TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBahçelievler Otelleri
24 Bahçelievler Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bahçelievler Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bahçelievler Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bahçelievler Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bahçelievler Otelleri ve en uygun Bahçelievler otel fiyatları, Bahçelievler hakkında genel bilgiler...

Bahçelievler Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
S. BALCİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-04-2024/22-04-2024
Televizyon izleme seçenekleri
10
E. ŞENSOY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-04-2024/18-04-2024
Temizlik ve güven
10
M. ARAĞAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-05-2024/21-05-2024
Sessizlik ve saygı
10
E. Döner | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-03-2024/01-04-2024
Guler yüzle karşılama, temizlik,guven.
8.0
F. DOĞAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-05-2024/12-05-2024
Kolay konumda olması
8.3
M. KÜÇÜKYILMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-05-2024/25-05-2024
Ulaşıma yakın ve temiz olması
10
Ş. ELİAÇIK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-04-2024/28-04-2024
Herşey için çok teşekkür ederiz çok güzeldi herşey
8.0
H. SAYIN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-05-2024/25-05-2024
Yerlerde halı yok
9.7
İ. TOMBALOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-05-2024/26-05-2024
Temizlik
9.7
F. Özkan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-05-2024/11-05-2024
Odanın ferahlığı

Bahçelievler Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un en gözde mekânlarından Bahçelievler'de konaklayabileceğiniz lüks Bahçelievler Otelleri...

Türkiye'nin en büyük ili İstanbul'un bir ilçesi konumunda olan Bahçelievler, gelişmiş alanları ve lüks konutları ile ilgi çekiyor. Ayrıca büyük bir konfor sunan Bahçelievler otelleri kendinizi evinizde gibi hissedebilmenize olanak sağlıyor.

İstanbul ili aynı zamanda metropol şehir olarak da bilinmektedir. Bahçelievler, bünyesinde yer alan destinasyon merkezleri ve lüks otelleriyle ziyaretçilerine doyumsuz bir tatil imkanı sunmaktadır. Bu da bölgenin daha da gelişme göstermesine olanak sağlamaktadır.

Bahçelievler, bulunduğu konum itibariyle İstanbul'un kalbi niteliğindedir. Bahçelievler'in güneyinde Bakırköy, batısında Küçükçekmece, kuzeyinde Bağcılar, doğusunda Güngören yer almaktadır. Uygun Bahçelievler otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında bu yerleri de gezme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

İstanbul'un her köşesinde farklı bir tarihi mekân bulunmaktadır ve Bahçelievler de hem turistik anlamda hem doğal güzellikler açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Bahçelievler turistlerin de sıklıkla uğradıkları yerler arasındadır.

Bahçelievler, nüfus yoğunluğu bakımından da diğer bölgelere göre yoğunluk göstermektedir. Genellikle her köşesinde yoğunluk gösteren Bahçelievler, en son yapılan nüfus sayımına göre ortalama 600 bin civarında nüfusa sahiptir. Ancak özellikle yaz aylarında Bahçelievler otellerinde konaklayanlarla birlikte dönemsel bir artış görülmektedir.

Havalimanı

Tarihi ve doğal güzelliklerini halen korumakta olan Bahçelievler, bölgeye gelen yerli ve yabancı turistler sayesinde yoğunluğunu devam ettirmektedir. Bahçelievler'de turistik geziler için gelen misafirlerin yanı sıra ticari amaçlarla da çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Uygun Bahçelievler otel fiyatları ile bölgede konaklamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri ulaşım yolu havayoludur. İstanbul'un Avrupa yakasında olan Bahçelievler'e en yakın havalimanı Yeşilköy'de yer alan Atatürk Havalimanıdır. Atatürk Havalimanı Bahçelievler'e 5 dakika mesafede yer almaktadır.

Otogarı

İstanbul, bulunduğu konum itibariyle Anadolu ve Avrupa Yakası olarak ikiye ayrılmaktadır. Bahçelievler, İstanbul'un Avrupa Yakasında yer almaktadır. Avrupa Yakasının en önemli merkezleri arasında yer alan Bahçelievler, ulaşım olarak da merkezi konumdadır.

