TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBarla Otelleri
1 Barla Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Barla Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Barla Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Barla Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Barla Otelleri ve en uygun Barla otel fiyatları, Barla hakkında genel bilgiler...

Barla Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.3
C. YAKUT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-02-2021/18-02-2021
İş gezim için 1 gece kaldım ve memnun ayrıldım. Personel ilgiliydi ve odalar temizdi.
8.7
R. M. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-11-2020/07-11-2020
Konum olarak çok iyi huzur dolu. Personelleri yeterince ilgili. Temiz bir otel.

Barla Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Isparta'nın en gözde mekânlarından Barla'da konforlu bir konaklama olanağı sunan Barla Otelleri...

Isparta da uygun fiyatlar üzerinden konaklama olanağı sunan Barla otellerine rezervasyon yaptırabileceğiniz sayfamızı ziyaret ederek tatillerinizi çok daha düşük ücretlerle karşılayabilirsiniz. Isparta'nın Eğirdir ilçesi modern yapısıyla ve bölgeye özgü mimariyle dizayn edilmiş yapılarıyla Isparta'nın gözde ilçeleri arasında yer almaktadır.

Barla da yer alan otel ve pansiyonlar genellikle modern yapılardan ve bölgey özgü yapılardan oluşmaktadır. Butik tarzda otellerin de yer aldığı 
Barla da pek çok konaklama türü gelen misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Barla yerli ve yabancı turist olmak üzere, yıl içerisinde, çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır.


Barla da tatillerinizi ve iş seyahatlerinizi en iyi şekilde değerlendirirken uygun Barla otel fiyatlarımız sayesinde bütçenizi zorlamak zorunda kalmazsınız. 


Nüfusu

Gelişen Türkiye şartlarından Isparta bölgesi kendi payına düşeni fazlasıyla almıştır. Barla, büyüyen nüfusuyla da bölgenin ilgi odağı olmuştur. En son yapılan nüfus sayımına göre 
Barla'nın nüfusu 1099 olarak belirlenmiştir. 

Havalimanı

Isparta'nın Keçiborlu ilçesi, sınırları içerisinde yer alan Barla ya en yakın havalimanı Isparta Süleyman Demirel Havalimanıdır. Isparta ya tatil maksadıyla gelen misafirlerimiz havayolu ulaşımını tercih etmeleri durumunda Isparta Süleyman Demirel havalimanını ve buradan şehir içi ulaşım olanaklarını rahatlıkla kullanabilirler.

Otogarı

barla ya yapacağınız tatil programlarında hava yolu ulaşımını tercih edebileceğiniz gibi şehirlerarası otobüslerle de ulaşımı sağlayabilirsiniz. Isparta ya Türkiye sınırları içerisinden her bölgeden ulaşım aracı bulmak mümkündür.

Isparta otogarı Isparta merkezde yer almaktadır. Isparta merkezde yer alan otogar, Barla ya 40 km mesafededir. Bu yüzden Barla otellerine ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. 

Turizm Müdürlüğü

Isparta'nın tarihi ve doğal güzellikleri ve tarihi geçmişi hakkında, Merkez'de yer alan Isparta İl Turizm Danışma Bürolarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Barla ya sadece 40 km mesafede olan İl Turizm Müdürlüğüne  6 Mart Atatürk Caddesi 31/A 32300 Isparta/ Merkez adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Turizm Danışma Büroları sayesinde uygun Barla otel fiyatları ile konakladığınız otellerden bölgedeki tarihi ve kültürel mekânlara nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi alabilir ve size eşlik edecek bir rehber bulabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Akdeniz bölgesinin tertemiz havasını bünyesinde barındıran Barla temiz havasıyla ve doğal güzellikleriyle misafirlerine unutulmaz tatil yaşatmaktadır. Genellikle yılın her döneminde tatil veya iş seyahatleri için tercih edilen bölge yılın her döneminde misafirlerini ağırlamaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Akdeniz'in  farklı lezzetleri Barla'da oldukça yoğun bir şekilde görülmektedir. Akdeniz bölgesinin tüm bölümüne hâkim alan Türk mutfağının ve Dünya lezzetlerinin, Barla da da oldukça yoğun bir şekilde görebilmek mümkündür.


Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal mekânları ile kendine hayran bırakan Isparta, gezilecek görülecek ve keşfedilecek yerleriyle de oldukça güzel bölgeler arasındadır. barla da ilk olarak gezintiye Türk mutfağının servis edildiği restoranlarda yemek yiyerek başlayabilirsiniz.

Daha sonrasında Isparta bölgesinde başlıca gezilecek yerler arasından bazıları; Akpınar Gölü Seyir Terasları, Altın Kum Plajı, Bedre Koyu, Can Ada, Eğirdir Gölü, Kovada Gölü, Lavanta Vadisi, Kuz Mağarası, Çam Dağı ve Davraz Kayak Merkezi başlıca gezile bilecek yerler arasında sayılabilmektedir. Baçeşehir otellerinden çıkıp bölgede bulunan bu güzel mekânları gezerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz.