2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI0 Boncuk Koyu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Boncuk Koyu Otelleri

Boncuk Koyu Otelleri & Boncuk Koyu Otel Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar
________

En İyi Boncuk Koyu Otellerinin Yorumları

Boncuk Koyu Otelleri & Boncuk Koyu Otel Fiyatları

Marmaris'in gözde koylarından Boncuk Koyunda konaklayabileceğiniz Boncuk Koyu Otelleri...

Muğla'nın 52 km uzağında yer alan Boncuk Koyu, Marmaris'e 30 dakikalık mesafede yer alan turistik bir koy olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzmek için uygun bir koy olması sebebi ile Boncuk Koyu otelleri de yılın neredeyse her mevsiminde konaklamak için uygun tatil bölgeleri arasında yer alıyor.

Gökova körfezinde bulunan koy, diğer körfezdeki koylara nazaran daha sıcak bir suya sahiptir. Oldukça berrak bir suya sahip olan koyda pek çok balık çeşidi de bulunuyor. Bu da şnorkelle dalış yapanlar için büyük bir olanak olarak karşımıza çıkıyor. Bu bakımdan indirimli Boncuk Koyu otel fiyatları ile bölgede tatil yapmak çok doğru bir seçenek olarak karşınıza çıkabiliyor.

Nüfusu

Boncuk Koyu Marmaris'e bağlı bir Gökova koyu olduğundan dolayı burada sadece belli dönemlerde Boncuk Koyu otellerinde konaklayanların nüfusu oluşturduğu görülmektedir. Bu da bölgede oldukça değişken bir nüfus olması üzerinde etkili olmaktadır. Burada yaz aylarında büyük insan kalabalıkları görmek mümkünken kış aylarında ise daha az insanla karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Muğla Marmaris karayolundan 41 km uzaklıkta olan Sedir Adası tabelasını takip ederek ulaşabileceğiniz Boncuk Koyuna ulaşmak için Fethiye Havalimanını kullanabilirsiniz. Çamlı Köyünde bulunan iskeleyi geçtikten sonra Boncuk Koyuna ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şehirlerarası otobüs seferleri aracılığı ile Marmaris'e geldikten sonra şehir içi araçlarla indirimli Boncuk Koyu otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşma olanağına da sahip olabilirsiniz.

Turizm Danışma

Boncuk Koyu siyasi bölge olarak Marmaris'e bağlı olduğundan bölgedeki turizm faaliyetleri Marmaris İlçe Turizm Müdürlüğü kontrolü altında gerçekleşmektedir. Boncuk Koyu otellerinde konaklarken bölge hakkında detaylı bilgi almak ve turizm etkinliklerini öğrenmek için turizm danışma bürolarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Bağlı olduğu Marmaris'le benzer özelliklere sahip olan Boncuk Koyu iklimine baktığımız zaman Akdeniz iklimin etkisi altında olduğunu görebilirsiniz. Kampanyalı Boncuk Koyu otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatiller sırasında yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve bol yağışlı iklim özelliklerini yaşayabilirsiniz. Bu da yaz kış rahatlıkla tatil yapabileceğiniz ve farklı mevsimlerin bölgeyi nasıl güzelleştirdiğini görebilmeniz bakımından faydalıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Sadece yeşil ve mavinin göz alıcı güzelliğini bir arada sunmayan Boncuk Koyunda çok farklı balık türlerini bir arada görebileceğiniz gibi yemeklerde de bu balık türleri ile karşılaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu da özellikle Boncuk Koyu otellerinde kalırken balık restoranları ile karşılaşmanıza olanak sağlamaktadır. Akşamları ise rakı balık keyfi yapacak olmanız tatillerinizi daha keyifli hale getirebiliyor.

Popüler Boncuk Koyu Eğlence Mekânları

Gece eğlenceleri bakımından Marmaris'e ve Gökova'ya bağlı olan Boncuk Koyunda eğlenebileceğiniz bar seçeneklerini değerlendirmek için yakın mesafedeki Marmaris ve Gökova'ya gitmeniz gerekmektedir. Greenhouse, Daisy, Beach Club, Chhers gibi eğlence mekânları sayesinde hareketli geceler yaşayabilir, tüm yılın yorgunluğunu dans ederek atabilirsiniz. Bu yüzden kampanyalı Boncuk Koyu otel fiyatları ile şehirde konakladığınızda bu eğlence olanaklarını da mutlaka değerlendirmelisiniz.

Gezilecek Yerler

Kendi başına eğlenebileceğiniz yerler arasında yer alan Boncuk Koyunda şnorkelle dalış yaparak farklı balık türlerini görme olanağına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bölgede geçireceğiniz tatilleri daha verimli hale getirmek için ilçenin önemli turizm merkezlerini de gezmeniz faydalı olacaktır. Boncuk Koyu otellerinde konaklarken özellikle Marmaris Kalesi, Sedir Adası, Hafsa Sultan Kervansarayı gibi yerleri de mutlaka görmelisiniz.