Belcekız Otelleri & Belcekız Otel Fiyatları Toplam 5 Otel Bulundu

Harita
Hotel Karbel Sun
Hotel Karbel Sun
Hotel Karbel Sun
Hotel Karbel Sun
Hotel Karbel Sun
Sun City Hotel Beach Club
Sun City Hotel Beach Club
Sun City Hotel Beach Club
Sun City Hotel Beach Club
Sun City Hotel Beach Club
Marcan Resort Hotel
Marcan Resort Hotel
Marcan Resort Hotel
Marcan Resort Hotel
Marcan Resort Hotel
Marcan Beach Hotel
Marcan Beach Hotel
Marcan Beach Hotel
Marcan Beach Hotel
Marcan Beach Hotel
Montebello Deluxe Hotel
Montebello Deluxe Hotel
Montebello Deluxe Hotel
Montebello Deluxe Hotel
Montebello Deluxe Hotel

Belcekız Otelleri & Belcekız Otel Fiyatları

Yeşil ve mavinin birbirine karıştığı Muğla'nın en güzel ilçelerinden Belcekız'da kalabileceğiniz Belcekız Otelleri...

belcekız otelleri

Belcekız, Muğla'nın ilçesi olan Fethiye'ye bağlıdır. Belcekız yemyeşil doğası, masmavi denizi ve muhteşem güzellikteki körfezi ile tatilcilerin vazgeçilmezlerinden. Belcekız, Ölüdeniz'in en güzel tesislerini ve plajları bünyesinde barındırır.

Belcekız gezileriniz ve Belcekız otelleri konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Belcekız bilgilerine ulaşabilirsiniz. Belcekız konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Erken rezervasyon dönemleri ayrıcalıklarımızdan faydalanarak gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bütçe dostu Belcekız otel fiyatları ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Belcekız nüfus yoğunluğu açısından durağandır. Belcekız nüfus artış hızı her sene değişkenlik göstermektedir. Bunda Belcekız otellerinde konaklayan misafirlerin de etkisi büyüktür.. Belcekız'ın son yapılan nüfus sayımlarına göre Belcekız nüfusu 147,703 olarak tespit edilmiştir. Belcekız halkı çok mütevazı bir halktır. Misafirperver olma özellikleri en büyük özelliklerinden biridir.

Havalimanı

Belcekız en gözde turistik mekânlardan birisidir. Belcekız konaklamalarınız için havayolu ile ulaşımı tercih ettiyseniz, Dalaman Havalimanı ile arası 44 km uzaklıktadır. Belcekız'a ulaşımız havalimanlarından çeşitli vasıtalar ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Belcekız'a havalimanından Havaş servisleri ile ulaşımınız kolaydır. İndirimli Belcekız otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızdan önce ulaşımınızda kolaylık sağlayacak bölgelerden birisidir.

Otogarı

Belcekız ulaşımlarınızda karayolunu tercih edebilirsiniz. Belcekız karayolu tercihleriniz de bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Belcekız'a karayolu ile çam ağaçları arasında yapılacak rahat bir yolculuk ziyaretçilerine kolay bir ulaşım imkânı sağlar. Belcekız'a 4 km uzaklıkta olan Fethiye otogarı sizin için Belcekız otellerine ulaşımınızı kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. Belcekız'a deniz yolu ile ulaşım imkânı bulunmamaktadır.

Turizm Müdürlüğü

Belcekız, Ölüdeniz'in en güzel tesislerini ve plajları bünyesinde barındırır. Bu sebeple de Belcekız otel fiyatlarının da etkisiyle her sene binlerce turist için önemli bir çekim merkezi olmuştur. Belcekız plajları, Ölüdeniz lagünü ile birlikte mavi cennet olarak anılır. Tüm dünyaya ün salmış olan Belcekız plajları için tam bir doğa harikası diyebiliriz. Ölüdeniz'in arkasında yükselen Babadağ'da ve Belcekız'da yamaç paraşütü yapılabilecek ortam mevcuttur. Bölge, bu iki sebepten ötürü her yıl pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Belcekız'da Akdeniz iklimi hüküm sürer. Belcekız'da yazlar sıcak ve kurak geçer iken kışlar ılık ve yağışlıdır. Belcekız'da kıyıdan içeriye gidildikçe kara ikliminin tesiri görülür ve ısı düşer. Belcekız kıyılarında kar yağışı görülmez. Belcekız'da iç kısımlarda ise senede 1-2 gün kar görülebilir. Bu yüzden özellikle yaz ayları Belcekız otellerinde konaklamak için en uygun zaman olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Belcekız bölgesine ait birçok yöresel ve dünya lezzetlerinden tatma imkânına sahip olabilirsiniz. Belcekız seyahatlerinizi renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekânlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir. Belcekız bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri açısından oldukça zengindir.

Belcekız'daki indirimli Belcekız otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızda balık lokantalarına uğramadan kesinlikle ayrılmayınız. Belcekız'a gelen misafirlerin hem göz hem de damak zevklerini yaşayabilecekleri pek çok mekân bölge halkı tarafından oluşturulmuştur.

Popüler Eğlence Mekânları

Belcekız'a gittiğiniz de akşamlarınızı çeşitli alternatiflerle farklı kılabilirsiniz. Belcekız'da birçok canlı müzik ve nargile kafelerin bulunması, Belcekız'daki akşamlarınız için güzel bir rahatlamaya yardımcı olacaktır. Birçok club ve pubın da bulunduğu Belcekız en güzel şekilde eğlenebilirsiniz. Belcekız otellerindeki konaklamalarınız sizin için güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Belcekız, meşhur plajlarıyla ünlü Fethiye'nin şirin ve turistik bir beldesidir. Belcekız tarihi ve turistik bakımdan önemli bir konumdadır. Belcekız bu özelliğinden dolayı her yıl milyonlarca turist Belcekız otellerine akın etmektedir. Belcekız, göze ve ruha hitap eden doğasıyla, tertemiz deniziyle dinlendirici bir tatil hayal edenlere birbirinden güzel manzaralara sahiptir.

Belcekız'da tarihi açıdan da birçok önemli yer bulunmaktadır. Belcekız tarihi, kültürel ve doğasıyla birçok güzellikleri ile sizi fazlası ile memnun edecektir. Bu yüzden sadece Belcekız otellerine kısılıp kalmakla yetinmeyip bölgeyi de yakından tanımanız büyük bir öneme sahiptir.

Fethiye'nin en güzel mevkilerinden biri olarak karşımıza çıkan Belcekız'da geçirmeyi düşündüğünüz tatillerinizde Fethiye otelleri arasından seçimlerinizi yaparak konaklamalarınızı tüm Fethiye genelindeki otellerden sizin için en uygun tesis ve fiyat olanaklarını sunan oteller arasından gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Tüm Fethiye genelinde bulunan otel seçenekleri yerine dilerseniz Ölüdeniz otelleri arasından da seçimlerinizi gerçekleştirebilir ve doğal sit alanı olan Ölüdeniz'in serinletici denizinden ve rahatlatan plajından faydalanma olanağına sahip olabilirsiniz. Böylece tatillerinizi çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.