TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBağcılar Otelleri
14 Bağcılar Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bağcılar Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bağcılar Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bağcılar Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bağcılar Otelleri ve en uygun Bağcılar otel fiyatları, Bağcılar hakkında genel bilgiler...

Bağcılar Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.0
v. şahin | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-11-2020/27-11-2020
Otelinizin havalimanına yakın olması ve temiz olması güzeldi. Pandemi sürecinde hijyen kurallarına uyuluyor. Otelinizin genel işletmesi ve düzenli olması hoşuma gitti.
10
ö. yılmaz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-03-2021/08-03-2021
Pandemi stresini atmak için gelmiştik. Odada her türlü imkanınız bulunmakta. Ayrıca son derece temiz bir otel çok uygun fiyatlarla konaklama yapabiliyorsunuz, kesinlikle tavsiye ederim.
10
t. özcan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-03-2021/28-03-2021
Pandemi koşullarına son derece dikkat eden, uygun fiyatlı temiz bir otel. Personeller çok ilgili ve alakalı her şeyden çok memnun kaldık.
9.3
R. TOPAL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-12-2020/18-12-2020
Temizlik beni çok memnun etti. Hersey guzeldi.
9.3
Beytullaherdem | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-02-2021/21-02-2021
Harika
9.0
M. ÖZBİRER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2021/11-02-2021
Yatak ve tabiki duş temiz lik konusunda çok iyi
9.7
İ. BOZDAŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-01-2021/04-01-2021
Hizmet anlayışları üst düzey. Super bir otelcilik
9.7
B. Solak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-02-2021/09-02-2021
Odalar temiz ve ferahtı. Havaalanına ve bir çok mağazaya yakın olması işime yaradı. Spor salonu olması da güzel bir artı
9.7
F. Aksoy | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-03-2021/15-03-2021
Güler yüzlü personelleri var. Odalar konforlu. 4. kez Clarion hoteli tercih ediyorum asla pişman olmadım. Otelin kendi otoparkı olması işime yaradı ve ulaşım kolaydı
8.3
D. ÖZTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-03-2021/19-03-2021
konumu ve personel yaklasımı çok hosuma gıttı

Bağcılar Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden Bağcılar Otelleri...

Bağcılar otelleri rezervasyonlarınızı, gezilerinizi yapabileceğiniz sitemizden Bağcılar ile ilgili genel bilgilere ulaşabilmeniz için tüm bilgileri bir araya getirdik. Bu bilgiler ışığında Bağcılar tatillerinizin çok daha eğlenceli ve çok daha dolu geçmesini sağlayabilirsiniz. Bağcılar'daki tesislerin konumu, özellikleri, hizmetleri yanında ihtiyaç duyacağınız bölge ile ilgili birkaç bilgiyi de sizlere aktarmış bulunuyoruz.

Bağcılar, İstanbul'un Avrupa Yakasında bulunmaktadır. Bağcılar, şehrin tarihi ve eğlence mekanlarına yakın olması sebebiyle konaklama açısından da oldukça tercih edilen bir konumdadır. Ulaşım açısından oldukça gelişmiş olan Bağcılar, kolay ulaşılabilen bir yer olduğu için rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Bağcılar, havalimanına yakın olması sebebiyle konaklama açısından tercih edilmektedir. Bağcılar otel fiyatları diğer bölgelere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bağcılar'da birçok otel bulunduğundan konaklama fiyatlarında rekabet vardır.

Nüfusu

Bağcılar, İstanbul'un en hareketli yerlerinden biridir. Bağcılar'ın havalimanı ve eğlence merkezlerine yakın olması, konaklama için tercih edilmesinde en önemli sebeptir. Bağcılar bu yüzden sürekli hareketlidir. Bağcılar'ın nüfusu son yapılan sayıma göre 757.162'dir. Bu nüfus 385.909 erkek ve 371.253 kadından oluşmaktadır. Nüfus olarak İstanbul'un en büyük ilçesi olan Bağcılar, Türkiye'de ise 6. sırada bulunmaktadır. Bağcılar otelleri gelen ziyaretçileri en uygun fiyatlarla ağırlamaktadır.

Havaalanı

Bağcılar, İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biridir. İstanbul Atatürk Havalimanına 10 km mesafede olan Bağcılar, İstanbul'a gelen ziyaretçiler için önemli bir noktadadır. Hem İstanbul'un her noktasına hem de havalimanına yakın olması Bağcılar otellerine olan ilgiyi artırmaktadır. Bağcılar'daki otellerin fiyatları diğer bölgelere göre biraz daha yüksektir. Bunun nedeni Bağcılar'daki otellerin 5 yıldızlı ve büyük kent otelleri olmasıdır.