Bahçelievler'e ulaşımlarda şehirlerarası otobüsleri kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her noktasından İstanbul Bahçelievler'e ulaşım aracı bulabilmek mümkündür. Bahçelievler'de yer alan otogar merkeze 5 dakika mesafede yer almaktadır. Bu yüzden Bahçelievler otellerine gitmek için karayolu ulaşımını da kullanabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi ve kültürel geçmişine bakıldığında Bahçelievler, Türkiye tarihi miraslar içerisinde önemli konumda yer almaktadır. Bahçelievler'e ziyaretlerinizde tarih ve kültürel dokusuna kısa bir gezinti yapabilirsiniz. Uygun Bahçelievler otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu tarihi dokudan izler taşıyan pek çok eser görebilirsiniz. Bahçelievler'de yer alan kültürel ve tarihi doku hakkında en net bilgiyi Bahçelievler'de yer alan turizm müdürlüklerinden alabilirsiniz. Bahçelievler'e yürüyüş mesafesinde yer alan turizm müdürlükleri misafirlere her konuda yardımcı olmaktadır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

İstanbul'un önemli ticari ve turizm merkezleri arasında yer alan Küçükçekmece'de , Marmara Bölgesinin doğal görüntüsü ve iklim koşullarına sahiptir. Bahçelievler, İstanbul'un simgeleri arasında yer alan Boğaz Köprüsüne yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

İstanbul'un en yeşil ilçesi olarak bilinen Bahçelievler bitki örtüsü ve iklim şartları açısından oldukça güzel konumda yer almaktadır. Bahçelievler, 4 mevsimi birden yaşayan hava koşullarına sahiptir. Bu da Bahçelievler otellerinde konaklarken farklı mevsimlerin güzelliklerinden faydalanabilmenize olanak sağlayacaktır.

Yeme ve İçme Olanakları

İstanbul'un en gözde merkezleri arasında yer alan Bahçelievler, yerleşim olarak kültürel özelliklere sahip konumda yer almaktadır. Yöresel ve kültürel açıdan önemli izler taşıyan Bahçelievler, yöresel lezzetlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Genellikle hazır yemeklerin daha çok servis edildiği Bahçelievler , gelişen kentleşme ve kalabalık sayesinde kültürel lezzetlerinden uzaklaşmıştır. Genellikle Bahçelievler'de fast food yemekleri veya hazır yemeklerin servis edildiği restoranları bulabilmek mümkündür. Ayrıca uygun Bahçelievler otel fiyatları ile konakladığınız otellerde de bu lezzetleri tatma olanağına sahip olabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Bahçelievler, lüks otellerin yer aldığı genellikle ticari faaliyette bulunan misafirlerin ziyaret ettiği bölgeler arasında yer almaktadır. Bahçelievler'e gelen misafirler ticari faaliyetlerin yanı sıra bölgede eğlenebileceğiniz çok sayıda eğlence mekânlarına sahiptir. Bahçelievler'de yer alan eğlence yerleri arasında, Metroport AVM, Arda Cafe, Aroma Çikolata Pastanesi, Burger Fatso, Diyar Türkü Evi, Jasmin Patisseria, Kalp Cafe Bahçelievler'de yer alan eğlence mekânları arasında yer almaktadır. Üstelik Bahçelievler otelleri de size gece eğlencelerine katılmak için gerekli tesis olanaklarını da sunmaktadır.

Gezilecek Yerler

Doğal mirasımız olarak bilinen tarihi yapılara sahip olan Bahçelievler, tatilcilerini tarihi bir yolculuğa çıkarmaktadır. Çok sayıda destinasyon merkezlerini bir arada bulunduran Bahçelievler, tatilcilerine her türlü olanağı sağlamaktadır.

Bahçelievler'de gezilecek ve görülecek gereken yerler arasında; Zuhurat Baba Türbesi, İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi, Özgürlük Meydanı, Surp Stepanos Ermeni Kilisesi, Fildamı sarnıcı, CNR Fuar Merkezi ve Florya Sahil Parkı bulunmaktadır. Uygun Bahçelievler otel fiyatları ile bölgede konakladığınız otellerdeyken bu yerleri de mutlaka görmelisiniz.