Ankara Gaziosmanpaşa Otelleri & Ankara Gaziosmanpaşa Otel Fiyatları Toplam 8 Otel Bulundu

Harita
Check İnn Otel Ankara
Check İnn Otel Ankara
Check İnn Otel Ankara
Check İnn Otel Ankara
Check İnn Otel Ankara
Apart Hotel Best
Apart Hotel Best
Apart Hotel Best
Apart Hotel Best
Apart Hotel Best
Koru Hotel Çankaya
Koru Hotel Çankaya
Koru Hotel Çankaya
Koru Hotel Çankaya
Koru Hotel Çankaya
Ankara Hotel Pino
Ankara Hotel Pino
Ankara Hotel Pino
Ankara Hotel Pino
Ankara Hotel Pino
Argentum Hotel
Argentum Hotel
Argentum Hotel
Argentum Hotel
Argentum Hotel
Bianco Boutique Hotel
Bianco Boutique Hotel
Bianco Boutique Hotel
Bianco Boutique Hotel
Bianco Boutique Hotel
Koza Millenyum Hotel&Spa
Koza Millenyum Hotel&Spa
Koza Millenyum Hotel&Spa
Koza Millenyum Hotel&Spa
Koza Millenyum Hotel&Spa
Hotel Samm Bistro & Spa
Hotel Samm Bistro & Spa
Hotel Samm Bistro & Spa
Hotel Samm Bistro & Spa
Hotel Samm Bistro & Spa

Ankara Gaziosmanpaşa Otelleri & Ankara Gaziosmanpaşa Otel Fiyatları

Ankara'nın en gözde beldesi olan Gaziosmanpaşa'da konaklayabileceğiniz Gaziosmanpaşa Otelleri...

Ankara Gaziosmanpaşa'da yer alan çok sayıda Butik oteli bir arada ve uygun fiyata bulabileceğiniz sitemizi sizler için yeniden düzenledik. Gaziosmanpaşa'ya yapacağınız ziyaretlerde bölgede yer alan ve Ankara'nın en lüks otellerini sayfamızdan bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde konaklarken bölgeyi daha yakından tanımanızı sağlayacak bilgilere de yine sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın en gözde yerleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, bünyesinde yer alan lüks evleri ve otelleri ile ünlüdür. Ayrıca Gaziosmanpaşa'da çok sayıda cafeler yer almaktadır. Ankara'nın kalbi konumunda yer alan Kızılay'a Gaziosmanpaşa, 5 dakika mesafede yer almaktadır. Gaziosmanpaşa; Kırkkonaklar, Kavaklıdere, Çankaya gibi önemli semtlerle çevrilidir. Çok sayıda büyükelçilik ve devlet kurumları yine Gaziosmanpaşa'da yer almaktadır.

Uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile bölgede konaklarken bölgeyi daha yakından tanımak ve keşiflerinizi daha bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilmek için sayfamızdaki bilgilerden oldukça fazla yararlanabileceğinizi görebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında tatilinizin her dakikasını dolu dolu geçirebilirsiniz.

Nüfusu

Ankara'nın önemli semtleri arasında Çankaya ilçe sınırları içerisinde yer alan Gaziosmanpaşa, Ankara'nın en lüks semtlerindendir. Tarihi geçmişi ve oturan insan seviyesine baktığımızda genellikle Gaziosmanpaşa'da iş adamları, önemli devlet adamları, milletvekilleri bu semtte oturmaktadır. Ankara Gaziosmanpaşa'da en son yapılan nüfus sayımına göre nüfusu 20 bin olarak belirlenmiştir. Ankara'nın semtleri içerisinde kalabalık bölgeler arasında Gaziosmanpaşa semti de yer almaktadır. Üstelik Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunun daha da arttığını görebilmek mümkündür.

Havalimanı

Ankara'nın en büyük ilçesi olan Çankaya ilçesinde yer alan Gaziosmanpaşa, bünyesinde yer alan devlet kurumları, Büyük elçilikler ve önemli destinasyon merkezleriyle yılın her dönemi yoğun geçmektedir.

Gaziosmanpaşa Ankara'da yer alan Esenboğa havalimanına 35 km mesafededir. Genellikle hava yolu ulaşımının sıklıkla kullanıldığı Gaziosmanpaşa'da kısa sürede Ankara Gaziosmanpaşa otellerine ulaşabilirsiniz.

