TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI22 Bakırköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bakırköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Bakırköy Otellerinin Yorumları

00- Taşhan Business & Airport Hotel
İş seyahatim sebebiyle konakladığım ve konumuna bayıldığım bir otel. Çevresinde ki otellere göre de uygun fiyatlı kesinlikle tavsiye ediyorum.
01- Florya Park Hotel
Personeller çok kibardı, her konuda yardımcı olmaya çalıştılar.
02- Rays Otel
Otoparkı güzeldi mekan olarak iyiydi görüntüsü güzeldi ortak mekanlarda güzeldi.
03- Lizzia Butik Hotel
İş seyahatim sürecinde kullanmış bulunduğum lizzia butik hoteli bundan sonra her ziyaretimde kullanacağım. Konum olarak çok merkezi bir konumda ve odalar çok temiz.
04- Cadde Suite Bakırköy
Otelin konumu çok iyi, yiyecekler içecekler çok lezzetli, temiz ve düzenli bir otel.
05- İstanbul Hotel&Suites
Odaya meyve ikramı ve oda servisinin hizmetinden çok memnun kaldık. Hizmette asla kusur etmiyorlar. Her şey için teşekkür ederiz. Restoranttaki yemekler oldukça lezzetliydi aşçılara bir kez daha teşekkür ederiz.
06- Wow Airport Hotel
Otelinizde mudurunuz guvenlik elamanlarınız resepsiyon çalışanlarınız herbiriniz özveriyle çalışarak Misafirlerinizin hem guvenliği hem rahatlığı için çaba harcamanız çok değerli Emeği gecen herbir elamanınıza tek tek teşekkürler Saygılarla
07- Random Suit Otel
Resepsiyon ve misafir karşılaması oldukça iyiydi.
08- WOW İstanbul Hotel & Convention Center
Wow İstanbul otelde sürekli konaklayan birisi olarak kahvaltı personellerinden çok memnunum. Becerikli personel, çözüm odaklı yaklaşım, iyi dekore edilmiş odalar, uygun fiyatlardan memnun kaldık.
09- Rios Edition Hotel
Tesise ulaşım çok kolaydı, odamız çok temizdi, konaklama için tüm detaylar düşünülmüştü, konforluydu.

Bakırköy Otelleri & Bakırköy Otel Fiyatları

İstanbul'un en eski yerleşim birimlerinden olan Bakırköy'de konaklayabileceğiniz Bakırköy Otelleri...

Bakırköy otellerinde konaklarken gerçekleştireceğiniz gezileriniz için siz misafirlere gerekli bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizden Bakırköy hakkında bulabileceğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İstanbul ilinin güzide ilçelerinden olan Bakırköy, Avrupa kısmında kalmaktadır. Konum olarak Bakırköy; kuzey tarafından Bahçelievler, batı kısmından Küçükçekmece, kuzeydoğudan Güngören, doğu kısmından Zeytinburnu ilçeleriyle, güney tarafından Marmara Denizi ile çevrili durumdadır.

Uygun Bakırköy otel fiyatları ile konaklama ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz sitemizde bölge hakkında detaylı bilgilere ulaşma olanağına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede Bakırköy'de nerelere gidebileceğiniz ve neler yapabileceğiniz konusunda daha bilinçli olabilirsiniz.

Nüfusu

Bakırköy, İstanbul ilinin Avrupa kısmında kalan nadide ilçelerden biridir. İstanbul'un en fazla tercih edilen yerlerinden olan Bakırköy ticari trafiğin en fazla yoğunlaştığı yerlerdendir. 1990 yılında Bakırköy'ün nüfusu 1.328.276 olarak tespit edilmiştir. O dönemde Bakırköy, İstanbul'un beşte birini oluşturmaktaydı. 1990 yılından günümüze kadar birçok değişimler ve göçler yaşandığı için Bakırköy'ün son yapılan nüfus sayımında, 223.248 olarak tespit edilmiştir. Ayrıca Bakırköy otellerinde konaklayarak tatilini bölgede geçirmek isteyenlerle birlikte dönemsel nüfus dalgalanmaları yaşandığını görebilmek de mümkündür.

Havalimanı

İstanbul ilinin en eski ilçelerinden biri olan Bakırköy, şehrin gözbebeği konumundadır. Sanayi ve ticaretin en fazla geliştiği ve yoğun bir iş oranına sahip Bakırköy, İstanbul ekonomisinde önemli bir yer oynar. Bu sebepten dolayı bölgeye hem iş hem de ticaret için gelen misafirlerin yoğunluğu fazladır. Uygun Bakırköy otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize gerçekleştireceğiniz ulaşımlarınız havalimanından çok daha kolaydır. En yakın havalimanı olan Atatürk Havalimanı yaklaşık 6 km mesafededir. Diğer bir alternatif olan Anadolu kısmında olan Sabiha Gökçen Havalimanı ise Bakırköy'e 29 km uzaklıktadır. İnşaat sektörünün son yıllarda daha fazla gelişmesiyle Bakırköy'e ilgi daha fazla artmıştır.

