bilgileri sunarak , aksaklıklarla karşılaşmamaları adına bilgilendirme yapmış bulunmaktayız.

 NÜFUSU
 Ülkemizin nadide tatil yerlerinden olan Bozüyük nüfusu son kayıtlara göre 75.566 olarak kayıtlara geçmiştir. Yaz döneminde ilçenin ılık ikliminin cazibesi turizmi canlandırıp uygun fiyatlı Bozüyük otellerinde doluluk oranını oldukça arttırmaktadır. Bu yüzden beş yıldızlı Bozüyük otellerinde konaklayarak tatilini geçirenlerin de bölge nüfusunda da değişikliklere neden olduğunu görebilirsiniz. İndirimli Bozüyük otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında hem bölgeyi daha yakından tanıyabilmek için hem de buradaki zamanınızı daha iyi değerlendirmek için sayfamızdaki bilgilerden mutlaka faydalanmanız gerekmektedir.

HAVALİMANI

Bozüyük ile Ankara Esenboğa Havalimanı arası 321 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 4 saat 12 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 253 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

TURİZM DANIŞMA 

Şirin ilçemiz olan Bozüyük 'ün turizmi son yıllarda yapılan özenli çalışmalar sonucu kalkınmaya başlamıştır. Önemli bir turist kitlesine sahip olan Bozüyük' ün turizm alanındaki gelişmeleri Bilecik il merkezinde bulunan Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından planlanmaktadır. Siz de uygun Bozüyük otel fiyatları ile bölgede konaklarken bölge ile ilgili detaylı  bilgiler edinebilirsiniz.

OTOGAR

Bozüyük'e
farklı şekillerde gitme opsiyonları bulunmaktadır. Eskişehir'e 45 km, Bursa'ya 126 km, İnegöl'e 59 km, Kütahya'ya 80 km mesafede olan Bozüyük 'e hergün sık sık otobüs seferleri düzenlenmektedir. Bilecik' ten her yarım saatte bir karşılıklı sefer bulabilirsiniz.


İKLİMİ ve DOĞAL BİTKİ ÖRTÜSÜ

Dağlar genellikle koruluk durumundaki ormanlarla kaplıdır. Daha alçak kesimlerde kızılçam ve meşelere rastlanır. Alçak ve düz alanlarda otsu bitkiler ve çalılıklar görülür.
Bozüyük Marmara Bölgesi sınırları içinde yer almasına rağmen karasal iklime sahiptir. Kışları soğuk ve yağışlı , yazları sıcak ve kuraktır. Don ve kırağı olaylarının en çok oluştuğu aylar ocak ve şubattır.

YEME İÇME OLANAKLARI

Yörede tahıl üretimi revaçta olmasına istinaden yemek konusuna değinildiğinde ilk akla gelen seçenekler elbette Türk halkının çok severek tercih ettiği hamur işleri gelmektedir. Yörenin sevilen ve yöresel yemekleri olarak sayılan kömme ekmeği, dağ erikli ekşili kese çorbası, bıldırcın kebabı, nohutlu mantı, büzme tatlısı, keklik kebabı, pancar pekmezi en ünlü denenmesi gereken tatlardır.

GEZİLECEK YERLER

Köklü bir tarihe sahip olduğu için birçok görülmesi gereken yere de ev sahipliği yapmaktadır. Bölgenin en eski yapısı Kasım Paşa Camii'dir. Klasik Osmanlı mimarisini yansıtan eserlerle donanmış bölgede Mimar Sinan tarafından inşa edilmiş eserleri görme şansına sahip olacaksınız. 
Bulgar tipinde mimarisi yapılan bir diğer çok ziyaret edilen yapı da Atatürk Köşküdür. Orman içerisinde yer almaktadır. Ayrıca ilçede bulunan en önemli ziyaret noktalarından biri de İnönü Şehitliği'dir.
Bölgede diğer ziyaret edebileceğiniz yerler başlıca ; Metristepe Zafer Anıtı, İntikam Tepe Şehitliği.