Otogarı

Bağcılar, İstanbul'da önemli konaklama tesislerinin bulunduğu noktadadır. Bağcılar konumu sebebiyle konaklama yapmak isteyen misafirler için ilk sırada yer almaktadır. Havalimanına 10 kilometre mesafede olan Bağcılar, Esenler otogarına sadece 7 km mesafededir. Bağcılar'a şehirlerarası otobüslerle gelmek isteyen misafirler rahatlıkla otogardan Bağcılar otellerine ulaşmaktadır.

Turizm Danışma Bürosu

Bağcılar, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bağcılar, konumu açısından, İstanbul'un en önemli merkezlerinden biridir. Bu sebeple ziyaretçiler sıklıkla Bağcılar otellerinde konaklamaktadır. Bağcılar otel fiyatları diğer İstanbul otellerine göre biraz daha yüksektir. Ziyaretçiler Bağcılar ile ilgili bilgilere İstiklal Caddesi Atlas Pasajı No:131 Beyoğlu/İstanbul adresinden ulaşabilirler.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Bağcılar'da İstanbul'un hakim olduğu iklim görülmektedir. İstanbul iklimi, Karadeniz iklimi ile Akdeniz iklimi arasında geçiş özelliği gösteren bir iklimdir. Bağcılar ılıman bir iklime sahiptir. Bağcılar'ın yazları sıcak ve nemli; kışları soğuk, yağışlı ve bazen karlıdır. Kış aylarındaki ortalama sıcaklık 2 ile 9 derece arasındadır. Bağcılar'da en sıcak aylar Temmuz ve Ağustos aylarıdır ve ortalama sıcaklık 23 derecedir.

Çok zengin bir bitki topluluğuna sahip olan Bağcılar'da şimşir, meşe, çınar, kayın, gürgen, kestane, çam gibi 2500 kadar bitki türü yetişir. Bağcılar'da ormanlık alanlar ve parklar mevcuttur. Bağcılar otelleri erken rezervasyon yapıldığı takdirde avantajlı olmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Bağcılar, İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biridir. Bağcılar, birçok ziyaretçinin konaklama yaptığı, lüks otellerin bulunduğu mevkidir. Bağcılar'da tüm dünya mutfaklarını bulmanız mümkündür. Bağcılar'da bulunan restoranlarda kebap, döner, köfte ve fast food tarzı yemekler bulabilirsiniz. Aşiyan Cafe Restaurant, Dürümcü Muaz, Bursa Kebap Evi, Güneşli Park Avm, Kekik Köfte, Polo Bistro Cafe Bağcılar'da bulunan restoranlardan bazılarıdır. Bağcılar'da konaklayan misafirler, Bağcılar otel fiyatlarından oda kahvaltı şeklinde faydalanmaktadır.

Popüler Eğlence Mekanları

Bağcılar, İstanbul'un konaklama tesisi açısından en çok bulunduğu ilçesidir. Bağcılar'a gelen ziyaretçiler Bağcılar otellerinde eğlendikleri gibi çevrede bulunan gece kulüpleri ve eğlence merkezlerine yoğun ilgi göstermektedir. Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en güzel şehirlerinden olan İstanbul'da eğlence açısından birçok mekan bulunmaktadır. Bağcılar'ı ziyaret eden ve konaklayan misafirler, Bağcılar ya da yakında bulunan gece külüpleri, taverna gibi mekanlarda eğlenmektedirler.

Gezilecek Yerler

Bağcılar eski bir yerleşim birimi ve kültür geçidi olmanın bir sonucu olarak önemli tarihi eserlerin bulunduğu bir bölgedir. Bağcılar'da, Kaşıçı Hanı Çeşmesi, Çifte Gelinler Çeşmesi, Acı Çeşme, Burmalı Çeşme, Hüseyin Ağa Çeşmesi, Demirli Çeşmeleri, Tavukçu Köprüsü, Su Kemerleri tarihi eserlerdendir. Osmanlı zamanında Rumların yaşadığı Bağcılar, 1929'da Bulgaristan'dan göç eden Türklerin yaşadığı semt haline gelmiştir.

Bağcılar, ismini devletin sağladığı üzüm fideleriyle oluşturdukları üzüm bağlarından almıştır. Bağcılar otel fiyatları otelin standardına göre farklılık göstermekte olup, genellikle 5 yıldızlı otellerin olduğu bir bölgedir.