Otogar

Bakırköy, İstanbul ve Türkiye ekonomisi için önemli bir kesişim noktasıdır. Son yıllarda yatırımcıların Bakırköy ve çevresine yaptığı yeni istihdam alanlarıyla ilçe daha da değerlenmiştir. Özellikle kentsel dönüşüm çalışmalarıyla oluşan yeni konutların oluşturulması Bakırköy ilçesini biraz daha cazip hale getirmiştir. Bu da Bakırköy otellerinde konaklamayı tercih edenlerin sayısının artması üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır. Bakırköy ulaşımlarınızda eğer karayolu seçtiyseniz en yakın otogar olan Esenler otogarı 24 km uzaklıktadır. Diğer bir alternatif olan Anadolu yakasındaki Harem otogarı ise Bakırköy'e 34 km uzaklıktadır. Ulaşımlarınızı metro, dolmuş veya otobüslerle yapabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Bakırköy, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini göstermektedir. İstanbul'un en gözde yerlerinden biri olan Bakırköy hem iş çevresinin hem de gezi amaçlı gelen misafirlerin ilgi odağıdır. Her yıl belirli mevsimlerde yapılan çeşitli festivallere eşlik edebilirsiniz Bakırköy'de. Pastacılık festivali, Çevre kısa film festivalleri, Kültür ve sanat festivallerİ, Halk oyunları festivalleri Bakırköy'ün renkli yanlarından biridir. Bakırköy hakkında detaylı bilgiler almak için hem sitemizden hem de turizm irtibat bürolarından faydalanabilirsiniz. Bu sayede indirimli Bakırköy otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz konaklamalar sırasında bölgeyi daha yakından tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Bakırköy ilçesi İstanbul'un güzide yerlerindendir. Farklı iklimi çeşitlerini bünyesinde barındıran Bakırköy, bu iklim koşullarına alışmış durumdadır. Bazı zaman ılıman Akdeniz iklimi, bazı zaman kuzeyden gelen Karadeniz'in yağışları, bazı zaman ise Balkan rüzgârlarının soğuk esintisi Bakırköy'de görebileceğiniz çeşitli iklim çeşitleridir. Özellikle yaz aylarında olsa da her mevsim Bakırköy otellerinde konaklayıp bölgenin size sunduğu olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Yıllık yağış miktarı 1000 mm geçmez Bakırköy'de. Bakırköy'de ağaçlandırma çalışmaları yapılmaktadır, fakat oran olarak diğer şehirlere göre azdır. Daha çok Bakırköy ve İstanbul çevresi Akdeniz bitki örtüsü olan ''maki'' görülmektedir. En fazla ormanlık alan Bakırköy'e 38 km uzaklıkta olan Belgrad Ormanıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Bakırköy, İstanbul'un metropolitan ilçelerinden biridir. Her yıl Bakırköy'e hem ticari hem de gezi amaçlı gelen turistin sayısı bir hayli fazladır. İş ve gezi amaçla gelen misafirleri ağırlayan Bakırköy, çeşitli lezzet duraklarıyla da ön plandadır. Bakırköy'deki bu lezzet durakları her türlü damak zevkine uygun olarak sizleri beklemektedir. Bu yüzden sadece Bakırköy otelleri restoranlarına değil yerel restoranlara da yönelmelisiniz.

Global bir dünyanın parçası olan Bakırköy'de Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarının her türlüsüne rastlayabilirsiniz. Yöresel mutfaklardan, franchise markalara, pastanelerden publara, her türlü alternatifi bulabileceğiniz Bakırköy'e mutlaka uğramadan geçmeyiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Bakırköy, İstanbul ilinde önemli duraklardan biridir. En eski yerleşim yerlerinden biri olan Bakırköy, son zamanlarda artan inşaat sektöründe de önemli bir pay sahibi olmuştur. Birçok konutun yapıldığı Bakırköy'e uygun Bakırköy otel fiyatları ile tatil yaptıktan sonra yerleşmek için gelenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Stresli iş ortamı ve en büyük problem olan İstanbul trafiğinden uzaklaşacağınız birçok eğlence mekânı bulabilirsiniz Bakırköy'de. Fasıldan discoya, bardan tavernaya, birçok alternatif bulabileceğiniz Bakırköy, renkli gecelerinizin tek adresi.

Gezilecek Yerler

Hem geçmişi hem de geleceği bir arada yaşayacağınız güzide ilçelerdendir Bakırköy. Ara sokaklarında gezerken eski ve tarihi bazı binalarıyla gezilerinizde farklı heyecanlar yaşatacak Bakırköy, aynı zamanda modern mimarinin eserlerini de görebileceğiniz bir başka parçasıyla da sizi şaşırtacaktır. Bakırköy gezilerinizi bir hafta sonu kaçamağı olarak görmeyin.

Tarihini ve turistik yerlerini görebilmeniz için zaman ayırmanız lazım. Bakırköy otellerinde konaklarken gezip görebileceğiniz bazı yerleri sizler için sıralamaya çalıştık; Florya Atatürk Deniz Köşkü, Zuhurat Baba Türbesi, Yeşilköy Feneri, Fildamı Sarnıcı, CNR Fuar Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Müzesi, Magnaura Sarayı, Özgürlük Meydanı, Yeşilköy Sahil Park, İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi.