TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAnafartalar Otelleri
2 Anafartalar Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Anafartalar Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Anafartalar Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Anafartalar Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Anafartalar Otelleri ve en uygun Anafartalar otel fiyatları, Anafartalar hakkında genel bilgiler...

Anafartalar Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
c. b. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-07-2020/19-07-2020
Kahvaltı gayet lezzetli ve çeşitliydi odalarda temizdi. personelin tavrı da gayet iyiydi.
9.3
D. H. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-07-2020/18-07-2020
Fiyatına göre uygun bir tesis rahat konakladık odalarda gayet temizdi herhangi bir sorun yaşamadık.
9.7
K. BEY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-07-2020/20-07-2020
Odalar temiz ve rahat konakladık herhangi bir sorun yaşamadık.
10
c. d. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-06-2020/21-06-2020
Anafartalarda merkezi konumda fiyatına göre uygun bir otel.

Anafartalar Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

*Ankara'nın en gözde mekânlarının bulunduğu Anafartalar Caddesi Otelleri...

*Anafartalar'da yer alan oteller hakkında detaylı bilgi ve uygun fiyat avantajı bulabileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ankara ilinin en önemli mahallelerinden biri olan Anfartalar'da birbirinden farklı yapıda olan ve yıldız sayısına göre çeşitli hizmetler veren Anafartalar Otellerinin en ince özellikleri sizlere sunulmuştur.
 
 Anafartalar, Ankara'nın önemli merkezlerinden Ulus Semtinin en geniş mahallesidir. Zincirli Camii, Anafartalar Çarşısı, Şengül Hamamı gibi birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapmaktadır.
 
 A
nkara'da gerçekleştireceğiniz gezilerinizde hem en uygun Anafartalar otel fiyatları ile konaklayıp hem de Ankara'nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.Nüfusu

Ankara ilinin en önemli ticari merkezlerinden biri olan Anafartalar tarihi yerlere, devlet kurumlarına önemli iş alanlarına yakın konumda bulunması sebebiyle nüfusun artmasında etkili bir rol oynar.

Türkiye'de en son yapılan nüfus sayımına göre Anafartalar nüfusu 5 bin olarak belirlenmiştir. Anafartalar civarında yer alan semtlerde oturan sayısı daha çoktur. Öğrenim ya da iş amacıyla gidip Anafartalar otellerinde konaklayanlar eklendiğinde ilçe nüfusunun daha da arttığı görülmektedir.


Havalimanı

 Ticaretin ve turizminde en önemli merkezleri arasında olan Anafartalar, yıl içerisinde çok sayıda etkinliğe ve turiste ev sahipliği yapmaktadır bu da uygun Çankaya otel fiyatları ile konaklamayı önemli kılan etmenlerdendir.

 Anafartalar. Esenboğa Havalimanına 27 km mesafede yer almaktadır, havalimanına her 20 dakikada bir ulaşım aracı bulmak mümkündür. Bu sebeple ulaşım aracı olarak hava yolunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 

Otogar

Ankara ilinin en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri olan Anafartalar il genelindeki her kesimin uğrak noktasıdır. Anafartalar'ı il dışından ziyaret etmek isteyen misafirler AŞTİ otogarına gelebilirler. Otogardan Anafartalar'a 5 dakikada bir ulaşım aracı bulmak mümkündür bu da size Anafartalar Otellerine giderken büyük bir kolaylık sağlayacaktır.


Turizm Müdürlüğü

Anafartalar, 
bünyesindeki tarihi mekânlarıyla da ziyaretçilerin sıklıkla geldikleri yerler arasındadır. Anafartalar'da yapacağınız gezilerde uygun Anafartalar otel fiyatları ile konaklarken Anafartalar'da yer alan Turizm Danışma Ofislerinden detaylı bilgileri alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

İç Anadolu Bölgesinin tüm bölgelerinde olduğu gibi aynı iklime sahip olan Anafartalar,  yaz aylarında sıcak ve yer yer yağışlı, kış aylarında ise kar yağışlı ve eksi derecelerde geçmektedir.
Yaz aylarının yaklaşmasıyla yeşillikler içerisinde sokakları ile süslenmeye başlar. Genellikle Anafartalar yaz aylarında 30 derece civarında sıcaklığa ulaşmaktadır. Kış aylarında ise oldukça soğuk ve yağışlı olduğu görülen Anafartalar , kış ayı boyunca hava sıcaklıklarının eksi derecelerde geçtiği görülen yerler arasındadır.


Yeme ve İçme Olanakları

 İç Anadolu denince akla ilk gelen özelliklerden biri de yemeklerdir. Bölgede bulunan çok sayıda restoranlarda İç Anadolu Bölgesinin kültürel yemekleri sunulmaktadır. 

İç Anadolu Bölgesinin kültürel yemekleri arasında, Ankara tava, Fırında Ankara tava, Yarımca, Höşmerim, Beypazarı sarması bulunmaktadır. Anafarta otellerinde konaklarken, restoranlarda bu lezzetleri tatma olanağına sahip olabilirsiniz.


Popüler Eğlence Mekânları

Anafartalar'da yer alan birçok eğlence mekânları bulunmaktadır. Anafarta otellerindekonaklarken civardaki eğlence mekânlarını ziyaret edebilirsiniz. Anafartalar'da yer alan eğlence yerleri arasında, kafeler, Gazinolar otel bünyesindeki barlar ziyaretçilerini ağırlamaya devam etmektedir.


Gezilecek Yerler

Tarihi dokusunu halen koruyan Anafartalar merkezi konumu itibariyle bir çok kültürel alana yakındır. Anafartalar'a gelen misafirler tarihi binaları ve müzeleri ziyaret edebilirler. Anafarta otellerinde konaklarken gezebileceğiniz yerler arasında TBMM ilk tarihi Bina ve Müzesi, Tarihi Roma Hamamı ve Kore Anıtı bulunmaktadır.