TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI10 Ankara Gaziosmanpaşa Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Ankara Gaziosmanpaşa Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Ankara Gaziosmanpaşa Otellerinin Yorumları

00- Ontur Butik Otel Ankara
Resepsiyon ve diğer alanlardaki personellerin ilgisi kibar ve saygılıydı.
01- Koru Hotel Çankaya
Sağlık sorunlarım sebebiyle temizlik konusunda hassasım beklentimi karşıladı hijyen ve yemeklerden memnun kaldım tavsiye ederim.
02- Double Bond House & Spa
İş seyahatim esnasında konaklama fırsatı buldum ve çok memnun kaldım. Otel odları ve genel alanlar çok modern bir şekilde dekore edilmiş. Kahvaltı enfesti. Kesinlikle tekrar geldiğimde tercih edeceğim bir otel.Her şey için teşekkür ederim görüşmek üzere :)
03- Check İn Otel Ankara
Arkadaşımı ziyarete gittiğimde konakladım. Oldukça merkezi bir konuma sahip ve ulaşımı kolay. Personelleri ilgili ve güler yüzlü çok beğendim
04- Argentum Hotel
Konaklama ücreti oldukça uygundu. Rooftaki gri şehir isimli restoran çalışanları çok nazik. Personel genel olarak güleryüzlü.
05- Apart Hotel Best
arkadaşımın tavsiyesi üzerüne kız arkadaşımla birlikte konakladoığız teisse personelin samimi yaklaşımı çok güzeldi teşekürler
06- Ankara Hotel Pino
plansız bi ankara ziyaretim oldu araştırma yapmadan tesise rezervasyon yaptırdım olanakları bi şehr oteline göre gayet iyidi
07- The Mara Palace Çankaya
10 Kasım dolayısıyla Anıtkabir i Atamızı ziyaret etmek için geldik ve çok memnun ayrıldık.Tüm hizmetleriniz ve güleryüzünüz iççin çok teşekkür ederiz.
08- Hotel Samm Bistro & Spa
Güzel otel, Eşimle kafa dinlemek için tercih ediyoruz.

Ankara Gaziosmanpaşa Otelleri & Ankara Gaziosmanpaşa Otel Fiyatları

Ankara'nın en gözde beldesi olan Gaziosmanpaşa'da konaklayabileceğiniz Gaziosmanpaşa Otelleri...

Ankara Gaziosmanpaşa'da yer alan çok sayıda Butik oteli bir arada ve uygun fiyata bulabileceğiniz sitemizi sizler için yeniden düzenledik. Gaziosmanpaşa'ya yapacağınız ziyaretlerde bölgede yer alan ve Ankara'nın en lüks otellerini sayfamızdan bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde konaklarken bölgeyi daha yakından tanımanızı sağlayacak bilgilere de yine sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın en gözde yerleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, bünyesinde yer alan lüks evleri ve otelleri ile ünlüdür. Ayrıca Gaziosmanpaşa'da çok sayıda cafeler yer almaktadır. Ankara'nın kalbi konumunda yer alan Kızılay'a Gaziosmanpaşa, 5 dakika mesafede yer almaktadır. Gaziosmanpaşa; Kırkkonaklar, Kavaklıdere, Çankaya gibi önemli semtlerle çevrilidir. Çok sayıda büyükelçilik ve devlet kurumları yine Gaziosmanpaşa'da yer almaktadır.

Uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile bölgede konaklarken bölgeyi daha yakından tanımak ve keşiflerinizi daha bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilmek için sayfamızdaki bilgilerden oldukça fazla yararlanabileceğinizi görebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında tatilinizin her dakikasını dolu dolu geçirebilirsiniz.

Nüfusu

Ankara'nın önemli semtleri arasında Çankaya ilçe sınırları içerisinde yer alan Gaziosmanpaşa, Ankara'nın en lüks semtlerindendir. Tarihi geçmişi ve oturan insan seviyesine baktığımızda genellikle Gaziosmanpaşa'da iş adamları, önemli devlet adamları, milletvekilleri bu semtte oturmaktadır. Ankara Gaziosmanpaşa'da en son yapılan nüfus sayımına göre nüfusu 20 bin olarak belirlenmiştir. Ankara'nın semtleri içerisinde kalabalık bölgeler arasında Gaziosmanpaşa semti de yer almaktadır. Üstelik Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunun daha da arttığını görebilmek mümkündür.

Havalimanı

Ankara'nın en büyük ilçesi olan Çankaya ilçesinde yer alan Gaziosmanpaşa, bünyesinde yer alan devlet kurumları, Büyük elçilikler ve önemli destinasyon merkezleriyle yılın her dönemi yoğun geçmektedir.

