TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBeyoğlu Otelleri
107 Beyoğlu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Beyoğlu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Beyoğlu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Beyoğlu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Beyoğlu Otelleri ve en uygun Beyoğlu otel fiyatları, Beyoğlu hakkında genel bilgiler...

Beyoğlu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.0
Y. . Krukovets | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-02-2024/03-03-2024
Lokasyon
9.7
H. B. SEVER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-02-2024/18-02-2024
Konum bilgisi
10
M. M. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-05-2024/10-05-2024
Sessizlik
7.3
K. Erkip | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/18-02-2024
Ulaşım kolay olması
10
G. t. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/18-02-2024
personeller çok ilgilendi. odam temiz ve düzenliydi. genel olarak beğendim.
7.7
E. ÇANKIR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-05-2024/21-05-2024
Kapıdan ilk girişte güler yüzlü personel karşılaması gayet güzel bir şey,belboy olsun gerekli resepsiyonist olsun olumlu izlenim bıraktı,
10
Ş. Aktürk | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-04-2024/01-05-2024
Konum, personel, temizlik
10
D. ÖZCAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-03-2024/28-03-2024
Çok nezih çalışanlar muhteşem
9.7
I. SHAMIA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/17-02-2024
Temizlik ve güvenlik, odalar güzel
10
D. ÖZCAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-04-2024/15-04-2024
Personel mükrmmel

Beyoğlu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Daracık sokaklarıyla tarihte bir yolculuk yapmanızı sağlayan Beyoğlu Otelleri...

Beyoğlu otelleri ve gezilerinizde yardımcı olabilecek sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Siz misafirlerimiz için, Beyoğlu rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz alternatif birçok otel ve konaklama alanlarını bir çatı altında toplayarak büyük bir kolaylık sağlıyoruz.

İstanbul, Avrupa Yakası tarafında olan güzide ilçelerinden biridir Beyoğlu. Beyoğlu konum olarak; kuzey tarafından Şişli ilçesi, kuzeybatı tarafından Kağıthane ve Eyüp, güney tarafından Haliç, doğudan ise İstanbul Boğazı ve Beşiktaş ilçeleri ile çevrilidir. Beyoğlu gezileriniz için mutlaka sitemizden edineceğiniz bilgilere bir göz atınız.

Nüfusu

Beyoğlu, İstanbul'un gözde ilçelerinden bir yerdedir. En eski yerleşim yerlerinden olan Beyoğlu, sınırları içerisinde oluşumunu tamamladığı için, bölge çok fazla genişleme gösterememiştir. 1950 yıllarından itibaren nüfusunda neredeyse hiçbir değişiklik yoktur Beyoğlu ilçesinin son nüfus sayımlarına göre yaklaşık nüfusu 241.520'dir. En fazla olduğu yıl Beyoğlu'nun 1950 yılıdır. 1950 yılındaki Beyoğlu nüfusu 279.238'dir. Uygun Beyoğlu otel fiyatları ile ilçede konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunda da artış gözlemlenmektedir.

Havayolu Ulaşımı

Beyoğlu, İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden olan bir ilçesidir. Hem turistik hem de eski bir semt oluşundan Beyoğlu, gelen misafirlerin dikkatini çekmektedir. Beyoğlu ulaşımlarınızı kara, hava ve deniz yoluyla yapabilirsiniz. Avrupa yakasında olduğu için en yakın havalimanı olan Atatürk Havalimanı, Beyoğlu ulaşımlarınızda kullanacağınız havalimanıdır.

Zorunda kalırsanız ve en yakın Atatürk Havalimanı'na uçuş bulamazsanız diğer alternatifiniz Anadolu Yakasında kalan Sabiha Gökçen Havalimanı'dır. Atatürk Havalimanı-Beyoğlu arası 22 km, Sabiha Gökçen Havalimanı-Beyoğlu arası 41 km kadardır. Havaş servisleriyle Beyoğlu merkeze ve bölgedeki Beyoğlu otellerine her iki taraftan rahatlıkla gelebilirsiniz.

