2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI2 Bodrum İçmeler Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Bodrum İçmeler Otelleri & Bodrum İçmeler Otel Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En İyi Bodrum İçmeler Otellerinin Yorumları

00- Tui Magic Life Bodrum
Personelleri çok ilgiliydi yemekler harikaydi temizlik odalar herşey mükemmeldi. Seneye tekrar daha uzun bi tatille buraya gelicez.
01- Bodrum Holiday Resort
Odaların dekoru temizliği oldukça iyiydi . restoran yemekleri çok lezzetli çeşit boldu . resepsiyonda ki ve oteldeki Çalışanların samimiyeti ve enerjisi hoştu . animasyon ekibi eğlenceliydi . herkese tavsiye edeceğim harika bir otel .

Bodrum İçmeler Otelleri & Bodrum İçmeler Otel Fiyatları

Ülkemizin tatil ve turizm cenneti Bodrum'un güzide bölgelerinden İçmeler'de konaklayabileceğiniz Bodrum İçmeler Otelleri...

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı olan İçmeler bölgesi, tüm yıl yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Bu durum Bodrum İçmeler otelleri sayısının sürekli olarak artış göstermesine olanak sağlamaktadır.

Tüm yıl boyunca doğayla iç içe ve huzur dolu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk adresi olarak karşımıza çıkan Bodrum'un İçmeler bölgesinde indirimli Bodrum İçmeler otel fiyatları ile konaklama olanağına sahip olabilmek için sitemizin online ve çağrı merkezleri aracılığı ile gerçekleştirdiği rezervasyonlardan yararlanmanız faydanıza olacaktır.

Nüfusu

Bodrum İçmeler'de yerli halkın özellikle yaz aylarında bölgeye geldiğini görebilirsiniz. Butik otel, apart otel ve çeşitli Bodrum İçmeler otelleri alternatifleri sayesinde bölgede konaklayan yerli ve yabancı turistler de bölgenin nüfusunda artışa neden olabilmektedir. Bunun dışındaki dönemlerde de tek tük insan toplulukları ile karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Bodrum'a bağlı bir tatil yöresi olarak karşımıza çıkan İçmeler'de ulaşım için farklı olanakları değerlendirmeniz mümkündür. Diğer şehirlerden ve yurt dışından bölgeye gelen misafirler Bodrum Milas Havalimanını kullanarak Bodrum'a geldikten sonra şehir içi araçlarını kullanarak İçmeler bölgesine ve indirimli Bodrum İçmeler otel fiyatları ile yer ayırdıkları otellere rahatlıkla ulaşım gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca şehirlerarası otobüs firmalarının gerçekleştirmiş olduğu seferlerle Bodrum Otogarına gelip buradan da İçmeler bölgesine gelebilmeniz için şehir içi araçlarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Turizm Danışma

Bodrum'un İçmeler bölgesinde gerçekleştirilen turizm faaliyetlerinden İlçe Turizm Müdürlüğü sorumludur. Bu durumda Bodrum İçmeler otellerinde konaklarken Bodrum turizm danışma bürolarından destek alabilirsiniz. Böylece Bodrum İçmeler yöresinde gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bölge tarihi ve doğal zenginlikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Bodrum İçmeler?de hava sıcaklıklarının genel olarak Bodrum ilçesi ile benzer nitelikte olduğunu görebilirsiniz. Bu yüzden kampanyalı Bodrum İçmeler otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında yazların sıcak ve kurak, kışların ılık ve yağışlı geçtiğini görebilirsiniz. Bu da tatillerinizin çok daha rahat iklim koşulları ile gerçekleştirilebileceğiniz görmenize olanak sağlayacaktır.

Yeme ve İçme Olanakları

Bodrum mutfağına baktığımız zaman daha çok Ege ve Akdeniz mutfak kültürünün etkisi altında olduğunu görebiliyoruz. Bodrum İçmeler otellerinde konaklarken bölgede bulunan yerel restoranları ve otellerin restoranlarını değerlendirerek bu mutfak kültürüne ait lezzetleri tatma olanağına sahip olabilirsiniz. Bölgedeki tatilleriniz sırasında özellikle sebze yemeklerini ve deniz mahsullerini denemeli, portakallı kabak ve erikli bamya gibi lezzetleri tatmalısınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Özellikle Haziran, temmuz ve Ağustos aylarında kalabalık bir nüfusa sahip olan Bodrum İçmeler'de eğlenmeniz için otellerin çeşitli eğlence ve aktivite seçenekleri sunduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Bodrum ilçe merkezinde bulunan kafe ve barların da eğlenceli bir gece geçirmeniz konusunda yardımcı olduğunu görebilirsiniz. İndirimli Bodrum İçmeler otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında eğlenmek için tercihinizi Marine Club Catamaran, Sess Club, X Bar, My Piyasa, Newold Club, Fink Club ve Kule Bar gibi seçeneklerden yana kullanabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Bodrum İçmeler kendi başına Bodrum'un mutlaka görülmesi gereken yerleri arasında yer almaktadır. Ancak Bodrum İçmeler otellerinde gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında Bodrum'daki diğer yerleri de günü birlik turlarla görmeyi ihmal etmemelisiniz. Bunun için özellikle Bitez Plajı, Kadıkalesi Plajı, Göltürkbükü, Akyarlar, İasos Antik Kenti, Halikarnas Mozolesi, Yel değirmenleri ve bodrum Kalesi gibi yerleri de gezi listenize almalısınız.