TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBatman Otelleri
13 Batman Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Batman Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Batman Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Batman Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Batman Otelleri ve en uygun Batman otel fiyatları, Batman hakkında genel bilgiler...

Batman Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.7
F. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-10-2020/15-10-2020
Batman Hasankeyf otelinizde konaklamamızı gerçekleştirdik. Bulunduğu konum ve otelin çevresi güzeldi. Gezilecek yerlere yakın mesafede yer alıyor. Personel güler yüzlü.
9.7
Y. ÖZTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-05-2021/26-05-2021
Açıkçası muhteşem herşeyiyle eksik birşey yok fazlasıyla ilgi alaka süper çok memnun ve rahat konforlu temiz hijyen dört dörtlük herşey fazlasıyla iyiydi
9.3
M. YALÇIN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-01-2021/14-01-2021
Hijyenik rahatlatıyor manzarası personel iletişim gayet güzel tekrar kadar konaklama düşünsem ordan başka yer dusunmem
10
İ. EROĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-09-2021/30-09-2021
Batman Turhan otelde konaklamamızı tamamladık. Çok temiz ve merkezi konuma sahip. Personel güler yüzlü ve ilgili.
9.7
M. Papatya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-03-2021/02-03-2021
Otel çok temiz hijyen kurallarına çok uyuyorlar. Gönül rahatlığıyla gidip kalabilirsiniz.
9.3
S. ÇELİK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-11-2020/15-11-2020
Açık büfe kahvaltısı çok mükemmeldi. Çeşitlilik konusunda çok başarılıydı. Personelin güler yüzlü ve isteklerimize anında cevap vermeleri hoşumuza gitti.
9.7
M. C. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-04-2021/11-04-2021
İş seyahati için konaklama gerçekleştirdim. Misafir memnuniyeti üzerine kurulu bir tesis. Bundan sonraki süreçte her iş seyahati için tekrardan sizleri değerlendireceğim.
10
E. ALAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-11-2020/14-11-2020
Bozoğulları otelinizde bir gece konaklama yaptım. Personelin güler yüzlü olması ve işlerinde saygılı ve çalışkan olmaları güzeldi. Tekrar görüşmek üzere.
9.0
m. s | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-04-2021/12-04-2021
odaları geniş ve ferahtı memnun kaldım
9.0
m. s | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-04-2021/12-04-2021
odaları geniş ve ferahtı memnun kaldım

Batman Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Batman Ovası üzerinde kurulu olan Batman'da kalabileceğiniz Batman Otelleri...

Dicle nehri ve bu nehrin kolları olan Batman ve Garzan çayları arasında bulunan Batman ovası üzerinde kurulu olan Batman; Raman, Garzan ve Aydınlık Dağları ile çevrilidir. Bölgenin tarihi değere sahip olması Batman otellerinde tatil yapanların da ilgisini çekmektedir.

Ortaçağda bölgede dolaşan Evliya çelebi, Şerefhan Bidlisi ve Moltke gibi Müslüman olan ve olmayan gezginlerin tümünün yazdıkları notlarda adı geçen Batman'da indirimli Batman otel fiyatları ile konaklayarak bölgeyi daha yakından tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

2015 yılı verilerine göre 566.633 kişilik nüfusa sahip olan Batman'da nüfusun %50,27'si erkek ve %49,73'ü de kadındır. Özellikle bölgede üniversitenin olması ve turizm faaliyetlerinin etkinliğini artırmasıyla bölge nüfusunda farklı dönemlerde dalgalanmalar yaşandığını görebiliyoruz. Özellikle Batman otellerinde konaklayarak bölgeyi yakından tanımak isteyen yerli turistlerin bölge nüfusuna doğrudan etki ettiğini görebiliyoruz.

Ulaşım Olanakları

Hava, kara ve demir yollarını kullanarak ulaşım gerçekleştirebileceğiniz Batman'da THY tarifeli uçaklarla, Ankara ve İstanbul'dan direk ulaşım mümkündür. Batman Havalimanının yanı sıra Batman otogarı karayolu ulaşımına olanak sağlarken Haydarpaşa-Kurtalan demir yolları hattını kullanarak da tren yolculuğu ile Batman'a ulaşabilirsiniz. Bu bakımdan indirimli Batman otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize de rahat bir ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.

Turizm Danışma

Batman'da gerçekleştirilen turizm faaliyetleri ile ilgili düzenlemeleri Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü gerçekleştirmektedir. Yeni Kültür Merkezi, Belde Mah, Barış Bulvarı No:129'da bulunan müdürlüğün turizm danışma servisleri aracılığı ile Batman otellerinde konaklayarak gerçekleştirdiğiniz tatilleriniz sırasında yaşadığınız tüm sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan tatil sırasında bölgeyi daha yakından tanımak için de turizm danışma servislerinden faydalanabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Eşine az rastlanır bir doğa harikası olarak karşımıza çıkan Batman'da genel olarak karasal iklimin hâkim olduğunu görebilirsiniz. Yazların sıcak ve kurak, kışların soğuk ve yağışlı geçtiği bölgede indirimli Batman otel fiyatları ile konaklarken tatilinizi yaz aylarında gerçekleştirmeniz daha avantajlı bir seçim olacaktır. Kuzey ve kuzeydoğusu yüksek sarp ve dağlık alanlarla çevrili olan Batman'da Dicle Nehri, Batman Çayı, Gerzan Çayı ve çeşitli göletler bulunmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Güneydoğu'ya özgü yemekleri bulabileceğiniz Batman'da daha çok et ve süt ürünlerini bulabilirsiniz. Batman otellerinin restoranlarında ve yerel halk tarafından işletilen restoranlarda deneyebileceğiniz bölgeye özgü tatlar arasında oldukça çeşitli yemekler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en meşhur olanlar içli köfteler, taze ve kurutulmuş sumaklı dolmalar, bumbar ve bağırsak dolmaları, Şam börekleri, tandır ekmeği, perde pilavı, mercimek ve yayla çorbaları gibi yemeklerdir. Hanedan, Bahçevan, Şadırvan, Kazım Usta, Yolgeçen Hanı gibi restoranlara giderek bu lezzetleri rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Tabiatın tüm güzelliklerini bulabileceğiniz Batman'da gece hayatınızı renklendirebilecek yöreye özgü müzikler yapan barları bulabileceğiniz gibi bölgede indirimli Batman otel fiyatları ile konaklarken gerçekleştirebileceğiniz pek çok aktivite de bulunmaktadır. Dağcılık ve su sporları bölgede gerçekleştirebileceğiniz aktiviteler arasında iken avcılık ve özellikle de olta balıkçılığı keyif alarak yapacağınız aktiviteler arasında yer almaktadır.

Gezilecek Yerler

Doğal bir gezi parkı olarak adlandırabileceğimiz Batman'da gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Batman otellerinde konaklarken özellikle Hasankeyf, Hallan Çemi Höyüğü, Seyyid Bilal Türbesi, İmam Abdullah Zaviyesi, Zeynel Bey Kümbeti, Hasankeyf Yol Geçen Hanı, Hasankeyf Mağaraları ve Hasankeyf Örenyeri mutlaka gitmeniz gereken yerlerdendir. Ayrıca Pertükan Kalesi, Beksi Kalesi, Kandil Kalesi, Hasankeyf Kalesi, mor Kiryakus Manastırı, Mor Aho Manastırı, Hızır Bey Cami ve İbrahim Bey Cami de görmeniz gereken yapılardandır.