TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBolu Dağı Otelleri
1 Bolu Dağı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bolu Dağı Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bolu Dağı Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bolu Dağı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bolu Dağı Otelleri ve en uygun Bolu Dağı otel fiyatları, Bolu Dağı hakkında genel bilgiler...

Bolu Dağı Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
u. y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-07-2020/07-07-2020
Otelin temizlik konusunda aldığı önlemlerden çok memnun kaldım. Personeller çözüm odaklıydı, yemek menüsü zengindi, her alanda temizliğe gösterilen özen bizi çok memnun etti, fiyat performans olarak beklentimin üstündeydi.
9.7
M. BAYKAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-06-2021/27-06-2021
Yemekler harikaydı. Otelin içinde bulunduğu doğal ortam harikaydı. Gerek otel içinde gerek otel dışında doğa yürüyüşü yapılabilecek çok güzel parkurlar var. Kapalı yüzme havuzu olması bir artı. Kapalı havalarda bile havuz kullanabildik. Aile ile gidilebilecek harika bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim.
8.3
g. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-08-2020/31-08-2020
Odalar temiz ve ferahtı. Yemek menüsü zengindi. Temizlik olarak pandemi süreciyle alakalı olarak tüm önlemler alınmıştı, işini titizlikle yürüten tüm çalışanlara teşekkürler ailemle mutlu bir konaklama geçirdim. Umarım en kısa zamanda tekrar konaklama fırsatımız olur.

Bolu Dağı Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Manzarası ve havasıyla meşhur Bolu Dağı Otelleri...

Bolu Dağı'nın bol oksijenli havasından faydalanabileceğiniz Bolu Dağı otellerinde konaklarken tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilecek bilgileri sayfamızda bir arada bulabilirsiniz. Sitemizde Bolu Dağı hakkında bulabileceğiniz bilgiler sayesinde tatiliniz sırasında zamanınızı çok daha iyi kullanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Bolu Dağı, Düzce Ovası ile Bolu Ovası'nı birbirinden ayıran ve birçok güzelliğe ev sahipliği yapan yerdir. 2007 yılında hizmete açılan Bolu Dağı tüneli de bu dağlar üzerindedir. Bolu Dağı'nda doğayla baş başa kalabileceğiniz birçok tesis bulunmaktadır.

Ankara İle İstanbul arasında önemli bir geçit görevi gören Bolu Dağı birçok ziyaretçi için uğrak yeridir. Balu Dağı, manzarası, havasıyla ziyaretçileri kendine hayran bırakmıştır. Bolu Dağı otel fiyatları genel olarak oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Nüfusu

Bolu Dağı, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ili birbirine bağlayan önemli bir noktadır. Bolu Dağı Tüneli'nin yapımı 2007 yılında tamamlanmıştır. Bolu Dağı İstanbul ? Ankara arasını karayolunu zaman açısından önemli ölçüde kısaltmıştır. Bolu Dağı'nın dağınık bir yerleşmesi vardır. Bolu Dağı'ndaki hizmet sektöründe çalışanlar yakın yerlerde ikamet etmektedir. Bolu Dağı otellerinde genellikle kısa süreli konaklmalar yapılmaktadır.

Havaalanı

Bolu Dağı, Türkiye'nin en büyük iki ilini birbirine bağlayan önemli bir geçit noktasıdır. Bolu Dağı Tüneli'nin yapımı 2007 yılında yapılmıştır. Bolu Dağı tüneli ulaşımı önemli ölçüde kolaylaştırmıştır. Bolu Dağı'na en yakın havalimanı Ankara Esenboğa Havalimanı'dır. Bolu Dağı ile Ankara Esenboğa havalimanı arası 188 kilometredir. Bolu Dağı İstanbul arası ise 263 kilometredir. Seyahatlerinde Bolu Dağı Tüneli'ni kullanan misafirler için uğrak yeri niteliğindeki Bolu Dağı otel fiyatları dönemlere göre farklılık göstermektedir.

Otogar

Bolu Dağı, havası ve manzarasıyla birçok ziyaretçinin uğrak noktasıdır. İstanbul ve Ankara'yı birbirine bağlayan Bolu Dağı Tüneli çok önemli konumdadır. Bolu Dağı otellerine gelmek isteyen ziyaretçiler, zaten bir uğrak yeri olan Bolu Dağı'na rahatlıkla uğraşabilirler. Ankara'ya 188 kilometre olan Bolu Dağı, İstanbul'a 263 kilometre mesafededir.

Turizm Danışma

Bolu Dağı'nın tanıtımı için yapılan turizm etkinlikleri Bolu Dağı açısından önemlidir. Bolu Dağı, önemli bir geçit olduğundan yol boyunca birçok restoran ve dinlenme tesisi mevcuttur. Bolu Dağı Tüneli ulaşımın rahatlamasını sağlamıştır. Bolu Dağı otel fiyatları oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Bolu Dağı ile ilgili bilgiye Bolu, İhsaniye, 14200 Merkez Bolu adresinden ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Bolu karma olarak İç Anadolu ve deniz iklimine hâkimdir. Bolu bu iki iklimden de yılın belirli zamanlarında etkilenmektedir. Daha çok Karadeniz'e yakın olan yerlerde; yazları serin ve kışları ise ılık geçmektedir. Bunun tam tersi olarak iç kısımlarda boy gösteren sıcaklık farkı oldukça fazladır. Bolu'daki bu iklim değişikliği gün içerisinde bile farklılık göstermektedir. Örneğin gece ve gündüz arasında inanılmaz ısı değişiklikleri vardır.

Doğal bitki örtüsü olarak en önemlisi çam ağaçları ön sıralarda gelmektedir. Genellikle ormanlık bir alana sahiptir Bolu. Birçok ağaç çeşidine rastlayabilirsiniz Bolu'da. Bunlardan ıhlamur, dişbudak, defne, kavak, kestane, kayın en önemli ağaçlardandır. Bu bakımdan uygun Bolu Dağı otel fiyatları ile burada tatil yaparken buranın doğal bir cennet olduğunu düşünebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Bolu Dağı özellikle, bayram tatili, sömestr tatili gibi dönemlerde çok yoğun olmaktadır. Bolu Dağı, birçok şehirler arası otobüsün de geçiş noktası olması sebebiyle dinlenme tesisleri ve oteller bu dönemlerde dolmaktadır. Bolu Dağı et yemekleri ve lokantalarıyla meşhurdur. Bolu Dağı otelleri restoranları da ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. Bolu Dağı önemli bir geçiş noktası olduğundan her türlü yemek çeşidine ulaşmak mümkündür.

Popüler Eğlence Mekânları

Bolu Dağı'nın en önemli özelliği, iki büyük şehri birbirine bağlayan geçiş noktası üzerinde olmasıdır. Bolu Dağı tüneli yapılarak yolculuk süresi kısalmış oldu ve kazalar büyük ölçüde engellenmiştir. Bolu Dağı havasının temizliği ve manzarasının güzelliği ile birçok kartpostallara konu edilmiştir. Buraya yolu düşen misafirler Bolu Dağı'nda bulunan restoran ve otellerde yapılan programlarda eğlenmektedirler. Bu programlar çoğunlukla Bolu Dağı otel fiyatlarına dahildir.

Gezilecek Yerler

Bolu Dağı, manzarası ve havası ile birçok ziyaretçiyi bölgeye çekmektedir. Bolu Dağı bitki örtüsü görenleri mest etmektedir. Bolu Dağı otelleri ormanlık alanlar içinde inşaa edilmiştir. Birçok misafir eşsiz manzara ile baş başa kalmak için otellerde konaklamaktadır. Bolu Dağı'nda konaklayan misafirler, çevrede gezintiye çıkabilir Bolu Dağı manzarasıyla baş başa kalabilirler. Bolu Dağı'nda birçok restoran ve dinlenme tesisi ziyaretçilere hizmet vermektedir.