Gaziosmanpaşa Ankara'da yer alan Esenboğa havalimanına 35 km mesafededir. Genellikle hava yolu ulaşımının sıklıkla kullanıldığı Gaziosmanpaşa'da kısa sürede Ankara Gaziosmanpaşa otellerine ulaşabilirsiniz.

Otogarı

Ankara ilinde ve özellikle Gaziosmanpaşa'da resmi kurumların ve önemli Büyükelçiliklerin yer alması dolayısıyla sürekli bir kalabalık halinde geçmektedir. Gaziosmanpaşa'ya gelecek olan misafirler hava yolu ve demir yolunun yanı sıra kara yolunu da sıklıkla kullanırlar.

Türkiye'nin her yerinden Ankara Gaziosmanpaşa'ya şehirlerarası ulaşım aracı bulmak mümkündür. Ankara'da yer alan AŞTİ otobüs terminali Gaziosmanpaşa'ya 15 dakika mesafededir. Şehir içi araçlarla Gaziosmanpaşa'ya ve uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Ankara'nın en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, tarihi dokusu ve temiz havasıyla dikkat çekmektedir. Ankara'ya adeta kuş bakışı bakmasıyla bilinen Gaziosmanpaşa, Ankara'nın en yüksek noktasında yer almaktadır. Bu da Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde konaklarken şehre tepeden bakmanıza olanak sağlayacaktır.

Gaziosmanpaşa'da yer alan tarihi ve doğal dokuyu ve bu bölge hakkında en net bilgiyi Turizm danışma ofislerinden bilgi alabilirsiniz. Turizm danışma ofisi Gaziosmanpaşa'ya 25 dakika mesafede yer almaktadır. Ankara'nın Ulus semtinde yer alan Turizm danışma ofislerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Ankara'nın en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, serin ve tertemiz havasıyla ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Gaziosmanpaşa'da çok sayıda mesire alanı yer almaktadır. Uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile bölgede yapacağınız tatiller sırasında bu alanları da değerlendirmeniz yararınıza olacaktır.

Gaziosmanpaşa'da yaz aylarında parklar ve bu mesire alanları genellikle dolup taşmaktadır. Gaziosmanpaşa'ya gelen misafirler buralarda dinlenerek temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında Gaziosmanpaşa bölgesi 30 ila 35 derecelere kadar çıkmaktadır. Kış aylarında ise eksi derecelerde kış ayları geçmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

İç Anadolu Bölgesinin etkisinde olan Gaziosmanpaşa, yemek kültürünü de yansıtmaktadır. Çok sayıda lüks restoranların yer aldığı Gaziosmanpaşa'da, kültürel lezzetleri de bulabileceğiniz restoranlar bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa'ya geldiğinizde bu lüks restoranlarda çeşitli kültüre ait yemekleri bulabileceğiniz gibi İç Anadolu yemeklerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Gaziosmanpaşa otellerinin restoranlarını da rahatlıkla kullanabilir size özel menülerle tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Gaziosmanpaşa sadece turistik anlamında değil, ticari anlamda da sıklıkla gidilen yerler arasındadır. Bunca iş yoğunluğu içerisinde stres ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz çok sayıda eğlence ve dinlenme yerleri bulunmaktadır. Üstelik sadece uygun Ankara Gaziosmanpaşa otel fiyatları ile konakladığınız otellerin tesislerinde değil yerel mekânlarda da eğlenme olanağına sahip olabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa'da yer alan çok sayıda otel ve butiklerin eğlence mekânlarını kullanabilir veya Gaziosmanpaşa'da yer alan kafelerde eğlenerek iş stresinden biraz olsun uzaklaşabilirsiniz. Ankara Gaziosmanpaşa'da yer alan bazı eğlence yerleri arasında, Salata bar, Meşrep, Mado Kafe, Budakaltı Restoran, Kahve Dünyası, Steak Hause bulunuyor.

Gezilecek Yerler

Ankara Gaziosmanpaşa, tarihi dokusunun yanı sıra doğal güzellikleri ve temiz havasıyla yıl içerisinde iş ve turistik amaçlı ziyaretçi kabul etmektedir. Ankara Gaziosmanpaşa'da yer alan mesire alanları tarihi mekanlar ve destinasyon merkezleri yer almaktadır.

Ankara Gaziosmanpaşa otellerine geldiğinizde ziyaret etmeden dönmemeniz gereken yerler arasında; Papazın Bağı, Atakule, Botanik Parkı, Seğmenler Parkı, Kuğulu Park yer alıyor.