Otogarı

Ankara ilinde ve özellikle Gaziosmanpaşa'da resmi kurumların ve önemli Büyükelçiliklerin yer alması dolayısıyla sürekli bir kalabalık halinde geçmektedir. Gaziosmanpaşa'ya gelecek olan misafirler hava yolu ve demir yolunun yanı sıra kara yolunu da sıklıkla kullanırlar.

Türkiye'nin her yerinden Ankara Gaziosmanpaşa'ya şehirlerarası ulaşım aracı bulmak mümkündür. Ankara'da yer alan AŞTİ otobüs terminali Gaziosmanpaşa'ya 15 dakika mesafededir. Şehir içi araçlarla Gaziosmanpaşa'ya ve uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Ankara'nın en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, tarihi dokusu ve temiz havasıyla dikkat çekmektedir. Ankara'ya adeta kuş bakışı bakmasıyla bilinen Gaziosmanpaşa, Ankara'nın en yüksek noktasında yer almaktadır. Bu da Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde konaklarken şehre tepeden bakmanıza olanak sağlayacaktır.

Gaziosmanpaşa'da yer alan tarihi ve doğal dokuyu ve bu bölge hakkında en net bilgiyi Turizm danışma ofislerinden bilgi alabilirsiniz. Turizm danışma ofisi Gaziosmanpaşa'ya 25 dakika mesafede yer almaktadır. Ankara'nın Ulus semtinde yer alan Turizm danışma ofislerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Ankara'nın en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, serin ve tertemiz havasıyla ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Gaziosmanpaşa'da çok sayıda mesire alanı yer almaktadır. Uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile bölgede yapacağınız tatiller sırasında bu alanları da değerlendirmeniz yararınıza olacaktır.

Gaziosmanpaşa'da yaz aylarında parklar ve bu mesire alanları genellikle dolup taşmaktadır. Gaziosmanpaşa'ya gelen misafirler buralarda dinlenerek temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında Gaziosmanpaşa bölgesi 30 ila 35 derecelere kadar çıkmaktadır. Kış aylarında ise eksi derecelerde kış ayları geçmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

İç Anadolu Bölgesinin etkisinde olan Gaziosmanpaşa, yemek kültürünü de yansıtmaktadır. Çok sayıda lüks restoranların yer aldığı Gaziosmanpaşa'da, kültürel lezzetleri de bulabileceğiniz restoranlar bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa'ya geldiğinizde bu lüks restoranlarda çeşitli kültüre ait yemekleri bulabileceğiniz gibi İç Anadolu yemeklerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Gaziosmanpaşa otellerinin restoranlarını da rahatlıkla kullanabilir size özel menülerle tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Gaziosmanpaşa sadece turistik anlamında değil, ticari anlamda da sıklıkla gidilen yerler arasındadır. Bunca iş yoğunluğu içerisinde stres ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz çok sayıda eğlence ve dinlenme yerleri bulunmaktadır. Üstelik sadece uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile konakladığınız otellerin tesislerinde değil yerel mekânlarda da eğlenme olanağına sahip olabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa'da yer alan çok sayıda otel ve butiklerin eğlence mekânlarını kullanabilir veya Gaziosmanpaşa'da yer alan kafelerde eğlenerek iş stresinden biraz olsun uzaklaşabilirsiniz. Ankara Gaziosmanpaşa'da yer alan bazı eğlence yerleri arasında, Salata bar, Meşrep, Mado Kafe, Budakaltı Restoran, Kahve Dünyası, Steak Hause bulunuyor.

Gezilecek Yerler

Ankara Gaziosmanpaşa, tarihi dokusunun yanı sıra doğal güzellikleri ve temiz havasıyla yıl içerisinde iş ve turistik amaçlı ziyaretçi kabul etmektedir. Ankara Gaziosmanpaşa'da yer alan mesire alanları tarihi mekanlar ve destinasyon merkezleri yer almaktadır.

Ankara Gaziosmanpaşa otellerine geldiğinizde ziyaret etmeden dönmemeniz gereken yerler arasında; Papazın Bağı, Atakule, Botanik Parkı, Seğmenler Parkı, Kuğulu Park yer alıyor.