TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBiga Otelleri
2 Biga Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Biga Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Biga Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Biga Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Biga Otelleri ve en uygun Biga otel fiyatları, Biga hakkında genel bilgiler...

Biga Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
S. MUTLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-05-2022/20-05-2022
Her yerde kaplıca suyunun mevcut olup her an kullanıma sürekli müsait olması. Kapalı havuzun belirli saatlerde kadın ve erkeklere hizmet vermesi kaplıcadan istifade edilmemesi anlamına gelmediğini özellikle belirtmek isterim. Resteurant yemek ve çay ikramları lezzet olarak nefisti. Çevre düzenlemesi çok güzel denilebilir, zaten orman içinde yer alması havası ve doğası ile mükemmel derenin şırıltısı ve kuşların sesi ayrıca rahatlık ve huzur verici. Doğal saunanın da kullanılması mı tavsiyemdir; Dinlenmek için Süper Bir Mekan!!!
10
İ. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-02-2023/22-02-2023
Yemekleri çok güzel ve kahvaltılık çok güzel doğa ile iç içe güvenlik görevlisi gibi bizim yanımızdan ayrılmayan o sevimli köpekler vardı her yeri bize dolaştırdı bunlar çok beğendim tekrar gelmeyi düşünüyoruz ve herkese tanıdık arkadaşlara tavsiye edeceğim.
7.7
D. GÜNALP | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-02-2024/18-02-2024
Dışarıdaki havuzların sıcaklığı süperdi ve gerçek termal su oluşu
8.0
S. AKGÜL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-04-2022/11-04-2022
Gece 11 e kadar havuzun açık olması doğayla iç içe olması
8.7
G. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-01-2024/31-01-2024
Ailecek keyifli vakit geçirdik.üstümüze kar yağarken biz havuza girdik.çok güzel bir deneyimdi.odamıza biraz geç girebildik.okullar tatil olduğu için yoğunluktan dolayı sanırım.tavsiye ederim.
7.7
S. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-01-2022/30-01-2022
Konaklama yaptık. Sıkıntı çekmedik. Otel iyi hizmet veriyor. Kalmanızı tavsiye ederim.
6.7
Ş. TEMİZCİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-03-2022/24-03-2022
Termal suyun güzelliği bir harika
8.3
R. ELÇİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-03-2022/13-03-2022
Doğa ve çevre güzelliği çok güzel
7.3
B. . Güle | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-12-2022/29-12-2022
Sessiz oluşu rahatsız edilmeyişimiz
7.0
Ü. KECHAGIA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-11-2022/17-11-2022
Filtre kahve ikramı. 5 çayı bornoz verilmesi çok iyi.

Biga Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Çanakkale'nin en büyük ilçesi Biga'da konaklayabileceğiniz Biga Otelleri...

Biga Yarımadasında kurulmuş olan Çanakkale'nin nüfus açısından en büyük ilçesi olan Biga, tatilcilerin de en uğrak yerleri arasında bulunmaktadır. Sitemizde Biga'da yapacağınız tatilleriniz sırasında konaklayabileceğiniz Biga otelleri hakkında detaylı bilgiler bulabileceğiniz gibi bölgede gerçekleştirebileceğiniz etkinlikler hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğusunda Gönen, batısında Lapseki, güneyinde Çan ve kuzeyinde ise Marmara Denizi ile çevrili olan Biga?da indirimli Biga otel fiyatları ile konaklayabilmek için sitemizdeki erken rezervasyon olanaklarından mutlaka faydalanmalısınız. Bu sayede daha düşük ücretlerle daha uzun süre tatil yapma olanağına da sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Biga'da yaşayan halkın nüfusu toplamda 86.483 olmakla birlikte ilçe merkezinin nüfusunun 49.600 olduğu görülmektedir. Hem ilçe merkezinde hem de ilçeye bağlı tatil beldelerinde bulunan Biga otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunun büyük oranda artış yaşadığını görebilirsiniz. Bu bakımdan özellikle yaz aylarında bölgede bulunan otellerde yer bulamama sıkıntısı yaşamamak için rezervasyonlarınızı erkenden gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır.

Ulaşım Olanakları

Çanakkale'nin Biga ilçesine İstanbul?dan karayolunu kullanarak 6 saatlik yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yenikapı-Bandırma feribot servislerini kullanarak Bandırma?ya gelip daha sonra karayolu ile indirimli Biga otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşabilirsiniz. Havayolu ile bölgeye ulaşmak için uluslararası özelliğe sahip Çanakkale Havalimanını da kullanmanız mümkündür. Bu açıdan Biga, kolay bir ulaşım noktası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turizm Danışma

Biga'da gerçekleştirilen turizm faaliyetleri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Biga otellerinde kalırken bölge hakkında bilgi edinmek ve gerçekleştirilen turistik faaliyetlerle ilgili bilgi edinmek için İskele Meydanında bulunan turizm danışma bürosundan destek alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Genel olarak Çanakkale'de görülen iklim ve bitki örtüsü özelliklerini görebileceğimiz Biga'da Akdeniz ve Karadeniz ikliminin tipik özelliklerini görebilmek mümkündür. Ancak kıyıdan 30-40 km uzaklaşıldığı zaman kara ikliminin etkilerini de görebilmek mümkündür. İndirimli Biga otel fiyatları ile bölgede konaklamak istiyorsanız bölgedeki hava koşulları hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Yazları sıcak kurak, kışları kar yağışlı ve soğuk geçen Biga?da ilkbaharda yağmurlu ve nemli bir hava hâkimdir.

Yeme ve İçme Olanakları

Biga'da meşhur lezzetler tatma olanağına sahip olabileceğiniz bir tatil geçirebilirsiniz. Biga otellerinde konaklarken özellikle Biga köftesi, Biga peynir tatlısı, Biga paça çorbası, Biga peynir helvası, Biga cevizli lokumu, Biga yoğurdu ve Biga tavuk döneri mutlaka yemeniz gereken tatlar arasındadır. Ayrıca Karabiga, Aksaz ve Kemer gibi Biga sahillerinde de mutlaka balık keyfi yapmalısınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Biga'da eğlence faaliyetlerinin ve mekânlarının oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. Tatilinizi indirimli Biga otel fiyatları ile gerçekleştirirken Pestasyon ve We Plus gibi mekânları mutlaka değerlendirmelisiniz. Ayrıca otellerinizin sizlere gece eğlencesi için sunduğu disko ve bar seçeneklerinden de mutlaka faydalanmalısınız.

Gezilecek Yerler

Çanakkale'nin Biga ilçesi, tıpkı bağlı olduğu şehir gibi gezip görebileceğiniz pek çok yer seçeneğini sizlere sunmaktadır. Biga otellerinde kalırken özellikle Parion Antik Kenti, Priapos Antik Kenti, Karabiga Kalesi, Çarşı Camii, Tarihi büyük Şadırvan, Ulucamii, Mehmet Rüştü Bey Konağı, Halim Bey Köşkü, Gümüşçay Nasuh Çelebi Camii ve Biga Şehitliği mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. Ayrıca vakit bulursanız Balıkkaya Mağarası ve Mesire Alanı, Gürçeşme İrek Şelalesi, Hoyrat Gölü, Bakacak Barajı, Taşoluk Barajı, Akyaprak Göleti, Kozçeşme Göleti ve Abdiağa Mesire Alanı da mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir.