TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAnkara Oran Otelleri
2 Ankara Oran Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Ankara Oran Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Ankara Oran Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Ankara Oran Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Ankara Oran Otelleri ve en uygun Ankara Oran otel fiyatları, Ankara Oran hakkında genel bilgiler...

Ankara Oran Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
B. Savcı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-07-2020/30-07-2020
Konum olarak iyi ve duraklara yakın bir konumda olması nedeniyle tercih etmiştim. İş seyahati için tek gece konaklama yapmıştım ve çok memnun kaldım. Girişten itibaren otel tertemiz ve personel çok duyarlı ve güler yüzlüydü. Odaların manzarası harika ve yatakları çok rahattı. Sabah kahvaltısında çeşit çok ve lezzetliydi. Genel kullanım alanları, restoran, odalar temizdi. Son zamanlarda kaldığım en iyi oteldi diyebilirim.
Y. Karabas | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-07-2019/23-07-2019
Bir otelde bulunabilecek tüm özellikler var. Temizlik ve ücretsiz sosyal aktiviteler memnun kaldığımız özelliklerden.
9.0
H. Kahraman | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-07-2020/12-07-2020
Ailem ile birlikte konaklama imkanım oldu. Odaları dizaynı çok hoşumuza gittik. Yataklar baya konforluydu. Pandemin nedeni ile hijyen çok önemliydi denetime uygun temizliğe özen gösteriyorlar. Personelin ilk karşılaması ve ilgisinden memnun kaldık. Çocuğumuzun maması ısıtılması gerektiği zaman hemen yardımcı oldular.
R. Cagin | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-11-2018/05-11-2018
Sessiz, sakin, bir ortama sahip temiz hava Odamızın rahatlığı ve konforu güzeldi. Genel olarak Çok memnun kaldık Teşekkürler
9.0
S. Yıldırım | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-07-2020/12-07-2020
Kaliteli, temiz ve güzel bir otel. Eşim ile konaklama yaptığımız ve özellikle personelin ilgisinden çok memnun kaldığımız bir otel. Odaları geniş ve temizdi. Hijyen olarak çok detaylı bir temizlik yapılıyor. Genel kullanım alanları ve restoran sürekli aralıklarla temizleniyordu. Personeller çok dikkatli ve güler yüzlüydü. Kahvaltıda çeşit az ama yeterli sayılabilirdi. Konuma olarak toplu taşıma alanlarına yakın olması büyük kolaylık sağladı. Kesinlikle tavsiye edebilirim.
E. Cakmak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-03-2019/24-03-2019
Herşey çok güzeldi. Kaldığım en iyi otellerden birisi. Ankara da tercih edeceğim tek yer artık
9.7
SEL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-06-2020/28-06-2020
Odaların dekorasyonu, konforu ve temizliği konusunda çok memnun kaldık. Personelin ilgi alakası içinde çok teşekkür ederiz.
I. Koyuncu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-01-2019/22-01-2019
Monec otelde güzel bir konaklama gerçekleştirdik. Genel olarak karşılama hizmetinizden çok memnun kaldık.

Ankara Oran Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Kendinizi farklı hissedeceğiniz Ankara Oran Otelleri...

Türkiye'nin başkenti olan Ankara, ülkemizin en önemli şehirlerinden birisidir. Ankara Oran coğrafi bakımdan da Türkiye'nin neredeyse tam merkezinde yer alır. Bölgeye yaptığınız ziyaretleriniz sırasında Ankara Oran otellerinde konaklayıp bölgeyi yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Ankara Oran Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Çankaya ilçesine bağlı olan Ankara Oran Konya yolu üzerinde yer alır. Ankara Oran konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz nezih bölgelerdendir.

Ankara Oran şehir otelciliğinde en öncü bölgelerimizdendir. Bu yüzden bölgede geçireceğiniz tatillerinizde uygun Ankara Oran otel fiyatları ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirmeniz de oldukça rahat olacaktır.

Nüfusu

Ankara Oran Ankara iline bağlı ilçelerden sadece bir tanesidir. Ankara Oran 2007-2008 yılları arasında ise nüfus artış hızı (%1,83), ülke nüfus artış hızının (% 1,32) bir buçuk katı olmuştur. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan Ankara Oran'ın son yapılan nüfus sayımlarına göre Ankara Oran nüfusu 922,536 olarak tespit edilmiştir. Ankara Oran otelleri konaklamalarınızda yaşanan memnuniyet sizi tekrar tekrar kalmanıza teşvik edecektir.

Havalimanı

Ankara Havalimanı ile Ankara Oran arası 55 km'dir. Ankara Oran bölgesi ile havalimanı mesafe süresi 43 dakika sürmektedir. Ankara Oran otelleri ulaşımında hiç bir sorun ile karşılaşmadan havalimanından birçok ulaşım seçenekleri ile ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Ankara Oran'a havalimanından havaş otobüsü ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara Oran ulaşımlarınızda konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

Otogar

Ankara Otogar (AŞTİ) ile Ankara Oran arası 21 km'dir. Ankara Oran ile Ankara otogarın mesafe süresi 27 dakika sürmektedir. Ankara otogardan uygun Ankara Oran otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımınızı Kızılay merkeze geçip ardından minibüs ile istediğiniz yere ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Minibüs tercihiniz değil ise kısa süre de Ankara Oran'a taksi ile daha rahat bir ulaşım ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Ankara Oran Kızılay merkeze ulaşımlarınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz mesafededir.

Turizm Müdürlüğü

Ankara Oran kültür turizmi açısından geniş bir bölgemizdir. Şehir otelciliğinde de öncü olan bölgede farklı konseptlerde Ankara Oran otelleri sunulmaktadır. Ankara Oran'da Turizm Bakanlığı öncülüğünde birçok aktivite ve konserler düzenlenmektedir. Ankara Oran'da kültür turizmi yanı sıra birçok tabiat parkı ile doğal güzellikler ile bulaşabilirsiniz. Ankara Oran'daki konaklamalarınızda memnun kalacağınız birçok alan ile karşılaşabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Ankara Oran'da etkin iklim karasal iklimdir. Ankara Oran'da yazları sıcak ve kurak olmakla beraber kışları soğuk ve yağışlı geçmektedir. Ankara Oran büyük kısmında bozkır (step) bitkileri görülür. İlkbahar ve sonbaharı yaşamanın tadının başka olduğu bölgemiz Ankara Oran, dört mevsimi tamamıyla görebileceğiniz bir yerdir. Karın en çok yakıştığı yer olan Ankara Oran'da uygun Ankara Oran otel fiyatları ile konaklarken en güzel kar yağışlarına şahit olabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Ankara Oran'da zengin seçenekleri bulunan bir bölgemizdir. Yöresel lezzetlerimiz ile beraber fast food adresleri de Ankara Oran'da yer alır. Akşam yemeklerinde balık restoranları ile akşamlarınızı renklendireceğiniz özel adreslerden biri Ankara Oran'dır. Uygun Ankara Oran otel fiyatları ile konaklamalarınızda bölgedeki her gününüzü farklı geçirebileceğiniz tavsiye ettiğimiz ünlü bölgelerimizden biridir. Ankara Oran konaklamalarınızda memnun kalmaya devam edeceksiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Eğlence mekânı olarak her türlü tarza hitap eden Ankara Oran sizlerin konaklamalarında eğlenmenize eşlik etmektedir. Ankara Oran'da ister canlı müzik, isterseniz club ve pub mekânlarında eğlenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Her akşamınızı farklı kılacak Ankara Oran otellerinde konaklamanızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Alternatif eğlence seçeneği sunan Ankara Oran'ı tercih ettiğiniz için iyi ki diyeceksiniz. Geçirdiğiniz güzel aktiviteler sonrasında Ankara Oran'a tekrar tekrar gelmek isteyecekseniz.

Gezilecek Yerler

Ankara Oran kültür turizmi bakımından en zengin bölgelerimizden biridir. Öncelikle Ankara Oran çok yakın bir mesafe de bulunan Mustafa Kemal Atatürk'ün kabrinin bulunması en önemli gezilecek yerlerden birisidir. Ankara Oran'da talep daha çok kültürel amaçlı olmakla beraber Ankara Oran'da doğal güzelliklerle de buluşabilirsiniz. Ankara Oran otelleri konaklamalarınızda Ankara Oran'da gezilecek yerler sizin güzel vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.