TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI



Bilecik Otelleri
2 Bilecik Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bilecik Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bilecik Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bilecik Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bilecik Otelleri ve en uygun Bilecik otel fiyatları, Bilecik hakkında genel bilgiler...

Bilecik Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.0
ü. y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-11-2021/06-11-2021
Güzel otel temiz eşimle beğendik
10
S. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-08-2022/12-08-2022
Ortak alanlar ve özel alanlar oldukça temiz. Çalışanlar güler yüzlü ilgi ve alakalı. Konumu ve ulaşılabilirliği oldukça kolay. Tavsiye edebileceğim bir otel. Fiyat performans açısından oldukça uygun.
10
H. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-09-2020/05-09-2020
Odalarımız çok temizdi. Personel son derece güler yüzlü davrandı. Her şey için teşekkürler.
10
M. T. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-05-2023/03-05-2023
İş seyahatim sırasında konaklama yaptım. Tavsiye üzerine sizleri tercih ettim ve oldukça memnun kaldım. Konumu ve ulaşımı oldukça kolay. Personeller ilgi ve alakalı. Temiz bir otel.

Bilecik Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Marmara Bölgesinin şirin kentlerinden Bilecik'te kalabileceğiniz Bilecik Otelleri...

Marmara Bölgesinin güneydoğusunda yer alan Bilecik, Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Ege bölgelerinin kesim noktasında yer almaktadır. Antik çağlardan günümüze kadar tarihini taşımayı başarabilen bir şehir olarak Bilecik'te geçireceğiniz tatilleriniz için sitemizdeki Bilecik otellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bilecik'in son yıllarda büyük bir gelişme göstermesi bölgede turizm faaliyetlerinin de artmasına olanak sağlamaktadır. İndirimli Bilecik otel fiyatları ile bölgede konaklama olanağına sahip olabilmek için sitemizden erken rezervasyon dönemi kampanyalarını takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Nüfusu

Bilecik Marmara Bölgesinin küçük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmakla birlikte, nüfusun büyük bir çoğunluğunu yerel halk oluşturmaktadır. Sonradan buraya yerleşen kişi sayısı çok az olmakla birlikte genellikle çevredeki büyük şehirlere göç veren Bilecik'te nüfus son nüfus sayımlarına göre 204.116 olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Bilecik otellerinde konaklayanlar ve bölgedeki üniversiteye eğitim almak için gelenler ile birlikte nüfusta dalgalanmalar yaşanmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Komşu illerden karayolu ulaşımı ile gelebileceğiniz Bilecik'te havalimanı bulunmamaktadır. Eskişehir'e 80 km, Bursa'ya 95 km ve İstanbul'a 250 km uzaklıkta bulunan Bilecik'e havayolu ulaşımı için daha çok bursa Havalimanı kullanılmaktadır. Ayrıca indirimli Bilecik otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımda demir yolu ulaşımını da kullanabilirsiniz. İstanbul-Ankara demiryolu bağlantısı üzerinde bulunan Bilecik'e rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

Turizm Danışma

Bilecik'te gerçekleştirilen turizm faaliyetleri Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Bölgede gerçekleştirilen festivalleri düzenleyen müdürlükten bölge tarihi ve doğal güzellikleri ile ilgili detaylı bilgiyi turizm danışma bürolarından rahatlıkla edinebilirsiniz. Bilecik otellerinde konaklarken bölgeyi daha yakından tanımak için hem danışma bürolarını hem de sayfamızda oluşturduğumuz bilgileri kullanabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Bilecik'te yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı bir hava hâkimdir. Yıllık yağış miktarının 450 kg/metrekare olduğunu görebilirsiniz. Yağışın en çok Ocak ve Mayıs aylarında gerçekleştiği bölgede en sıcak ay Temmuz, en soğuk ay ise Ocak'tır. İndirimli Bilecik otel fiyatları ile konaklarken görebileceğiniz gibi bölgenin %47'si ormanlık alanlarla kaplıdır. Ayrıca meşe, otsu bitkiler ve makiler bulunmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Dağ eriği ekşili kesme çorbası, bıldırcın kebabı, nohutlu mantı, büzme tatlısı, kuskus pilavı, keklik kebabı, güveç, Karacaoğlu helvası, sac kebabı, Bozüyük, Bilecik mantı ve Bilecik narı bölgede tadabileceğiniz lezzetler arasındadır. Bilecik otelleri restoranlarında tadabileceğiniz bu lezzetleri dilerseniz Osman Bey Restoran, Acar Restoran, Ümit Kebap, Cafe Teras, İmren Izgara, Güven Pasta Kahvaltı, Mersu Alabalık Tesisleri, Kahvedan gibi meşhur mekânlarda da deneyebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Bilecik küçük bir şehir olduğundan ötürü bölgede kafeler ve barlar oldukça az sayıdadır. Üniversitenin açılışından sonra gelişen şehirde gece canlı müzik yapan mekânlarla karşılaşmanız mümkündür. Ayrıca indirimli Bilecik otel fiyatları ile kaldığınız otellerin sunduğu gece eğlence aktivitelerini de değerlendirerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Bilecik'te kültür ve eko turizmi etkinliklerinin yanı sıra dağ ve doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilir kamp yaparak ya da karavanla gezerek şehri tanıma olanağına sahip olabilirsiniz. Bilecik otellerinde konaklarken Orhan Gazi Camii, Köprülü Mehmet Camii, Hamidiye Camii, Şeyh Edebali Türbesi, Ertuğrul Gazi Türbesi, Mihal Bey Hanı, Saat Kulesi, İnönü Şehitliği, kilise, Kaymakam Çeşmesi, Merdiven Kaya mutlaka gitmeniz gereken yerlerdir.