2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITüm Anamur 5 Yıldızlı Oteller
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Anamur 5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En İyi Otellerinin Yorumları

Anamur 5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

İdeal Anamur tatili için Anamur 5 yıldızlı oteller?

Mersin'in şirin mi şirin ilçesidir Anamur. Sıcağı ve nemi ile ünlü Akdeniz bölgesinde serin esen rüzgârları ile pozitif olarak ayrışır. Adı Yunanca "Anemourion" kelimesinden gelir "yel değirmeni" anlamına gelmekte ve serin rüzgârlarına mitolojik çağlardan itibaren vurgu yapılmaktadır. Evliya Çelebi'nin "Anamur'da bastonunu diksen yeşerir" dediği gibi bereketlidir Anamur toprakları. Dillere destan muz bahçelerinin yanında narenciye, çilek ve yer fıstığı yörenin ana geçim kaynaklarıdır. Sadece tarımı değil mavi bayraklı plajlarıyla da gönüllerin sultanıdır Anamur. Anamur 5 yıldızlı oteller işte bu plajlarda bulunur.

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu bir bölgededir Anamur. Klasik tabiriyle yazları sıcak ve kuraktır. Kışları ise ülkemizin büyük bölümünün aksine ılıman ve yağışlıdır. İkliminin elverişli olması, uçsuz bucaksız plajları, mavi bayrağı eksik olmayan plajları, antik Roma'dan kalma tarihi eserleri ile hem deniz turizminin hem de kültür turizminin merkezidir Anamur. Denize sıfır bir şekilde konumlanmış olmasına rağmen Anamur 5 yıldızlı oteller sağladıkları servis hizmetiyle yayla turizmini de aynı tatilde yaşattırmaktadır.

Anamur 5 Yıldızlı Otellerde Konaklamanın Avantajları

Bir turizm cenneti olan Anamur, oteller bakımından zengindir. Farklı kalite ve fiyatlarda oteller vardır. Ancak kaliteyi doya doya yaşamak için Anamur 5 yıldızlı oteller tercih edilmelidir. Nemli Akdeniz ikliminden bunaldığınızda merkezi soğutma ile hissettirdiği serinlik, kuaför, market, çeşit çeşit hediyelik eşya dükkânları, giyim mağazaları ile adeta mini alışveriş merkezi niteliğindeki tesisleri, sauna, hamam, buhar odası gibi rahatlatıcı mekânlar, hijyenin üst seviyede olduğu kalite prensipleri ve yetişmiş personeli ile unutulmaz tatilin adresidir.

Deniz, kum, güneşten fazlasını deneyimlemek isteyen misafirler için eşsiz masaj imkânlar yönünden de zengindir Anamur 5 yıldızlı oteller. Aroma terapi masajı, Derin Asya masajı, geleneksel batı masajı, mandara masajı, relax masajı, klasik masaj, tahi masajı, yağsız bali masajı, shiatsu, aylık refleks masajı, Shiroabhyanga masajı, Dwzone Masaj Yatag?ı, Shirodhara, Abhyanga, Spor Masajı, La stone Masajı, Minera Specially, Anti Selu?lit Masajı gibi Uzakdoğu'dan batıya çeşitli masajlar sunmaktadır. Bu sayede gevşemeden zindeleşemeye hatta ve hatta ağrılarda azalmadan ruhsal rahatlamaya kadar geniş bir yelpazede masaj hizmeti bulunmaktadır.

Anamur 5 Yıldızlı Oteller İçin Otelfiyat.com'un Sunduğu Avantajlar

İki bin üzerinde tesisle anlaşmalı olan Otelfiyat.com misafirlerin anketleri ve konaklama sonrası doldurdukları formlar ile misafirlerin en memnun kaldıkları otelleri en üstte gösterecek bir yazılım algoritmasını kullanarak müşteri tatmini en iyi yaşatacak çalışma anlayışına sahiptir. Anamur 5 yıldızlı oteller için de en iyi seçenekler İçin Otelfiyat.com'da bulunmaktadır.

Anamur'daki fiyat kalite performansı en iyi otelleri seçmek için Otelfiyat.com web sitesine girerek Anamur 5 yıldızlı oteller yazmanız yeterlidir. Ayrıca Otelfiyat.com web sitesine girerek üye olunduğunda her rezervasyon için %5 para puan kazanma fırsatı doğmaktadır. Ayrıca bazı otellerde sadece üyelere özel %10 avantajlı fiyat uygulaması bulunmaktadır.