Bingeşik Otelleri & Bingeşik Otel Fiyatları Toplam 3 Otel Bulundu

Harita
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa
Side Bella Luna Hotel
Side Bella Luna Hotel
Side Bella Luna Hotel
Side Bella Luna Hotel
Side Bella Luna Hotel

Bingeşik Otelleri & Bingeşik Otel Fiyatları

Side'nin en lüks ve en güzel otellerine ev sahipliği yapan Bingeşik Otelleri...

bingeşik otelleri

Bingeşik Antalya'nın yaklaşık 100 kilometre doğusunda Side bulunur, eski çağların önemli bir başka liman şehridir. Bingeşik başlı başına popüler bir tatil mekanı olmuştur, ancak Antalya'dan buraya gün içinde seyahatler de yapılabilir.

Bingeşik'te tablo gibi bir manzara, dar sokaklar, muhteşem bahçeler ve insanı yüzmeye davet eden upuzun, beyaz plajlar vardır. Roma hamamı ve deniz kenarındaki Apollo tapınağı sütunları gibi görkemli antik anıtlar, modern zamanlarda tatil zevkini tarihin hazineleriyle mükemmel şekilde birleştiren bir tablo oluşturmaktadır. Unutulmayacak bir tatil için Bingeşik otelleri size sunulan en güzel fırsattır.

Bingeşik gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Bingeşik ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bingeşik konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. En uygun Bingeşik otel fiyatlarından sizler de yararlanmış olun.

Nüfusu

Bingeşik nüfus yoğunluğu açısından yoğun bir yerdir. Bingeşik nüfus artış hızı her sene değişkenlik gösterirken, Bingeşik nüfus artış hızı yapılan sayımların grafiklerine bakıldığında çoğunlukla düşüş gözükürken, son sayım da artış göstermektedir. Bingeşik son yapılan nüfus sayımlarına göre Bingeşik nüfusu 2,158 olarak tespit edilmiştir. Bingeşik otellerinde kalan kişileri de düşündüğümüz zaman yaz aylarında nüfusun daha da arttığını görebiliyoruz.

Ulaşım Olanakları

En güzel doğa seyahati yapmak isteyen misafirlerimiz için Bingeşik otel fiyatları büyük bir avantaj da sağlamaktadır. Bingeşik otellerine ulaşımlarınızda hava yolunu seçtiyseniz, Antalya Havalimanı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bingeşik'e havalimanından ulaşım için sadece 45 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bingeşik'e havalimanından taksi, dolmuş veya otobüse seferleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Bingeşik 7 km uzaklıkta olan Manavgat ile otogarı sizin ulaşımlarınızda kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. Bingeşik ulaşımlarınız için taksi ve dolmuş seçeneğini kullanarak en uygun şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bingeşik tatilinize başlamadan önce yaşadığınız ulaşım kolaylığı sizi memnun kılacaktır.

Turizm Danışma

Side merkezinde Antik tiyatro yanında bulunan Side Turizm Danışma Bürosu, 2010 yılından bu yana bölgede tatil yapan konukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bingeşik otellerinde konaklarken Bingeşik tarihi ve kültürü hakkında bilgi alabileceğiniz danışma bürosuna taksi ya da kendi araçlarınızı kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Akdeniz iklimi etkilerinin görüldüğü Bingeşik'te uygun Bingeşik otel fiyatları ile konaklarken rezervasyonunuzun olduğu tarihe göre üç mevsim bahar, bir mevsim yaz yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz. Bingeşik'te yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak görülmektedir. Bingeşik'te öğle saatlerinde termometrenin 40° üzerine kadar çıktığı görülür. Bingeşik don hemen hemen hiç olmaz, yağış olmadığı günler hava açık ve güneşlidir. Bingeşik'in bitki örtüsü makidir.

Yeme ve İçme Olanakları

Dünyaca ünlü aşçıların yetiştiği bir bölge olarak karşımıza çıkan Bingeşik tatilleriniz sırasında hem yerel restoranlarda hem de Bingeşik otelleri restoranlarında leziz yiyecekler tatma olanağına sahip olabilirsiniz. Özellikle kabak çiçeği dolması, börülce salatası, patlıcan reçeli, nohutlu hibeş, kabak çintmesi, palize, taratorlu piyaz, toros salatası mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasında yer alıyor.

Popüler Eğlence Mekânları

Bingeşik'e gittiğinizde akşamlarınızı çeşitli alternatiflerle farklı kılabilirsiniz. Bingeşik'te bir çok canlı müzik ve nargile cafelerin bulunması, sizin akşamlarınız için güzel bir rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Birçok club ve pubun da bulunduğu Bingeşik'te en güzel şekilde eğlenebilirsiniz. Bingeşik'te uygun Bingeşik otel fiyatları ile konakladığınız otellerin size sunmuş olduğu gece eğlencesi tesis imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Bingeşik konaklamalarınız sizin için güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir bölge olarak karşımıza çıkan Bingeşik'te gezip görebileceğiniz pek çok yer alternatifi bulunmaktadır. Bingeşik otellerinde konaklarken sokaklarda gezerek eski Bingeşik evleri, dar sokakları, muhteşem bahçeleri ile karşılaşabilirsiniz. Bölgenin tarihi değeri olan yerleri olarak karşımıza çıkan Side Antik kenti, Apollon tapınağı, Side Müzesi, Side Anfi Tiyatrosu, Aspendos Köprüsü, Manavgat Şelalesi ve Titreyen Gölü de mutlaka görmelisiniz.

Bingeşik, her ne kadar gezip görebileceğiniz yer bakımından size fazla seçenek sunmuyor olsa da Side merkezine çok yakın olması sebebi ile bingeşik'te dilediğiniz gibi bir otel bulamadığınız zaman Side otelleri içerisinden de seçimlerinizi yapabilirsiniz. Side'nin gelişmiş bir ulaşım noktası olması sebebi ile otellerinizden çıkıp Side gezintilerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.