Anamur 4 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları Toplam 3 Otel Bulundu

Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel
Butik İkonyum Otel
Butik İkonyum Otel
Butik İkonyum Otel
Butik İkonyum Otel
Butik İkonyum Otel
Hermes Hotel Anamur
Hermes Hotel Anamur
Hermes Hotel Anamur
Hermes Hotel Anamur
Hermes Hotel Anamur
 

Anamur 4 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Türkiye'nin güney kıyı şehri Mersin?in en uçtaki ilçesi Anamur 4 yıldızlı oteller...

Anamur ilçesi, Akdeniz bölgesinin en uç noktasında yer alır. Mersin iline bağlı olan fakat Mersin iline 223 km uzaklıkta bulunan Anamur ilçesi, muz bahçeleriyle ünlenmiş bir bölgedir. Aynı zamanda yerfıstığı, çilek ve narenciyesi ile de ünlü olan Anamur'un girinti ve çıkıntılar hesaba katılmaz ise 60 km uzunluğunda deniz kıyısı bulunmaktadır. Anamur'un merkezinde pullu orman milli parkından başlayan ve Anamur Burnuna kadar devam eden 17 km boyunca sahil ve plajlar bulunmaktadır. Anamur 4 yıldızlı oteller bu bölgelerde bol miktarda bulunmaktadır.

Anamur Akdeniz ikliminin yaşandığı bir bölge olduğundan yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçer. Anamur'a gitmek için Antalya, Gazipaşa ve Adana Havalimanlarını kullanabilirsiniz. Ancak bu havalimanlarından Gazipaşa Havalimanı 80 km uzaklığı ile ilçeye en yakın havalimanıdır. Antik Roma döneminden de izler taşıyan Anamur yaz kış tatil yapılabilecek bir ilçedir. Otel kültürünün gelişmiş olduğu ilçede uygun fiyat avantajları ile Anamur 4 yıldızlı oteller yerli ve yabancı turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir.

Anamur 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama Avantajları

Kekik kokulu Anamur'da konaklamak isterseniz Anamur 4 yıldızlı oteller özellikle fiyat kalite dengesi açısından oldukça uygun olmaktadır. 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı otellerinde bolca bulunduğu Anamur'da 4 yıldızlı oteller hizmet kalitesi, zengin yemek seçenekleri, açık yüzme havuzları, denize ve plajlara olan yakınlığı ile ilçenin en iyi otelleri arasında yer almaktadır. Kaliteli tatili uygun fiyatlarla elde etmek isterseniz kış mevsiminden yaptıracağınız erken rezervasyonlar ile Anamur ilçesinde mükemmel bir tatil yaşayabilirsiniz.

Anamur ilçesinde sebze ve zeytinyağlı yemekler ön planda olmakla birlikte, ilçeye oldukça yakın olan Adana ve Kıbrıs'ın yemek kültüründen etkilenmiştir. Bu nedenle Anamur 4 yıldızlı oteller yemek çeşitliliği açısından oldukça geniş bir menüye sahiptir. Dünyanın en iyi muzunun yetiştirildiği Anamur'da her otelde bolca muz servisi, muzlu tatlılar ve pastalar, muzlu içecekler hatta muzlu salatalara denk gelmeniz mümkün.

Anamur 4 Yıldızlı Oteller İçin Otelfiyat.com'un Sunduğu Avantajlar

Otelfiyat.com'da çok sayıda seçeneğini bulabileceğiniz Anamur 4 yıldızlı oteller uygun fiyat seçenekleri ve kredi kartına peşin fiyatına taksit avantajları ve online ödeme kolaylığı ile karşınıza çıkmaktadır. Uzun taksit avantajı sayesinde ödemelerinizi yıl içinde zorlanmadan yapabilir, hatta bir sonraki tatil rezervasyonunuzu bile planlayabilirsiniz. Ayrıca ilk üyeliğinizde para puan ve her rezervasyonunuzda ekstra para puan kazanarak sonraki tatillerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Otelfiyat.com'da bulunan Anamur 4 yıldızlı oteller seçenekleri arasından filtreleme özelliği sayesinde size en uygun oteli bulabilir ve hızlı bir şekilde online rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Otelfiyat.com'da bir çok online siteden daha uygun ve avantajlı fiyatlarla rezervasyonunuzu yaptırıp tatilinizin tadını keyifle çıkarabilirsiniz.