TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBilecik Merkez Otelleri
1 Bilecik Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bilecik Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bilecik Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bilecik Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bilecik Merkez Otelleri ve en uygun Bilecik Merkez otel fiyatları, Bilecik Merkez hakkında genel bilgiler...

Bilecik Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.0
E. Gül | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-11-2021/08-11-2021
İş seyahati için geldim. Temiz,nezih bir tesis. Bundan sonra yolum düştüğünde tercihim olacak.
8.0
N. Öztürk | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-11-2021/08-11-2021
Düğün sebebiyle Bileciğe gelmiştik. İki gece konakladık. Pandemi kurallarına gerçekten cok dikkat ediliyor. Odamız tertemizdi. Teşekkürler
10
F. Ç. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-08-2020/29-08-2020
Hijyenik ve konum olarak çok iyi bir yerde personel ve işletme müdürüne teşekkürler.
10
C. O. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-09-2020/26-09-2020
Odanın dizaynı güzeldi. Temiz bir tesisti. Personeller sağolsun bize çok yardımcı oldular.

Bilecik Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Marmara Bölgesi'nin gözde mekânlarından Bilecik te konforlu bir konaklama olanağı sunan Bilecik Otelleri...

Bilecik te uygun fiyatlar üzerinden konaklama olanağı sunan Bilecik otellerine rezervasyon yaptırabileceğiniz sayfamızı ziyaret ederek tatillerinizi çok daha düşük ücretlerle karşılayabilirsiniz. Bilecik modern yapısıyla ve bölgedeki modern mimariyle ve bölgeye özgü yapılarıyla Marmara Bölgesi'nin gözde illeri arasında yer almaktadır.

Bilecik te yer alan otel ve pansiyonlar genellikle modern yapılardan ve bölgeye özgü yapılardan oluşmaktadır. Butik tarzda otellerin de yer aldığı 
Bilecik te pek çok konaklama türü gelen misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Bilecik'e yerli ve yabancı turist olmak üzere, yıl içerisinde, çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır.


Bilecik te tatillerinizi ve iş seyahatlerinizi en iyi şekilde değerlendirirken uygun Bilecik otel fiyatlarımız sayesinde bütçenizi zorlamak zorunda kalmazsınız. 


Nüfusu

Gelişen Türkiye şartlarından Bilecik bölgesi kendi payına düşeni fazlasıyla almıştır. Bilecik, büyüyen nüfusuyla da bölgenin ilgi odağı olmuştur. En son yapılan nüfus sayımına göre Bilecik'in
 nüfusu 223 bin 448 olarak belirlenmiştir. 

Havalimanı

Bursa'nın Yenişehir ilçesi, sınırları içerisinde yer alan bilecik'e en yakın havalimanı Bursa Yenişehir Havalimanıdır. bilecik'e tatil maksadıyla gelen misafirlerimiz havayolu ulaşımını tercih etmeleri durumunda Bursa Yenişehir Havalimanını ve buradan şehir içi ulaşım olanaklarını rahatlıkla kullanabilirler.

Otogarı

Bilecik'e yapacağınız tatil programlarında hava yolu ulaşımını tercih edebileceğiniz gibi şehirlerarası otobüslerle de ulaşımı sağlayabilirsiniz. Bilecik'e Türkiye sınırları içerisinden her bölgeden ulaşım aracı bulmak mümkündür.

Bilecik merkezde yer alan otogar, Bilecik'e 3 km mesafededir. Bu yüzden Bilecik otellerine ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. 

Turizm Müdürlüğü

Bilecik'in tarihi ve doğal güzellikleri ve tarihi geçmişi hakkında, Merkez'de yer alan Bilecik İl Turizm Danışma Bürolarından detaylı bilgi alabilirsiniz. bilecik'e sadece 3 km mesafede olan İl Turizm Müdürlüğüne Sanatsal Sokak No:4 Bilecik/Merkez adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Turizm Danışma Büroları sayesinde uygun Bilecik otel fiyatları ile konakladığınız otellerden bölgedeki tarihi ve kültürel mekânlara nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi alabilir ve size eşlik edecek bir rehber bulabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Marma bölgesinin tertemiz havasını bünyesinde barındıran Bilecik temiz havasıyla ve doğal güzellikleriyle misafirlerine unutulmaz tatil yaşatmaktadır. Genellikle yılın her döneminde tatil veya iş seyahatleri için tercih edilen bölge yılın her döneminde misafirlerini ağırlamaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Marmara'nın  farklı lezzetleri Bilecik'te oldukça yoğun bir şekilde görülmektedir. Marmara bölgesinin tüm bölümüne hâkim alan Türk mutfağının ve Dünya lezzetlerinin, Bilecik'te de oldukça yoğun bir şekilde görebilmek mümkündür.


Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal mekânları ile kendine hayran bırakan Bilecik, gezilecek görülecek ve keşfedilecek yerleriyle de oldukça güzel bölgeler arasındadır. Bilecik te de ilk olarak gezintiye Türk mutfağının servis edildiği restoranlarda yemek yiyerek başlayabilirsiniz.

Daha sonrasında İstanbul bölgesinde başlıca gezilecek yerler arasından bazıları;  Ertuğrul Gazi Müzesi, Zafer Anıtı, Mehmet Paşa Kervan Sarayı, Kömürsu Yaylası, Merdivenli Kaya ve Orhan Gazi Camii başlıca gezile bilecek yerler arasında sayılabilmektedir. Bilecik otellerinden çıkıp bölgede bulunan bu güzel mekânları gezerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz.