TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBalat Otelleri
1 Balat Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Balat Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Balat Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Balat Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Balat Otelleri ve en uygun Balat otel fiyatları, Balat hakkında genel bilgiler...

Balat Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
G. SÜZEN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-07-2020/03-08-2020
Konferans için konaklama yapmıştım. Mimarisi çok şık odalar çok ferah temiz konforlu. Kahvaltıdakı çeşitlilik ve göz doyuruculuğu çok iyiydi. Tekrar İstanbula yolum düşerse rezervasyonumu kesinlikle bu otele yaptıracağım.
9.3
G. SÜZEN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-07-2020/03-08-2020
Konferans için konaklama yapmıştım. Mimarisi çok şık odalar çok ferah temiz konforlu. Kahvaltıdakı çeşitlilik ve göz doyuruculuğu çok iyiydi. Tekrar İstanbula yolum düşerse rezervasyonumu kesinlikle bu otele yaptıracağım.

Balat Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un en gözde mekânlarından Balatta konforlu bir konaklama olanağı sunan Balat Otelleri...

Balatta uygun fiyatlar üzerinden konaklama olanağı sunan Balat otellerine rezervasyon yaptırabileceğiniz sayfamızı ziyaret ederek tatillerinizi çok daha düşük ücretlerle karşılayabilirsiniz. İstanbul'un Balat ilçesi modern yapısıyla ve bölgedeki modern mimariyle dizayn edilmiş yapılarıyla İstanbul'un gözde ilçeleri arasında yer almaktadır.

Balatta yer alan otel ve pansiyonlar genellikle modern yapılardan oluşmaktadır. Butik tarzda otellerin de yer aldığı 
Balatta pek çok konaklama türü gelen misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Balatta yerli ve yabancı turist olmak üzere, yıl içerisinde, çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır.


Balatta  tatillerinizi ve iş seyahatlerinizi en iyi şekilde değerlendirirken uygun Balat otel fiyatlarımız sayesinde bütçenizi zorlamak zorunda kalmazsınız. 


Nüfusu

Gelişen Türkiye şartlarından Balat bölgesi kendi payına düşeni fazlasıyla almıştır. Balat, büyüyen nüfusuyla da bölgenin ilgi odağı olmuştur. En son yapılan nüfus sayımına göre Balat'ın
 nüfusu 13 bin olarak belirlenmiştir. 

Havalimanı

İstanbul'un Fatih ilçesi sınırları içerisinde yer alan Balat'a en yakın havalimanı İstanbul Havalimanıdır. İstanbul'a tatil maksadıyla gelen misafirlerimiz havayolu ulaşımını tercih etmeleri durumunda İstanbul Havalimanını ve buradan şehir içi ulaşım olanaklarını rahatlıkla kullanabilirler.

Otogarı

İstanbul'a yapacağınız tatil programlarında hava yolu ulaşımını tercih edebileceğiniz gibi şehirlerarası otobüslerle de ulaşımı sağlayabilirsiniz. Balat'a Türkiye sınırları içerisinden her bölgeden ulaşım aracı bulmak mümkündür.

Esenler otogarı İstanbul merkezde yer almaktadır. İstanbul merkezde yer alan otogar, Balat'a 19 km mesafededir. Bu yüzden Balat otellerine ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Turizm Müdürlüğü

İstanbul'un tarihi ve doğal güzellikleri ve tarihi geçmişi hakkında, Merkez'de yer alan İstanbul İl Turizm Danışma Bürolarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Balat'a sadece 10 km mesafede olan İl Turizm Müdürlüğüne alemdar mahallesi bab-ı ali caddesi no:28 Fatih/İstanbul  adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Turizm Danışma Büroları sayesinde uygun Balat otel fiyatları ile konakladığınız otellerden bölgedeki tarihi ve kültürel mekânlara nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi alabilir ve size eşlik edecek bir rehber bulabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Marma bölgesinin tertemiz havasını bünyesinde barındıran Balat temiz havasıyla ve doğal güzellikleriyle misafirlerine unutulmaz tatil yaşatmaktadır. Genellikle yılın her döneminde tatil veya iş seyahatleri için tercih edilen bölge yılın her döneminde misafirlerini ağırlamaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Marmara'nın  farklı lezzetleri Balatta oldukça yoğun bir şekilde görülmektedir. Marmara bölgesinin tüm bölümüne hâkim alan Türk mutfağının ve Dünya lezzetlerinin, Balatta da oldukça yoğun bir şekilde görebilmek mümkündür.


Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal mekânları ile kendine hayran bırakan İstanbul, gezilecek görülecek ve keşfedilecek yerleriyle de oldukça güzel bölgeler arasındadır. Balatta da ilk olarak gezintiye Türk mutfağının servis edildiği restoranlarda yemek yiyerek başlayabilirsiniz.

Daha sonrasında İstanbul bölgesinde başlıca gezilecek yerler arasından bazıları; Taksim Meydanı, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Camii, Kapalı Çarşı, Ortaköy, Tarihi Eminönü Meydanı ve Eyyüp Sultan camii başlıca gezile bilecek yerler arasında sayılabilmektedir. Balat otellerinden çıkıp bölgede bulunan bu güzel mekânları gezerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz.