TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBoyabat Otelleri
1 Boyabat Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Boyabat Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Boyabat Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Boyabat Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Boyabat Otelleri ve en uygun Boyabat otel fiyatları, Boyabat hakkında genel bilgiler...

Boyabat Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
İ. T. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-09-2020/19-09-2020
İş seyahatim için tercih ettim odalar temiz ve ferah ayrıca merkezi konumda bulunması güzel.
10
K. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-09-2020/08-09-2020
Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Personel çok yardım sever en ufak problemimize çözüm bulmaya çalışıyorlardı.
10
K. P. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-09-2020/19-09-2020
Personel ilgi ve alakası yüksek ayrıca kahvaltılar bol çeşitli ve lezzetli tavsiye ederim.

Boyabat Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

*Karadeniz 'in en gözde noktalarından biri olan Boyabat otelleri...

Büyüleyici doğal manzarası ile konuklarına kusursuz bir konaklama sağlayan en uygun  Boyabat otellerinin en nezih tesislerini sizler için araştırıp, sitemizde paylaşmış bulunuyoruz. Boyabat' ta tatil planı yapan misafirlerimize de bölge hakkında genel bilgileri sunarak , aksaklıklarla karşılaşmamaları adına bilgilendirme yapmış bulunmaktayız. BoyabatKaradeniz Bölgesi'nde bulunan Sinop iline bağlıdır ve en kalabalık ilçesi olma özelliğine sahiptir. İlçe toprakları dünyanın çok az yerinde görülen ılıman yağmur ormanlarını barındırır. Bölge çevresinde görebileceğiniz çay yetiştiriciliği önemli gelir kaynaklarından olmakla beraber bir diğer gelir kaynağı ise turizmdir.

 NÜFUSU

Ülkemizin nadide tatil yerlerinden olan Boyabat nüfusu son kayıtlara göre 28.240 olarak kayıtlara geçmiştir. Yaz döneminde ilçenin Karadeniz Bölgesi'nde olmasının da etkisi ile ılık ikliminin cazibesi turizmi canlandırıp Boyabat otellerinde doluluk oranını oldukça arttırmaktadır. Bu yüzden Boyabat otellerinde konaklayarak tatilini geçirenlerin de bölge nüfusunda da değişikliklere neden olduğunu görebilirsiniz. İndirimli Boyabat otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında hem bölgeyi daha yakından tanıyabilmek için hem de buradaki zamanınızı daha iyi değerlendirmek için sayfamızdaki bilgilerden mutlaka faydalanmanız gerekmektedir.

HAVALİMANI

Coğrafi konumu ve ekonomik şartlardan ötürü, havalimanına sahip olmayan Boyabat, Sinop havalimanına 200 km mesafede bulunmaktadır. Yaz sezonunda hemen her gün uçak seferi bulmak mümkün iken, kış döneminde haftanın bazı günleri seferler düzenlenmektedir. 

OTOGAR
İlçe konumundaki Boyabat' a Sinop otogarına tüm şehirlerimizden karayolu ulaşımı mümkün olup, buradan ilçeye aktarım sağlayan araçlarla gelebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yolcu kapasitesi hayli artış gösteren Sinop otogarından, Boyabat' a aktarmalı olarak her saatte bir sefer bulunmaktadır. Sinop ve Boyabat arası 87km. dir. Tatilinizi geçirdiğiniz beş yıldızlı Boyabat otellerinde konaklarken ilçenin muhteşem doğasının tadını kolay ulaşım olanakları ile de çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz.

TURİZM DANIŞMA 

Şirin ilçemiz olan Boyabat 'ın turizmi son yıllarda yapılan özenli çalışmalar sonucu kalkınmaya başlamıştır. Önemli bir turist kitlesine sahip olan Boyabat' ın turizm alanındaki gelişmeleri Sinop il merkezinde bulunan Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından planlanmaktadır. Siz de uygun Boyabat otel fiyatları ile bölgede konaklarken bölge ile ilgili detaylı  bilgiler edinebilirsiniz.

İKLİMİ ve DOĞAL BİTKİ ÖRTÜSÜ

İlçe Karadeniz bölgesinde olmakla birlikte deniz iklimi özellikleri taşımaktadır. Orta Anadolu' nun kara iklimi daha çok hakimdir. Yazları sıcak, kışları çok soğuktur. Yılın en sıcak ayları temmuz, ağustos ve eylül; en soğuk ayları ise ocak ve şubattır. İlçede hakim rüzgarlar poyraz ve yıldız olup, yağmur batı rüzgarları ile gelir, doğu yönde seyreder. İlçe geneli ormanlarla kaplıdır.

YEME ve İÇME OLANAKLARI

Boyabat, tarihin derinliklerine inildiğinde Rum nüfusunun geçmişte yerleşik hayat sürmesinden ötürü, mutfak kültürü Rum ve Türk Mutfağı olarak sentezden oluşmaktadır. Boyabat 'ta  oldukça ünlü restoranlar bulunmaktadır ve yörenin leziz yemeklerini tatma imkanı sunmaktadır. Ayrıca Boyabat otellerinin restoranlarında bu eşsiz manzara eşliğinde yemek yemenin tadına varabilirsiniz. 

GEZİLECEK YERLER

Ülkemizin her köşesinde birbirinden eşsiz doğal ve tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan şehirler bulunuyor. Bu şehirlere verilebilecek en güzel örnek, coğrafi olarak ülkemizin en kuzey noktasında bulunan Sinop'tur. Bu şehrin kendi halinde diye tabir edebileceğimiz ama huzur veren atmosferi ile adeta bir cazibe merkezi olan ilçeleri, el değmemiş hazinelerle doludur. Yeşillikler içinde, şirin bir ilçe olan Boyabat, tarih boyunca pek çok uygarlığa beşiklik etmiş. Tarihi M.Ö 600' lü yıllara kadar uzanan Boyabat' a yolunuz düşerse; bu ilçeyi gezmek için birkaç günün yeterli olmadığını, ilçenin tahmin ettiğinizden çok daha fazla görülecek yer barındırdığını bilmelisiniz.