2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITüm Antakya Termal Oteller
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Antakya Termal Oteller ve Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Bölgelerine Göre Oteller
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Otellerinin Yorumları

00- Gungor Ottoman Palace Antakya
Yemekler ve odalar çok güzel. Personel güleryüzlü. Çok memnun kaldık.

Antakya Termal Oteller ve Fiyatları

Bir tarih kenti olarak Hatay'ın en çok turist ağırlayan ilçesi Antakya'da konaklayabileceğiniz Antakya termal oteller?

MÖ 5000 yılına dek tarihi uzanan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Antakya, pek çok kez istilaya uğramış ve birçok kez de yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Ancak günümüze kadar gelmeyi başarabilen ve Hatay büyükşehir olmadan önce de merkez ilçe konumunda olan Antakya hem tarihi zenginlikleri hem de termal özellikleri ile şehirde en çok turist çeken ilçe olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yıl içerisinde Antakya termal oteller için bölgeye gelen pek çok kişi olduğunu görebilmek mümkündür.

Berrak denizinde her dönem dalgaların yer aldığı Antakya; defne ve çınar ağaçları ile şelaleleri de göz önünde bulundurulduğunda doğa ziyafeti çekmektedir. Buna bir de şifalı etkilere sahip toprakları ve yer altı suları da eklendiği zaman Antakya'nın yeryüzünde bir cennet olduğunu söyleyebiliriz. Burada geçireceğiniz tatilleriniz sırasında Antakya termal otellerde konaklamayı tercih etmeniz durumunda bu cennetin tüm özelliklerinden aynı anda faydalanma imkânı bulabilirsiniz.

Antakya Termal Otellerde Konaklamanın Avantajları

Doğayla iç içe yapıları ile dikkat çeken ve konuklarına keyifli bir tatil geçirmeleri için tüm tesis özelliklerine sahip olan Antakya termal oteller sayesinde pek çok rahatsızlığınızdan kurtulabilirsiniz. Fizyoterapistler gibi alanında uzman doktorların bulunduğu tesisler olarak karşımıza çıkan bu otellerde termal sulardan ya da şifalı çamur havuzlarından nasıl en iyi şekilde faydalanabileceğiniz konusunda uzman desteği alabilirsiniz. Bu sayede gelişi güzel ve yanlış kullanımlardan da kurtulma olanağına sahip olabilirsiniz.

Çeşitli denetimlerden geçirilerek hizmete açılan bu otellerde çeşitli spor aktivitelerine yer verilecek düzenlemelerin gerçekleştirilmesi tam anlamı ile sağlıklı bir tatil geçirebilmenizi mümkün kılmaktadır. İçerisinde yeme içme ihtiyaçlarınızın da karşılandığı tesisler bulunduran bu otellerde çevre düzenlemelerinin de büyük bir itina ile gerçekleştirildiğini görebilirsiniz. Bu yüzden Hatay'a geldiğinizde Antakya termal otellerde gerçekleştireceğiniz konaklamaların sizin için oldukça faydalı olacağını görebilirsiniz.

Antakya Termal Oteller için Otelfiyat.com'un Sunduğu Avantajlar

Antakya'da gerçekleştirmeyi planladığınız tatilleriniz sırasında termal özelliklere sahip otellerde konaklayacaksanız acentemizin sizin için bir araya getirdiği Antakya termal otellere göz atmanız sizin için en doğru seçenek olacaktır. Bu otellerdeki konaklamalarınız sırasında otellerin size ne gibi avantajlar sunduğu konusunda bilgi alabileceğiniz sitemizde belli standartların üzerinde otellerin bulunması da bu oteller arasından seçimlerinizi çok daha rahat bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

Acentemiz özenle Antakya termal otelleri bir araya getirirken aynı zamanda bu oteller için yüksek indirim olanakları ve ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Kredi kartınızla gerçekleştireceğiniz ödemelerde peşin fiyatına taksit imkânı sunan acentemiz daha düşük bütçelerle ve rahat ödeme koşulları ile tatil yapmanızı sağlar. Üstelik ücretsiz üyelik gerçekleştirerek çok daha fazla indirim alabilmeniz ve çeşitli dönemlerde gerçekleştirdiğimiz kampanyalardan faydalanabilmeniz de mümkün olacaktır.