Ayasaranda Koyu Otelleri & Ayasaranda Koyu Otel Fiyatları Toplam 1 Otel Bulundu

Harita
Çeşme Palace Hotel
Çeşme Palace Hotel
Çeşme Palace Hotel
Çeşme Palace Hotel
Çeşme Palace Hotel

Ayasaranda Koyu Otelleri & Ayasaranda Koyu Otel Fiyatları

Ege Denizinin saklı cennetinde kalabileceğiniz Ayasaranda Koyu Otelleri...

Ayasaranda Koyu Ege Bölgesinin gizli kalmış cennetlerinden bir tanesidir. Yemyeşil düzlükleriyle ziyaretçilerini mest eden Ayasaranda Koyu yeni keşfedilmeye başlanmış turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir. Lüks Ayasaranda Koyu otelleri misafirlerine konaklama imkânı sunmaktadır.

Mavi bayraklı 250 metrelik bir plaj olan Ayasaranda, küçük ve şirin bir koydur. İzmir'in saklı kalmış bu tatil cenneti son yıllarda misafirler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Çeşme'de bulunan koy geniş düzlükleriyle dikkat çekmektedir. Ayasaranda Koyu otel fiyatları erken rezervasyon döneminde oldukça uygun olmaktadır.

Nüfus

Ege Bölgesinin saklı kalmış koylarından birisi olan Ayasaranda, özellikle yaz mevsiminde ziyaretçi akınına uğramaktadır. Kış mevsiminde oldukça azalan nüfus turizm sezonunda yükselmektedir. Ayasaranda Koyu otelleri bu yoğunluğun konaklama hizmetlerini karşılamaktadır.

Ulaşım Olanakları

İzmir Çeşme'ye bağlı olan Ayasaranda'ya ulaşmak için şehirlerarası otobüsleri tercih edecek ziyaretçiler Çeşme'ye gelen otobüslerle ve sonrasında şehir içi servis, minibüs veya taksilerle ulaşabilirler. Havayolunu tercih etmek isteyen ziyaretçiler de İzmir Adnan Menderes Havalimanını tercih etmelidirler. Havalimanına ulaşan misafirler buradan transfer şirketlerinin araçları, taksi veya havayolu şirketlerinin transfer hizmetini kullanabilirler. Uçak bileti dâhil Ayasaranda Koyu otel fiyatları ile rezervasyon yaptıran misafirler için transfer hizmeti ücretsizdir.

Turizm Danışma

Çeşme'nin en önemli koylarından birisi haline gelen Ayasaranda Koyu saklı kalmış turizm merkezlerindendir. Son yıllarda adından sıkça bahsedilen bu koy geniş yemyeşil düzlükleri, masmavi gökyüzü ve altın sarısı kum plajlarıyla ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Ayasaranda Koyu ile ilgili tanıtım ve görsel broşürlere Akdeniz Mahallesi 1344 Sokak No: 2 Pasaport/İzmir adresinden ulaşabilirsiniz. Ayasaranda Koyu otelleri ile ilgili bilgiye sitemizden ulaşabilir fiyat karşılaşması yapabilir ve uygun fiyatlardan rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Ayasaranda Koyu bitki örtüsü bakımından yemyeşil bir görüntüye sahiptir. Ege Bölgesinin genelinde hâkim olan Akdeniz İklimi Ayasaranda Koyunda da hâkimdir. Yazları sıcak ve kurak kışları ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Ayasaranda Koyunda kış mevsiminde sıfırın altında gün sayısı yok denecek kadar azdır. Yemyeşil doğasıyla ziyaretçilerine görsel şölen sunan Ayasaranda Koyu mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisidir. Ayasaranda otel fiyatlarını uygun bir şekilde almak için mutlaka erken rezervasyon fiyatlarından faydalanmalısınız.

Yeme ve İçme Olanakları

Ayasaranda Koyu deniz ürünlerinin yoğun olarak tüketildiği yerlerden birisidir. Deniz ürünlerinin yanı sıra Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerini Ayasaranda'da bulunan restoranlarında bulabilirsiniz. Kerasus, Sunset otel restoranları hem deniz ürünleri hem de et yemekleri konusunda tercih edilen mekânlardan birkaçıdır. Ayasaranda Koyu restoranlarında akşam yemeğinizi yerken gün batımını izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Çeşme'ye yakın olup sessiz huzur dolu bir tatil için Ayasaranda mutlaka tercih edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Ayasaranda otelleri genellikle her şey dâhil ve yarım pansiyon şeklinde hizmet vermektedir.

Popüler Eğlence Mekânları

Ayasaranda Koyu, sessiz ve huzur dolu tatilin yaşanabileceği önemli yerlerden birisidir. Yemyeşil doğası, masmavi gökyüzü ve pırıl pırıl deniziyle ziyaretçilerine bütün imkânları sunmaktadır. Ayasaranda Koyu Çeşme'ye yakın olup gece hayatı için uygun bir konumdadır. Ayasaranda Koyunu tercih eden ziyaretçiler eğlenmek için Çeşme'de bulunan eğlence mekânlarını tercih etmektedirler. Gün boyunca huzur dolu bir tatilin tadını çıkaran misafirler geceleri eğlence mekânlarında doyasıya eğlenmektedirler. Ayasaranda Koyu otel fiyatları bazı eğlence programlarını konaklama fiyatına dâhil etmektedir.

Gezilecek Yerler

Çeşme merkeze yakın olması sebebiyle, tatilini Ayasaranda'da geçiren misafirler için aktivite bakımından son derece uygun konumdadır. Çeşme'ye yakın bütün tarihi ve turistik yerleri ziyaret etme fırsatı bulan misafirler, tatillerini bu şekilde de değerlendirebilirler. Çeşme Kaplıcaları, Çeşme Sakız Ağacı, Çeşme Kalesi gibi önemli tarihi ve turistik yerleri başlıca ziyaret edilen yerler arasındadır. Ayasaranda Koyu otellerinde konaklayarak bu imkânlardan faydalanabilirsiniz.