TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAssos Yolu Otelleri
1 Assos Yolu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Assos Yolu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Assos Yolu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Assos Yolu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Assos Yolu Otelleri ve en uygun Assos Yolu otel fiyatları, Assos Yolu hakkında genel bilgiler...

Assos Yolu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
V. T. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-09-2020/16-09-2020
Ailemle birlikte tavsiye üzerine konaklamıştık. Odalar çok temiz, yemekler bol çeşitli ve lezzetli. Oldukça memnun ayrıldık, tavsiye ederiz.
10
M. Yaman | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-09-2020/16-09-2020
Erkek arkadaşımla beraber beş günlük konaklamamız oldu. Odamızın manzarası çok güzeldi, ferah ve temiz bir odada konakladık. Ayrıca personellerin ilgi ve alakası bizi çok memnun etti.

Assos Yolu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ayvacık, Küçükkuyu Tarihi olanakları içerisinde Assos Yolu Otelleri...

Marmara Bölgesinin en çok tarihi olaylarına sahip olan Çanakkale Küçükkuyu Assos Yolu otelleri, misafirlerine ve özellikle yurt dışından gelen yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Sunduğu hizmetler sayesinde butik tatil arayanların gözde mekânlarındandır.

Çanakkale Ayvacık çevresi sınırları içerisinde yer alan Assos Yolu, Küçükkuyu ile Ayvacık arasındadır. Genel yapı itibariyle Çanakkale sınırları içerisinde yer alan en Assos Yolu otel fiyatları sayesinde çok turist çeken yer olarak bilinmektedir.

Tarihinde önemli Hristiyan krallarının çevreyi ziyaret etmesinden dolayı Hristiyanlar için büyük önem taşımıştır. Assos Yolu bu nedenle çevreye yapılan oteller sayesinde tarihi gelişimini sürdürerek büyümeye devam etmektedir.

Nüfusu

Marmara Bölgesinin en çok turist alan yerleri arasında gösterilen Çanakkale Assos Yolu, önemli tarihi yapılara sahip olmasından ötürü Assos Yolu otelleri ve apartları tarihi yapıya uygun olarak dizayn edilmiştir.

Bölge halkı gelişen ekonomi sayesinde payına düşeni alarak göç alan bir yer konumuna ulaşmıştır. Çanakkale ve Assos Yolunda yapılan nüfus sayımına göre ortalama 5 bin civarında nüfusa sahiptir. Zamanla daha da artmaya devam edecektir.

Havalimanı

Çanakkale Assos Yolu ve çevresini ziyarete gelen turistler genellikle Çanakkale merkezde yer alan hava limanını kullanmaktadırlar. Assos Yolu otel fiyatları ve kalitesi dikkat çekmesinden dolayı yurt dışından gelen misafirler önceden rezervasyon yaptırmaktadırlar.

Assos Yolu ile Çanakkale havalimanı arası ortalama 70 km mesafede yer almaktadır. Çanakkale merkezden her yarım saatte bir Assos Yolu araçları kalkmaktadır. Yaklaşık olarak 1 saatlik yolculuğun ardından Assos Yoluna ulaşabilirsiniz.

Otogar

Türkiye'de yer alan kültürel ve deniz turizmine hizmet eden turizm merkezleri arasında Assos Yolu önemli merkezlerdendir. Ulaşım olarak hava, kara ve deniz yolu ulaşımı kullanılan Assos Yolu genellikle kara yolu ulaşımı kullanılmaktadır.

Çanakkale Ayvacık sınırları içerisinde yer alan Assos Yolu bünyesindeki Küçükkuyu otogarına 25 km mesafede yer almaktadır. Assos Yolu otelleri, otogara yakın olmasından dolayı şehir içi araçlarla rahatlıkla ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi ve kültürel mirasımız olarak da bilinen Çanakkale Assos Yolu yerli ve yabancı misafirlerin seyahatlerine ev sahipliği yapmaktadır. Çok sayıda müze, ören yeri ve mesire alanları çevresinde civarında yer almaktadır.

Assos Yolu tarihi yapısını ve doğal mirasımızı yerinde görmek için tüm misafirleri Assos Yoluna bekliyoruz. Assos Yolu otel fiyatları ve ulaşımı açısından gayet uygundur. Assos Yolu hakkında Çanakkale merkezde yer alan turizm ofislerinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Marmara kıyı şeridi boyunca uzanan Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı olarak da bilinen Assos Yolu, tatilcilerine Marmara Bölgesinin doğal yapısını ve güzelliklerini sunmaktadır. Ayrıca Assos Yolu otelleri doğal yapıya uygun olarak konumlandırılmıştır.

Marmara Bölgesinin tipik iklim ve bitki örtüsüne sahip olan Assos Yolu, bünyesinde çok sayıda çam ağaçları ile çevrili ormanları ve endemik bitki çeşitliliği bakımından doğal arazilere sahiptir. Yaz ayları sıcak 30 derecelerde, kış aylarında ise soğuk ve bol yağışlı bir doğaya sahiptir.

Yeme ve İçme Olanakları

Marmara Bölgesi ve Çanakkale'nin yöresel ve kültürel özelliklerini yerinde görmek isterseniz çok sayıda restoran ve doğal köy yemekleri sunan apartlar yer almaktadır. Assos Yolu otel fiyatları ve uygun fiyatlı restoranları Çanakkale kültürünü en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Assos Yoluna geldiğinizde hem Çanakkale'nin hem de Marmara Bölgesinin tüm lezzetlerini bulabilirsiniz. Önemli yöresel yemekleri arasında, Ovmaç Çorbası, Sütlü Çorba, Yaprak Sardalye, Peynir helvası, Yayla çorbası, İrmik helvası genel olarak kültürel lezzetlerindendir.

Popüler Eğlence Mekânları

Kültürel seyahat planı yapan misafirlerin sıklıkla ziyaret ettikleri yerler arasında gösterilen Assos Yolu otelleri, tatilcilerine tüm imkânları sunmaktadır. Marmara Bölgesinin tarihi yapısı bakımından oldukça eski mimarisiyle tatilcilerine doğal ortamda eğlence imkânı sunmaktadır.

Konaklamalarınızda önemli destinasyon merkezlerini gezebileceğiniz gibi otellerin sunduğu eğlence programlarına da katılabilirsiniz. Ayrıca çevresinde yer alan çok sayıda gece kulübü ve barlarda dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Türkiye sınırları içerisinde yer alan tarihi ve kültürel yapı bakımından oldukça yoğun bir destinasyon merkezi olan Assos Yolu otel fiyatları, kaliteli restoranları ile dikkat çekmektedir. Çok sayıda gezilecek yerleri bulunan Assos'da Çanakkale tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Assos Yolu ve Çanakkale genelinde gezilecek yerleri arasında, Gelibolu, Eceabat, Ezine, Troya tarihi milli parkı, Bayramiç, Truva Antik kenti, Şehitler Anıtı, Kilitbahir kalesi bulunmaktadır.