Beylerbeyi Otelleri & Beylerbeyi Otel Fiyatları Toplam 2 Otel Bulundu

Harita
Su Merdum Hotel
Su Merdum Hotel
Su Merdum Hotel
Su Merdum Hotel
Su Merdum Hotel
Beylerbeyi Palace Boutique Hotel
Beylerbeyi Palace Boutique Hotel
Beylerbeyi Palace Boutique Hotel
Beylerbeyi Palace Boutique Hotel
Beylerbeyi Palace Boutique Hotel

Beylerbeyi Otelleri & Beylerbeyi Otel Fiyatları

Marmara Denizine bakan eşsiz güzellikte bir ilçe olan Beylerbeyi'nde konaklayabileceğiniz Beylerbeyi Otelleri...

Beylerbeyi İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Beylerbeyi İstanbul'un en büyük ilçelerinden birine bağlıdır. Beylerbeyi Üsküdar'a bağlıdır ve İstanbul Boğazı ile çevrilidir. Beylerbeyi Marmara Denizinin eşsiz güzelliğine sahiptir. Bu da Beylerbeyi otellerinde konaklamayı daha cazip bir hale getirmektedir.

İstanbul'un her köşesi gezilecek görülecek yerlerle dolu olsa da huzurlu ve sakin bir tatil için doğal bir mekân aradığınızda bunu Beylerbeyi'nde bulabilirsiniz. Kendine has mimarisi ve yaşam alanlarıyla tatilinizi unutulmaz bir hale getirecek olan semtte uygun Beylerbeyi otel fiyatları ile konaklayabilecek olmanız sayesinde tatilinizi çok düşük bütçelerle de gerçekleştirebilirsiniz.

Nüfusu

Beylerbeyi nüfus yoğunluğu açısından ilk sıralarda yer almaktadır. Beylerbeyi nüfus artış hızı durağandır artış ve düşüş gözükmemektedir. Beylerbeyi'nde son yapılan nüfus sayımlarına göre Beylerbeyi nüfusu 540,617 olarak tespit edilmiştir. Beylerbeyi otelleri konaklamalarınız size muhteşem manzarası ile birçok seçenek sunmaktadır.

Havalimanı

Beylerbeyi'ne ulaşımlarınızda büyük kolaylık yaşayacaksınız. Sabiha Gökçen Havalimanı ile Beylerbeyi arası sadece 39 km'dir. Beylerbeyi Atatürk Havalimanına ise sadece 22 km uzaklıktadır. Havalimanlarından Beylerbeyi'ne en kısa sürede ulaşım sağlayabilmek için çeşitli vasıta araçları ile ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Uygun Beylerbeyi otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşımınızda rahat bir yolculuk geçireceksiniz.

Otogar

Beylerbeyi'ne ulaşımda karayolunu tercih ettiyseniz yolculuğunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Otogardan Beylerbeyi'ne yalnızca 20 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Birçok ulaşım aracı ile kolaylıkla Beylerbeyi'ne ulaşabilirsiniz. Beylerbeyi otellerine birçok şehirlerarası otobüs seferi bulabilirsiniz. Beylerbeyi'nin ulaşım açısından birçok mesafeye yakın olması büyük bir avantajdır.

Turizm Müdürlüğü

Beylerbeyi kültürel açıdan birçok önemli noktaya sahiptir. Beylerbeyi turizm açısından yoğun geçen bölgelerden biridir. Beylerbeyi'ne çok fazla sayıda hem turist hem de iş ve ticaret amaçlı birçok insan ziyaret edip konaklama yapmaktadır. Beylerbeyi hem doğal görüntüsü ile hem de tarihi yapısı ile oldukça dikkat çekmektedir. İndirimli Beylerbeyi otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınızda farklı alternatiflerden yararlanmış olacaksınız.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Beylerbeyi iklimi Marmara Bölgesinin karakteristik özelliklerini taşımaktadır. Beylerbeyi yazları sıcak geçmektedir. Oldukça yağış alan Beylerbeyi en çok yağışı kış ve sonbaharda alırken, ilkbaharda da yağış görülmektedir. Beylerbeyi'nde yıllık ortalama sıcaklık 15 derecedir. Beylerbeyi'nde oldukça nem oranı yüksektir. Bu bakımdan bölgede daha çok yaz aylarında Beylerbeyi otellerinin dolu olduğunu görebilmek mümkündür.

Yeme ve İçme Olanakları

Beylerbeyi konaklamalarınızda kültürel ve yöresel lezzetlerle karşılaşacaksınız. Fazlası ile yöresel lezzetlerinin bulunduğu Beylerbeyi'nde damak tadınıza uygun alternatifler bulunmaktadır. Beylerbeyi'nde damak tadınıza uygun yiyecekleri yerken manzara da size eşlik etmiş olacak. Kız kulesi manzarası ile Beylerbeyi'nde kabaklı saroz böreği ve ciğer sarma yemenizi tavsiye ederiz. Düşük Beylerbeyi otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınızda birçok alternatiften yararlanarak ayrılabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

İstanbul'un en önemli bölgelerinden biri olan Beylerbeyi eğlencenin merkezi olarak da adlandırılabilir. Beylerbeyi'nde canlı müziğe doyamayacağınız birçok mekân vardır. Beylerbeyi otellerinde konaklarken birden fazla club ve fasıl mekânlarının bulunduğunu da görebilirsiniz. Her akşamınızı mükemmel geçirebileceğiniz Beylerbeyi birden fazla seçenek sunmaktadır. En güzel manzaraya sahip Beylerbeyi'nde bulunan balık restoranlarından birinde canlı müzik dinlemeden ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

Beylerbeyi kültürel ve tarihi açıdan birçok önem taşımaktadır. Beylerbeyi kültürel amaçlı birçok gezilecek tarihi önem taşıyan yerlere sahiptir. Beylerbeyi'nde bulunan bu yerlerden birçoğunun İslami açıdan da değerli olduğu görülür. Beylerbeyi'nden Kızkulesi'ni görmeden ayrılmayınız. Beylerbeyi otelleri konaklamalarınızda bölgenin eski bir tarihe dayanması sizin ilginizi çok fazla çekecektir. Her köşesinde ayrı ayrı tarih barındırmaktadır.