Bayraklıdede Otelleri & Bayraklıdede Otel Fiyatları Toplam 2 Otel Bulundu

Harita
Alkoçlar Adakule Hotel
Alkoçlar Adakule Hotel
Alkoçlar Adakule Hotel
Alkoçlar Adakule Hotel
Alkoçlar Adakule Hotel
Comfort Ada Class Hotel
Comfort Ada Class Hotel
Comfort Ada Class Hotel
Comfort Ada Class Hotel
Comfort Ada Class Hotel

Bayraklıdede Otelleri & Bayraklıdede Otel Fiyatları

Turistik şirin bir beldemiz olan Bayraklıdede Otellerine dair her şey...

bayraklıdede otelleri

Gürültüden uzak dinlenme amaçlı tatil özlemi çekenler için bir araya getirdiğimiz Bayraklıdede otellerine rezervasyon yaptırabilirsiniz. Huzur içerisinde eğlenceli bir tatil geçirmek istiyorsanız uygun fiyatları ile sitemizde ayrıntılı şekilde yer verdiğimiz otellerimizi tercih edebilirsiniz.

Bayraklıdede, Kuşadası sınırlarımızda yer alan mahalledir. İlçe merkezine yaklaşık 6,5 kilometre uzaklıkta olan belde, turistik özellikler taşımaktadır. Bayraklıdede , plajları, konforlu otelleri ve antik kentlere yakınlığı ile önemli turistik destinasyonlarımızdandır.

Nüfusu

Bayraklıdede Kuşadası'nın küçük bir mahallesidir. İkamet eden kişi sayısı yaklaşık üç bin civarındadır. Yazlık bölge olduğu için yazlıkçıların yanı sıra, yerli yabancı turistlerin de bölgeye rağbet göstermesi sonucu sezonda nüfusu artmaktadır. Bunda Bayraklıdede otel fiyatlarının da etkisi olduğunu söyleyebiliriz.

Havalimanı

Yurt içinden ya da yurt dışından uçaklı yolculuk tercih eden ziyaretçiler, Bayraklıdede otellerine ulaşım sağlamak için Adnan Menderes Havalimanı üzerinden havaş servislerini kullanmaktadırlar. Adnan Menderes Havalimanı, Dokuz Eylül Mahallesi, Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. Havalimanı bölgeye 77 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Otogarı

Kuşadası Otogarına otobüs bileti alarak ulaşımın ilk adımını tamamlayabilir, buradan ise şehir içi dolmuşlar ya da ticari taksilerle kalacağınız Bayraklıdede otellerine ulaşabilirsiniz. Kuşadası otogarı, oldukça kapsamlı bir terminal olup, yurdumuzun hemen her bölgesine direk sefer düzenleyen çok sayıda firma barındırmaktadır.

Bayraklıdede Turizm Danışma Bürosu Adresi

Turistik beldemiz Bayraklıdede'nin kalkınması ve tanınması adına Kuşadası Turizm Danışma Bürosu bünyesinde çalışan uzman personelden bilgi alabilirsiniz. Turist danışma bürosu; Mahmut Esat Bozkurt Cad. No:7 adresinde olup, Bayraklıdede'ye sadece 6 kilometre mesafededir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Yaz aylarında Bayraklıdede küçük tatil kasabasını andırır. Turizminin gelişmesinde iklimin de büyük etkisi olan Bayraklıdede'de kısa süreli kışlar yaşanırken, yazları sıcak iklimin etkisi ile uzun süreli geçmektedir. Bitki örtüsü türleri de farklılık gösteren bölgenin karakteristik bitki örtüsünü; bodur çalılıklar, zeytin, kızılçam, defne, çınar, gürgen, sedir ağacı, meşe, ladin gibi ağaçların yanı sıra onlarca çeşitte bitkiden oluşmaktadır. Uygun Bayraklıdede otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu yeşil örtüyle karşılaşabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Bayraklıdede bölgesi, sebze ve meyve yetiştiriciliğinin elverişli olduğu alanda yer almaktadır. Bu nedenle bölgede meze, salata ve sebze türlerinden yemekler yöresel mutfağı oluşturmaktadır. Kıyı bölgesi olduğu için deniz mahsullerinin de sofralarda ayrı yeri vardır. Bu şirin tatil beldesinde Türk mutfağı ile Dünya mutfağına özgü yemeklerden hem gözünüze hem de damağınıza yönelik farklı özellikteki yerel restoranlarda ve Bayraklıdede otelleri restoranlarında keyiflice yemek yiyebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekanları

Tatil denilince eğlence ve gece hayatı aklına gelenlerdenseniz Bayraklıdede'yi tercih edebilirsiniz.Bölgede kafelerden, barlara ve gece kulüplerine değin farklı alternatifler bulunmaktadır. Müzik zevkinize göre güzel bir mekan belirleyebilir, dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Yaba Bar, Türkin Bar, Club Kuştur Beach, Pygale Beach Cafe Bar örnek olarak eğlenebileceğiniz mekanlardır.

Gezilecek Yerler

Bayraklıdede doğal güzellikleri bulunan çevresi ve plajları yanında uygun fiyatlı konaklama birimleri ve sosyal alanları bakımından tercih edilen turistik yerlerimizdendir. Bayraklıdede'de ayrıca listenizdeki gezi noktalarınızı; Efes Antik Kenti, Kadınlar Plajı, Long Beach, Şirince, Karaca Mağarası ve Güvercinada olarak belirtebiliriz. Böylece uygun Bayraklıdede otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizde keyifli vakit geçirme olanağına da sahip olabilirsiniz.

Gezip görebileceğiniz pek çok yer seçeneğini sizlere sunan Bayraklıdede'de dilediğiniz gibi bir otel bulamamanız durumunda bölgeye çok yakın konumda bulunan Kuştur otelleri arasından da seçimlerinizi yapabilirsiniz. Burada da pek çok tarihi ve doğal güzellik sizi beklerken uygun fiyat avantajları ile her iki bölgeyi de yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kuştur ve Bayraklıdede'nin yanı sıra bu bölgelerin bağlı olduğu Kuşadası'nda genel bir otel arama seçeneğinden faydalanmak istiyorsanız Kuşadası otelleri arasından da seçimlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle tatil planlarınızı çok daha geniş otel seçenekleri arasından yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.