Beylikdüzü Otelleri & Beylikdüzü Otel Fiyatları Toplam 5 Otel Bulundu

Harita
Livello Hotel
Livello Hotel
Livello Hotel
Livello Hotel
Livello Hotel
Reis İnn Hotel İstanbul
Reis İnn Hotel İstanbul
Reis İnn Hotel İstanbul
Reis İnn Hotel İstanbul
Reis İnn Hotel İstanbul
Vespia Hotel
Vespia Hotel
Vespia Hotel
Vespia Hotel
Vespia Hotel
Tüyap Palas Hotel
Tüyap Palas Hotel
Tüyap Palas Hotel
Tüyap Palas Hotel
Tüyap Palas Hotel
Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel
Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel
Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel
Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel
Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel

Beylikdüzü Otelleri & Beylikdüzü Otel Fiyatları

İstanbul'da sakin bir tatilin adresi Beylikdüzü Otelleri...

Sitemizde yer alan birbirinden seçkin ve her bütçeye uygun Beylikdüzü otellerine rezervasyon yaptırabilir, ayrıca bölgede yer alan birçok çarpıcı tarihi ve turistik unsurları ziyaret edebilirsiniz. Tatil planınızı eğlenceli kılacak olan gezintilerinizde sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı önemli bilgileri paylaşmak istedik.

İstanbul'un batısında yer alan Beylikdüzü, güneyinde Marmara Denizi'nin kuzey kıyıları, doğuda Avcılar, kuzeyinde E-5 karayolu ve Esenyurt ve batıda Büyükçekmece ile komşudur. Beylikdüzü, İstanbul'un seçkim ilçelerinden biridir.

Beylikdüzü İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Beylikdüzü, İstanbul'un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği ile Türkiye'nin mozaiği gibidir. Seçkin Beylikdüzü otel fiyatlarını karşılaştırabilir size uygun olan otelden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nüfusu

İstanbul'un en seçkin ilçelerinden olan Beylikdüzü, birçok yerli ve yabancı vatandaşa ev sahipliği yapmaktadır. Beylikdüzü, 2015 yılına göre 279.999'dur. Nüfusu her geçen yıl artan Beylikdüzü'nde yeni konut ve otel yapımına hız verilmiştir. Beylikdüzü otelleri son derece lükstür. İstanbul'a gelen ziyaretçilerin sıklıkla tercih ettiği oteller ziyaretçilerini oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde ağırlamaktadır. Beylikdüzü Osmanlı ve Bizans dönemlerinde askeri konaklama yeri olduğu için bölgede yoğun yerleşim olmamıştır.

Havaalanı

Beylikdüzü, kişi başına 10 metrekareyi aşan yeşil alanı ile Avrupa standartlarında bir ilçedir. Beylikdüzü ile Atatürk Havalimanı arası 20 km, 25 dakika mesafededir. Beylikdüzü'ne havayolu ile ulaşmak isteyen misafirler, havalimanına ulaştıktan sonra çok rahatlıkla Beylikdüzü'ne ulaşabilirler. Beylikdüzü'ne ulaşım ilçeye metrobüs hattını uzatılması ile oldukça rahatlamıştır. Metrobüs ile Beylikdüzü'ne 24 saat ulaşım mümkündür. Beylikdüzü'ne gelmeden önce rezervasyon yaptırırsanız avantajlı Beylikdüzü otel fiyatlarından faydalanabilirisiniz.

Otogarı

Beylikdüzü, İstanbul'un en yeşil ilçelerinden biridir. Beylikdüzü, Esenler otogarına 30 km mesafede olup bu mesafe yaklaşık 36 dakikadır. İstanbul Esenler otogarına gelen ziyaretçiler metrobüs, belediye otobüsleri ve taksilerle Beylikdüzü otellerine ulaşabilirler. Beylikdüzü toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipiliği yapan bir ilçedir. Beylikdüzü'nde ikamet eden kişilerin yüzde 40'ı üniversite mezunudur. Beylikdüzü'nde eğitim durumu yüksektir.

Turizm Danışma

Beylikdüzü M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Beylikdüzü'nün kurucuları Helenler olarak varsayılır. Bizans döneminde Büyükçekmece'nin gözde beldelerinden biri olan Beylikdüzü, İstanbul'un fethinden sonra Osmanlı egemenliğine girmiştir. Beylikdüzü ile ilgili ayrıntılı bilgiye Bab-ı Ali Caddesi No:28 nolu (İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü) adresten ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü otel fiyatlarına ise sitemizden ve tatil firmalarından ulaşmanız mümkündür.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Beylikdüzü'nde iklim İstanbul'daki iklim ile paralellik gösterir. Akdeniz, Karadeniz, Balkan ve Karasal iklimin etkisi altındadır. Kışın Akdeniz'den gelen ılık lodosları, Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve Karadeniz'den gelen yağışlı havalar takip eder.

Beylikdüzü sahillerinde deniz suyu sıcaklığı ortalama 14.4 derecedir. Beylikdüzü'nde ortalama yağış 54.0 mm'dir. Beylikdüzü denizden ortalama 150 cm yüksekliğinde kaldığı için İstanbul merkez ilçelerine nazaran daha nemsiz, temiz ve rüzgarlı bir havaya sahiptir ve kış ayı sert geçmektedir. Beylikdüzü otelleri diğer ilçelere nazaran daha lükstür.

Yeme ve İçme Olanakları

Beylikdüzü İstanbul'un en güzide yerlerinden birisidir. Beylikdüzü'nde birçok lüks restoran cafe ve lokanta mevcuttur. Beylikdüzü et yemekleri ile meşhurdur. Beylikdüzü yöresel lezzetlerin sergilendiği birçok restoran mevcuttur.

Beylikdüzü'ndeki restoranla arasında; Ovalı Konya Mutfağı, Korner Efes Beer Cafe, Kuğulu park Cafe Restaurant ve Kebap Hause vardır. Beylikdüzü otel restoranları ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. Beylikdüzü'nde hafta sonu ailenizle birlikte yemek yiyebileceğiniz Beylikdüzü otelllerinin de restoranları mevcuttur. Beylikdüzü otel fiyatlarının açık büfe menüsünden yaralanabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekanları

Beylikdüzü İstanbul'un en seçkin yerlerinden birisidir. Beylikdüzü otellerinde konaklayan misafirler gerek otellerde gerekse Beylikdüzü'nün diğer gece kulüplerinde eğlenmektedirler. Shot Time, Red Quenn Club Beylikdüzü, Beylikdüzü'nün en bilinen gece kulüpleri arasındadır.

Gezilecek Yerler

Beylikdüzü, gezilecek yerler açısından yakın bölgelere kıyasla daha çok alışveriş merkezi ağırlıklı bir yerdir. Beylikdüzü Migros AVM, Perla Vista AVM, Beylicium Alışveriş Merkezi başlıca gezilecek yerler arasındadır. Beylikdüzü otellerinde konaklayan misafirler, konaklama dışında Beylikdüzü'nde vakit geçirmektedirler. Beylikdüzü otel fiyatları, apart fiyatlarına göre biraz daha yüksektir. Beylikdüzü'ne gelen misafirler hem apart hem de otelleri tercih etmektedirler.