Karayolu Ulaşımı

İstanbul'un en eski yerlerinden olan Beyoğlu, ulaşım konusunda birçok alternatife sahiptir. Beyoğlu'na en fazla hava ve karayolu ulaşımı fazladır. Eğer karayolu tercih ederseniz en yakın otogar olan Esenler Otogarı, Beyoğlu ulaşımlarınızda kullanacağınız otogardır. Esenler-Beyoğlu arası 16 km mesafededir. Diğer bir otogar olan Harem Otogarı ise Anadolu Yakasında olan Harem Otogarıdır. Harem-Beyoğlu arası ise yaklaşık 18 km kadardır. Şehirlerarası otobüs firmalarının servisleriyle uygun Beyoğlu otel fiyatları ile rezervasyon gerçekleştirdiğiniz otellere ulaşımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Beyoğlu, İstanbul turizmi açısından önemli merkezi noktalardandır. Beyoğlu Belediye Başkanı, yatırımcıların Beyoğlu için katkılarını her dönem için beklemektedir. Beyoğlu sadece İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı veya Galata Köprüsü isimleriyle bilinen bir yer olması dışında, Beyoğlu otelleriyle ve tarihi yerleriyle de kendini göstermeye çalışmaktadır. Beyoğlu esnafı, bölgedeki yatırımcılar, Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu halkıyla beraber el birliği yapıldığından ilçe için yapılan reklamlar, hem ekonomik anlamda hem de turizm anlamında önemli katkılar sağlamaktadır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Beyoğlu iklimi bölge itibariyle 4 farklı iklim tipiyle karşılaşmaktadır. Balkan, Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz iklim tipleri uygun Beyoğlu otel fiyatları ile konaklarken çevrenizde görebileceğiniz iklim tipleridir. Klasik olarak bölgede en fazla görülen iklim tipi, yazları sıcak ve kurak, kışları ise bol yağış ve ılıman bir hava şeklindedir.

İstanbul ve Beyoğlu çevresi bitki örtüsü tamamıyla Akdeniz bitki örtüsüne sahiptir. Maki, Beyoğlu ve İstanbul çevresinde görebileceğiniz en fazla bitki örtüsüdür. İklimi farklılık gösterdiği için her türlü bitki bulunmaktadır. Orman bakımından zengindir ve Beyoğlu'nun 20-25 km kuzeyindeki Belgrad Ormanları meşhurdur.

Yeme ve İçme Olanakları

Beyoğlu, İstanbul ilinde nadide ilçelerden biridir. Eski ismi Pera olan Beyoğlu'nda birçok kafe, restoran ve eğlence yerlerine sahiptir. Taksim, Cihangir gibi popüler semtler Beyoğlu semtine bağlıdır ve bu mekânlarda birçok alternatif bulabilirsiniz. İstanbul'un adeta kalbi diyebileceğimiz Beyoğlu gelen misafirlere Beyoğlu otelleri, her türlü Dünya ve Türk Mutfağı restoranlarıyla ağırlamaktadırlar.

Otel restoranlarının yanı sıra çevre kafe ve restoranlarında da yeme ve içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Midye ve deniz ürünlerinin oldukça fazla bulunduğu Beyoğlu, ocak başı ve modern kafeleriyle, balıkçılarıyla, Dünya mutfaklarıyla müziğin ve lezzetin gurme mekânlarıyla sizleri ağırlamaktadır. Alternatif kaçış yeri Beyoğlu, her zaman tatil planlarınızın başköşesinde bulunması gereken ilçelerdendir.

Popüler Eğlence Mekânları

İstanbul denince akla gelen her türlü şeyi sıralamak mümkündür. Tarihin, sanatın, değişik kültürlerin, Dünya ve Türk müzikleri ve de yemeklerinin buluştuğu yerlerden biridir Beyoğlu. Her yıl binlerce turistin akın ettiği İstanbul Beyoğlu, merkezi yerde olduğundan dolayı, her türlü aktiviteyi de bulma olanağına da sahipsiniz. Her kitleye, her damak zevkine, her eğlenceye sahne olan Beyoğlu otelleri ve Beyoğlu mekânları Dünya standartlarında hizmet vermektedir. Sizin için Beyoğlu'nun en popüler yerlerini Coop, Dorock Bar, Hard Rock Cafe, Hayal Kahvesi, İndigo, Jolly Joker, Kafe Pi; Roxy, Tektekçi olarak sıralayabiliriz.

Gezilecek Yerler

19. yüzyıl başları Beyoğlu İstanbul'da gelişmeye başlayan tek ilçe olarak boy göstermiştir. Bunun nedeni Uluslararası Dış Ticaretin artması ve Osmanlı Dış Ticaretinin büyümüş olmasıdır. Beyoğlu tarihi ve zengin kültürel mirasları açısından da önemli bir yere sahiptir. Bu durum uygun Beyoğlu otel fiyatları ile konaklayanların da beğenisini toplamaktadır.

Beyoğlu ilçesi göbeğinde olsa bile etrafında konumlanan birkaç tane kültürel miras ve tarihi mekân görebilirsiniz. Siz misafirler için Beyoğlu'nda görebileceğiniz birkaç tane tarihi ve turistik yer önerisinde bulunabiliriz. Maalem Sinagogu, St.Antuan Kilisesi, Azapkapı Camii, Nevizade Balık Pazarı, İtalyan Sinagogu, Markiz Pasajı, Pera Müzesi, Zafer Müzesi, Adam Mickiewicz Müzesi gidebileceğiniz başlıca yerlerdendir.