TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBolu Göynük Otelleri
0 Bolu Göynük Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bolu Göynük Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bolu Göynük Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bolu Göynük Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bolu Göynük Otelleri ve en uygun Bolu Göynük otel fiyatları, Bolu Göynük hakkında genel bilgiler...

Bolu Göynük Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.7
G. Özcan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-10-2021/08-10-2021
Peronelin ilgisinden çok memnun kaldık. Manzarası zaten muhteşemdi. Kahvaltı da çeşitli ve lezzetliydi. İlk fırsatta tekrar ziyaret etmek istiyoruz.
9.7
A. Yazar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-03-2021/08-03-2021
Balayı için tercih ettik, odamız çok güzel hazırlanmıştı. Personel güleryüzlü ve ilgiliydi. Odanın manzarası muhteşemdi. Her şey için çok teşekkürler.

Bolu Göynük Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi ve doğal güzellikler içerisindeki Bolu Göynük Otelleri...

Bolu Göynük, her ne kadar Karadeniz Bölgesinde olsa da İç Anadolu Bölgesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bolu Göynük'te yer alan oteller ve Bolu Göynük otelleri hakkında bilgileri internet adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bolu Göynük'e geldiğinizde tamamı yeşilliklerle ve sık çam ağaçlarıyla çevrili ormanlarını görebilirsiniz. Bolu Göynük'te yer alan çok sayıda otel ve apart villalarda konaklama yapabilir, tatilinize farklı bir anlam katabilirsiniz.

Erken rezervasyon olanakları ile uygun Bolu Göynük otel fiyatları avantajlarından faydalanarak rezervasyon gerçekleştirebileceğiniz otellerde konaklarken çevre hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız tatil sırasında zamanınızı daha verimli değerlendirmenize olanak sağlayacaktır.

Nüfusu

Doğasıyla ve destinasyon merkezleriyle tatilcilerine her türlü tatil olanaklarını sunan Bolu Göynük tarihi dokusunu halen korumaktadır. Bolu Göynük aynı zamanda milli park anlamında geniş alana sahip olmasından dolayı yapılaşma gerçekleşmemiştir.

Genellikle dik arazi üzerinde yerleşim alanları olan Bolu Göynük nüfus yoğunluğu bakımından fazla gelişmemiştir. Genel olarak 15 bin nüfusa sahip olan Bolu Göynük yöre halkının destekleriyle adını duyurmayı başarmıştır ve Bolu Göynük otellerinde tatil yapanlarla nüfusta dönemsel dalgalanmalar olduğunu görebilmek mümkündür.

Havalimanı

Ulaşım araçları bakımından genellikle kara yolu ulaşımı tercih edilen Bolu Göynük'te hava yolu ulaşımını da tercih edebilirsiniz. Bolu Göynük'e hava yolu ile gelmek isteyen misafirler en yakın havalimanı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Havalimanı Bolu Göynük'e ortalama 3 saat mesafede yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanından Bolu Göynük'e ve indirimli Bolu Göynük otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize şehirlerarası otobüslerle rahatlıkla ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Otogar

Bolu il merkezine 98 km mesafede yer alan Bolu Göynük, tarihi ve dokusu büyüleyici atmosferiyle dikkat çekmektedir. Ulaşım kolaylığı açısından dikkat çeken Bolu Göynük, lüks tasarıma sahip Bolu Göynük otelleri ile tatilcilerini ağırlamaya devam etmektedir.

Bolu Göynük'e ulaşımlarda şehirlerarası otobüslerle rahatlıkla gelebilirsiniz. Bolu merkezde yer alan otogardan Bolu Göynük'e her yarım saat de bir minibüsler kalkmaktadır.

Turizm Müdürlüğü

Bolu Göynük'te İç Anadolu Bölgesinin yöresel ve kültürel özelliklerine sahip önemli tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Bolu Göynük'te turistik gezilere ev sahipliği yapan çok sayıda tarihi mekan ve destinasyon merkezleri yer almaktadır. Bu da uygun Bolu Göynük otel fiyatları ile bölgede tatil yapanların daha keyifli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır.

Bolu Göynük'te yer alan önemli turizm merkezleri hakkında sayfamızdan detaylı bilgi alabileceğiniz gibi Bolu Göynük, turizm müdürlüklerinden de bilgi alabilirsiniz. Bolu Göynük, yabancı misafirlerin ve doğaya düşkün ziyaretçilerin uğrak mekânlarındandır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Bolu il sınırları içerisinde önemli iklim ve bitki örtüsüne sahip olan Bolu Göynük, sık çevrelenmiş çam ağaçlı ormanları ile meşhurdur. Bolu Göynük, genellikle yılın her döneminde yağış alan bir bölge konumundadır.

Bolu Göynük'te endemik bitki örtüsü bakımından önemli bitki yapısına sahiptir. İç Anadolu ve Karadeniz iklim şartlarını bünyesinde barındıran Bolu Göynük bölgesi, doğaseverlerin ilk tercih ettikleri yerler arasındadır. Bolu Göynük'te yer alan butik Bolu Göynük otellerinde tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Genel olarak Anadolu kültürünü yansıtan yemekleri ve farklı türde yiyecekleri sayesinde Bolu Göynük, dünyaca tanınan bölge konumuna gelmiştir. Ayrıca Bolu ve Bolu Göynük'te yetişen aşçılar sayesinde dünyaca ünlü otellerde ve restoranlarda çalışmaktadır. Bu da Bolu Göynük otellerinin restoranlarında da bu yetenekli aşçıların yemeklerinden tadabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Bolu Göynük'te Anadolu yemek kültürünün yanı sıra Karadeniz Bölgesinden yemek kültürleri de bulunmaktadır. Bolu Göynük'e geldiğinizde tadabileceğiniz lezzetler arasında, Bolu usulü patates çorbası, Cincile böreği, Kabak tatlısı, Bolu Kaz tiridi, Etli Güveç yemekleri önemli Bolu Göynük yemeklerindendir.

Popüler Eğlence Mekânları

Genellikle Apart evlerin yer aldığı Bolu Göynük, turizm anlamında gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Bolu Göynük'te yer alan çok sayıda otelde eğlence aktivitelerine katılabilirsiniz. Uygun Bolu Göynük otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında tatilinizi çok daha eğlenceli bir şekilde geçirmeniz için çeşitli etkinlikler düzenlendiğini görebilirsiniz. Bolu Göynük'te yer alan diğer eğlence seçeneklerini de değerlendirerek tatilinize farklı bir heyecan katabilirsiniz. Ayrıca Bolu Göynük'te kültürel etkinliklere de katılabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Tarihi açıdan önemli medeniyetlere ev sahipliği yapan Bolu Göynük, tarihi güzelliklerini yansıtmaya devam ediyor. Bolu Göynük'e geldiğinizde gezip görebileceğiniz çok sayıda destinasyon merkezleri yer almaktadır.

Bolu Göynük ve civarında gezilecek yerler arasında, Yedi göller milli parkı, Mudurnu, Mengen, Seben, Karacasu, Ulu camii Bolu Göynük ve civarında gezilecek yerler arasındadır. Bolu Göynük otellerinde konaklarken tatilinizi daha renkli hale getirebilmek için bu yerleri ziyaret etmeyi de ihmal etmemelisiniz.