TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIArtvin Otelleri
18 Artvin Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Artvin Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Artvin Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Artvin Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Artvin Otelleri ve en uygun Artvin otel fiyatları, Artvin hakkında genel bilgiler...

Artvin Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
M. Y. YİĞİTOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-03-2024/17-03-2024
Herşey harikaydı
9.7
A. YILMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-01-2023/19-01-2023
Ben Anıl Yılmaz otel çok iyi sessiz sakin ve odalarınız da çok güzeldi . Teşekkür ederiz.
9.7
k. kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-11-2022/14-11-2022
huzur dolu sakin sessiz doğa ile baş başa harika tatil geçirdik .personel cok iyiydi her konuda yardımcı oldular.tavsiye ederim
9.7
F. . Gülaçar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-03-2023/16-03-2023
Personelleri çok cana yakın kendi evim gibi hissettim
10
E. . Tavukcu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-04-2024/17-04-2024
İlgi alaka personellerin hoşgörülü güler yüzlü davranması
9.7
T. ETİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-03-2023/15-03-2023
Müşteri memnuniyeti mükemmel diyebilirim sıcak kanlı ve güler yüzlü insanların çalışıyor olması ayrı bir güzel herşey için teşekkürler " Can bey " güler yüzlü oluşunuzdan dolayı teşekkürler.
9.0
m. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-09-2022/26-09-2022
Karşılamadan ve odalardan çok memnun kaldık, personel güleryüzlü ve odalar çok temiz teşekkür ederiz tekrar ziyaret edeceğiz.
7.7
Ü. ÇETİNKAYA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-02-2024/23-02-2024
Sakin be güzel
9.0
b. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-09-2022/18-09-2022
Ailemle 2 gece konaklama fırsatımız oldu çok memnun kaldık düşünenlere tavsiye ederiz.
10
B. Bilmez | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-04-2023/30-04-2023
Temizlik ve personelin samimiyeti

Artvin Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Doğu Karadeniz'in İncisi Artvin'de tatil yapabileceğiniz Artvin Otelleri...

Karadeniz Bölgesinde bulunan Artvin, dağlık bir alanda bulunan Çoruh vadisinin sol yamacında kurulu bir şehirdir. Bölgede binlerce yıllık tarihi unsurları ve doğal güzellikleri görmek isteyenler için Artvin otelleri açıldığını ve bu otellerde konaklayarak bölgenin doğal ve kültürel tarihini yakından tanıma olanağına sahip olabileceğinizi görebilirsiniz.

Tarihi Batum-Kars yolu üzerinde yer alan Artvin, Osmanlı Döneminde Livane adı ile bilinmekteydi. 7436 kilometrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan Artvin'de indirimli Artvin otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz otellere sayfamızdan ulaşabilir ve bölge hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Nüfusu

Karadeniz'in doğu kısmında yer alan Artvin'in il nüfusu 2015 nüfus sayımına göre 34.208'dir. Bu nüfusun 25.838'i şehir alanlarında yaşarken 8.370'i ise kırsal alanlarda yaşamaktadır. Bölgede tatil yapmak ve bölgenin tarihi yapısını yakından görmek isteyenlerle birlikte özellikle yaz aylarında Artvin otellerinde konaklayanların nüfusta ciddi dalgalanmalar yarattığını görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları

Artvin'e ulaşımlarda daha çok karayolu tercih edilmekle birlikte havayolu ulaşımını tercih edenler için en yakın havalimanı olan Kars Havalimanını kullanmak gerekmektedir. Buradan da şehirlerarası otobüs seferlerini kullanarak kısa sürede Artvin'e ulaşabilmeniz mümkündür. İndirimli Artvin otel fiyatları ile konaklayacağınız otellere ulaşımınızı bu şekilde sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Artvin'de gerçekleştirilen turizm etkinlikleri ile ilgili olarak gerekli çalışma ve düzenlemeleri Artvin İl Turizm ve Kültür Müdürlüğü gerçekleştirmektedir. Artvin otellerinde konaklarken bölge tarihi hakkında bilgi almak, gezilebilecek yerleri öğrenmek ve bölgede düzenlenen festivaller hakkında bilgi almak için il müdürlüğünde bulunan turizm danışma bürolarından destek alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Artvin'de konaklayacaklar için bölge iklimi hakkında bilgi edinmek önemlidir. Bölgedeki indirimli Artvin otel fiyatlarına sahip otellerde konaklamak için en uygun mevsim yaz mevsimidir. Tüm yıl boyunca yağışlı bir şehir olan Artvin'de kışları ılık olmakla birlikte her mevsim bol yağış olduğunu görebilmek mümkündür. Çoruh nehrinin de etkisi altında olan bölgede daha az yağışlı bir iklim görülürken bu iklim kışların çok sert geçmemesine de olanak sağlamaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Doğu'nun kendine has yemekleri ile Karadeniz yemeklerini bir arada bulabileceğiniz Artvin'de özellikle hamur işlerinin çok sık karşınıza çıkabileceğini görebilirsiniz. Artvin otellerinde konaklarken Hinkal, Su Böreği, Garşo, Gaviçi, çimur, Kete, Kada, Fırın ekmeği, Tandır ekmeği, Çadi gibi hamur işi lezzetleri deneyebilirsiniz. Ayrıca beyaz lahana çorbası, süt çorbası, mantılı süt yemeği gibi lezzetler de yerel halk tarafından işletilen restoranlarda bulabileceğiniz lezzetler arasındadır.

Popüler Eğlence Olanakları

Kafkasör Kültür ve Sanat Festivali, Av turizmi, Sportif Olta Balıkçılığı, Yayla turizmi, Eko turizmi, Yusufeli ve Çevreli Köyü rafting kamp merkezi, kuş ve kelebek gözlemciliği gibi çeşitli turizm ve eğlence etkinliklerinin gerçekleştirilebileceği Artvin'de gece hayatı pek canlı değildir. Gece eğlenceleriniz için indirimli Artvin otel fiyatları ile konakladığınız otellerin tesislerinden faydalanabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Artvin tarihi ve doğal güzellikleri ile Artvin otellerinde konaklayanlara gezilip görülebilecek yer seçeneklerini sunmaktadır. Bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında Hatıla Vadisi Milli Parkını, Kafkasör Yaylasını, Karçal ve Arşıyan yaylalarını, Mersivan Yaylasını, Ardanuç Kalesini, Ferhatlı Kalesini, Petoban Kalesini, Boselt Kalesini, Melo Kalesini ve Kuvarshan Kalesini mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Bağcılar Manastırı, Pırnallı (Porta) Manastırı, Hamamlı Manastırı, Kaçkal Manastırı, Çarşı Camii, İskender Paşa Camii, Balcıoğlu Camii gibi yapıları da mutlaka incelemelisiniz.