TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI3 Ardeşen Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Ardeşen Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Ardeşen Otellerinin Yorumları

00- Puğari Otel Rize
Temiz bir tesisti, personeller ilgiliydi, konumu güzeldi. Merkeze yakındı.
01- Aziziya Suit Hotel
Düğün için şehir dışından geldik ve güzel bir konaklama yaptık her şey çok iyiydi.Personel çok kibardı teşekkür ederiz.
02- Viya Bungalov
manzara harika doğa harika. tesis gayet temiz ve başarılı personel misafirperver.

Ardeşen Otelleri & Ardeşen Otel Fiyatları

Karadeniz'i keşfetmek isteyenler için lüks ve konforlu Ardeşen Otelleri...

Rize'nin yemyeşil ilçelerinden biri olarak karşımıza çıkan Ardeşen, uçsuz bucaksız yeşil alanları ile konuklarına eşsiz bir tatil keyfi yaşatıyor. Bölgede konaklayabileceğiniz Ardeşen otelleri de sunmuş oldukları lüks ve konfor sayesinde tatillerinizi daha keyifli geçirebilmeniz için ihtiyacınız olan desteği sizlere sunuyor.

Her bütçeye hitap eden Ardeşen otel fiyatları ile konaklama imkânı bulabileceğiniz Ardeşen'de nezih bir ortamda konaklamanın yanı sıra Karadeniz'in tüm doğal ve kültürel özelliklerinin verdiği keyfi yakından tanıma olanağına sahip olabilirsiniz. Aileler ve arkadaşlarla yapılacak olan gezilerde olduğu gibi tek başınıza gerçekleştireceğiniz gezilerde de Ardeşen'i rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Nüfusu

Yüzölçümü 743 metrekare olan Ardeşen'in nüfusu 40.748'dir. Ardeşen'e bağlı olan 1 belde, 22 mahalle ve 38 köyde nüfusun yerel halk tarafından oluşturulduğunu görebilirsiniz. Rize'ye 45 km uzaklıkta bir ilçe olarak karşımıza çıkan Ardeşen'de tatil yapmak isteyenler için çok sayıda Ardeşen otelleri açılması sayesinde bölgede tatil yapmak isteyenlerin sayısının da sürekli olarak arttığını görebilirsiniz.

Ulaşım Olanakları

Ardeşen'e ulaşımlarda Artvin Hopa Havalimanını kullanarak yolunuza kara yolu ile devam edebilirsiniz. Bu şekilde ulaşımlarınızı çok daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şehirlerarası otobüs seferlerini kullanarak Rize?ye geldikten sonra şehir içi servislerini kullanarak da Ardeşen'e gelebilirsiniz. Bu da indirimli Ardeşen otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere rahat bir ulaşım sağlayacaktır.

Turizm Danışma

Ardeşen'de gerçekleşecek olan turizm etkinlikleri ile ilgili olarak Rize İl Turizm Müdürlüğünün gerekli çalışmaları yaptığını görebilirsiniz. Bölgede çeşitli festivallerin düzenlendiğini görebileceğiniz Ardeşen'de keyifli vakit geçirmeniz için pek çok aktivite de gerçekleştirilmektedir. Bu bakımdan Ardeşen otellerinde konaklarken asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Genel olarak sıcak ve ılıman bir iklimin hâkim olduğunu görebildiğimiz Ardeşen'de en kurak aylarda bile yağış miktarının pek çok bölgemize nazaran oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. Yıllık ortalama sıcaklığın 14 derece olduğunu görebildiğiniz Ardeşen'de yıllık ortalama yağış miktarı da 1925 mm'dir. Bu da geniş ormanlık alanlar olmasına olanak sağlamaktadır. Siz de uygun Ardeşen otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu yeşillik alanların etkisinde huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Karadeniz'in yöresel tatlarını deneme olanağı bulabileceğiniz Ardeşen'de hamsili çorba, hamsi salatası, hamsi haşlaması, hamsi çıtlatması, hamsi salamurası gibi çeşitli balık yemeklerini bulabilirsiniz. Ayrıca Ardeşen otellerinde konaklarken hem otellerin restoranlarında hem de yerel halk tarafından işletilen restoranlarda hamsi ile yapılabilecek ve aklınıza gelmeyen pek çok yemek türünü de görebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Ardeşen'de gece eğlenceleriniz için sadece yerel müzik yapan türkü barları bulabilirsiniz. Ancak eğlenceleriniz sadece gece canlı müzik yapan mekânlarla sınırlı kalmaz. Özellikle rafting ve yayla turizmi ile ön plana çıkan Ardeşen'de Fırtına deresi, Yeniyol Deresi, Dolana Çay ve Konak Deresi'nde rafting yapma olanağı bulabilirsiniz. Bu bakımdan indirimli Ardeşen otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında oldukça rahat olma imkânına sahip olabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Ardeşen sahip olduğu doğal güzellikler ve tarihi yapılarla tam anlamıyla doğal bir cennet olarak nitelendirilebilir. Ardeşen otellerinde konaklarken mutlaka gezmeniz ve görmeniz gereken yeri şu şekilde sıralayabiliriz: Kaçkar Dağları, Ayder Yaylası, Çamlıhemşin Yaylası, Buzul Gölü, Elevit Şelalesi, Palovit Yaylası, Rize Kalesi, Çay Bahçeleri, Fırtına Deresi Vadisi, Zilkale Gölü. Ayrıca Zil Kale, Kale-i Bala, Kız Kalesi, Bozuk Kale, Cihar Kale, Şehitler Çeşmesi de mutlak gitmeniz gereken yerlerdir.