2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI0 Bodrum Bağla Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bodrum Bağla Otelleri

Bodrum Bağla Otelleri & Bodrum Bağla Otel Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar
________

En İyi Bodrum Bağla Otellerinin Yorumları

Bodrum Bağla Otelleri & Bodrum Bağla Otel Fiyatları

Bodrum'un en güzel koylarından Bağla'da konaklayabileceğiniz Bodrum Bağla Otelleri...

Bodrum'a 14 km uzaklıkta bulunan Bağla, Bodrum Yarımadasının en güzel koy ve plajlarından birine sahip, Bağlar Burnu'nun batısında bulunan bu güzel koya tekne turları ile günlük gezi yapabileceğiniz gibi Bodrum Bağla otellerinde konaklayarak uzun süreli bir tatilin keyfini de çıkarabilirsiniz.

Bağla Koyunun doğu tarafında küçük girintilerin olduğunu ve buraların daha sakin bir yapıda olduğunu görebilirsiniz. Deve Plajı adı verilen bir sahile sahip olan bu güzel koyda indirimli Bodrum Bağla otel fiyatları ile konaklayabilmek için sitemizin sizlere sunmuş olduğu kampanyalardan faydalanmanızın yararını görebilirsiniz.

Nüfus

Bodrum Bağla genel olarak turistik faaliyetlerle hareketlenen bir bölge olduğundan dolayı bu güzel koyda yerli halkla karşılaşmak neredeyse imkânsızdır. Ancak bölgede yaz aylarının gelmesi ile birlikte küçük işletme sahiplerinin bölgeye geldiğini ve burada hizmet verdiğiniz görebilirsiniz. Bodrum Bağla otellerinde tatil yapmayı tercih edenlerle birlikte bölge nüfusunun da arttığını ve kalabalıklaştığını görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları

Bodrum Bağla'ya ulaşmak için Kara ve hava yolunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havayolunu tercih edecekler için Bodrum Milas Havalimanına gelen seferleri kullanıp buradan da şehir içi araçları ile indirimli Bodrum Bağla otel fiyatları ile yer ayırtılan otellere ulaşmak mümkündür. Ayrıca karayolu ulaşımlarında da şehirlerarası otobüs firmalarının Bodrum otogarına gerçekleştirdikleri seferleri kullanıp buradan da Bodrum Bağla'ya ulaşmak oldukça kolaydır.

Turizm Danışma

Bodrum'da gerçekleştirilen turizm faaliyetlerinde olduğu gibi Bodrum Bağla Koyunda gerçekleştirilen turizm faaliyetlerinde de Bodrum Turizm Danışma Müdürlüğünden destek alabilirsiniz. Barış Meydanı No:48'de bulunan müdürlük sayesinde bölgeyi daha yakından tanıma, Bodrum Bağla otellerinde konaklarken bölge tarihi ve kültürü hakkında daha detaylı bilgi edinme olanağına sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Bodrum'un en güzel koylarından Bağla Koyunda yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı bir havanın hâkim olduğunu görebilirsiniz. Bu bölgede genel olarak Akdeniz ikliminden farklı bir biçimde nem oranı oldukça düşüktür. Bu da indirimli Bodrum Bağla otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında rahat bir tatil yapma olanağı sunabilecektir. Bu koyda daha çok dağlık alanlar olmakla birlikte dikenli ot, fundalık ve çalılıklarla karşılaşabilmeniz mümkündür.

Yeme ve İçme Olanakları

Bodrum Bağla'da yerel halkın işlettiği küçük işletmelerle karşılaşabilirsiniz. Bodrum Bağla otellerinde konaklarken bu işletmelerin sunduğu hizmetlerden faydalanabileceğiniz gibi otellerinizin restoranlarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bodrum ilçe merkezindeki restoranlarda da bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Burada Mandalina reçeli, Bodrum inciri, Tarçınlı barbunya gibi tatlar mutlaka denemeniz gereken lezzetlerdir.

Popüler Eğlence Mekânları

Bodrum Bağla'da indirimli Bodrum Bağla otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında gece eğlencelerinizi Bodrum'daki barlarda gerçekleştirmeniz daha fazla seçeneği bir arada bulabilmeniz bakımından yararınıza olacaktır. ZAZU Cafe Bar & Restaurant, Temple Bar, Fora Restoran ve Bar, Vittoria, Posh, Pasha Kulüp ve Zorro Bar gibi mekânlar Bodrum gecelerini hareketlendiren popüler mekânlar olarak eğlenmenizi mümkün kılacaktır.

Gezilecek Yerler

Bodrum Bağla'da gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında daha keyifli bir tatil geçirebilmek için kendinize bir gezi planı oluşturmanız ve Bodrum Bağla otelleri konaklamalarınızda vakit buldukça belirlediğiniz noktaları gezmeniz yararınıza olacaktır. Özellikle Bodrum genelini gezmeniz faydalı olacaktır. Bunun için gezi rotanıza İassos Antik Kenti, Halikarnas Mozolesi, Bodrum Kalesi, Yel Değirmenleri, Karaincir Koyu gibi yerleri de mutlaka dâhil etmelisiniz.