TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAkhisar Otelleri
4 Akhisar Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Akhisar Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Akhisar Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Akhisar Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Akhisar Otelleri ve en uygun Akhisar otel fiyatları, Akhisar hakkında genel bilgiler...

Akhisar Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
M. demirdöven | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-02-2021/19-02-2021
Merhaba otel şehir merkezine yakın otopark sorunu yok odalar ve banyolar cok guzel ve unutulmaz olan resepsiyon görevlisi sezen hanim güleryüzlü ve anlayışınız icin sonsuz teskur edrim
7.7
I. H. SUBAŞI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-04-2021/22-04-2021
acık bufe kahvaltı guzeldı.
9.7
O. Çetiner | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-03-2021/05-03-2021
Nezih bir otel çalışanlar güzel yüzlü. Ailecek gidecek bir otel arıyorsanız başka bir yere bakmanıza gerek yok
8.3
T. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-12-2020/29-12-2020
Konumu çok kolay hemen bulduk. Temizlik çok başarılı kısacası her şey çok güzeldi. Teşekkürler.
9.7
U. Karadağlı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-03-2021/14-03-2021
Temiz,düzenli ve çok rahat bir konaklama yeri
8.7
M. Alagöz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-04-2021/09-04-2021
Temiz olması bizim için yeterliydi teşekkür ederiz.
9.7
M. demirdoven | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-01-2021/07-01-2021
Güler yüz anlayış teskurler
10
S. SALTIK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-02-2021/16-02-2021
Her konuda mükemmel çok memnun kaldık
9.0
İ. HAKKI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-03-2021/25-03-2021
Kahve ve konaklama iyi
9.7
G. Ayverdi | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-03-2021/15-03-2021
Gerçekten güzel bir otel, odaları yeterince geniş, yatakları oldukça rahat ve geniş, en önemlisi hijyen, içeri girer girmez çok güzel kokuyor ve tertemiz

Akhisar Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tertemiz havası ve sağlık dağıtan termal suları ile Akhisar Otelleri...

Türkiye'nin Ege bölgesi sınırları içerisinde yer alan, Manisa iline bağlı Akhisar, bölgenin önemli yerleşim yerleri arasında gösterilmektedir. Doğal güzellikleri ve tarihi yapısı itibariyle yurt dışından çok sayıda yerli ve yabancı misafiri ağırlamaktadır. Termal kaynaklarında fazla olduğu Akhisar otelleri ziyaretçilerine hem tatil hem sağlık imkânı sunmaktadır. Manisa'nın en büyük ilçelerinden biri olan Akhisar, yerleşim yerleri itibariyle destinasyon merkezlerine yakın konumdadır.

Manisa ilinin kuzeybatı kısmında yer alan Akhisar, 1754 km yüz ölçümü ile büyük bir alana sahiptir. Genellikle yöre halkı geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Gelişen ülke şartları itibariyle çok sayıda yeni otellerin yapılması Akhisar'ın tanınmasına olanak sağlamıştır. Akhisar otel fiyatlarının uygun olması tatilcilerin Akhisar'ı ziyaret etmesine neden olmuştur. Çok sayıda termal otel ve apartların yer aldığı Akhisar yabancı turistlerinde sıklıkla ziyaret ettikleri yerler haline gelmiştir.

Nüfusu

Türkiye sınırları içerisinde büyük şehirlerin arasında yer alan Manisa iline bağlı Akhisar yüz ölçümü ve nüfusu bakımından diğer Ege bölgesi ilçelerinde en kalabalık konumdadır. Türkiye'de yapılan en son nüfus sayımına göre Akhisar nüfusu 164 bin olarak belirlenmiştir. Bu denli yoğunluğun yanı sıra Akhisar otellerinin de şifa dağıtması nedeniyle ziyaretçi akınına uğramaktadır. Yöre halkı genellikle tarımla uğraşmasından dolayı bölge gelir oranı orta sınıf olarak belirlenmiştir.

Ulaşım Olanakları

Akhisar, Türkiye'nin en önemli termal sularına ve tarihi olanaklarına sahip ilçeleri arasındadır. Yurt dışından çok sayıda misafir tarihi ve kültürel detayları yerinde incelemek için Akhisar'ı ziyaret ederler. Rekabet ortamının fazlasıyla bulunduğu Akhisar'da Akhisar otel fiyatları civarındaki ilçelere göre gayet uygundur. Manisa iline bağlı olan Akhisar'a genellikle ulaşımlar kara yolu ile sağlanmaktadır. Akhisar sınırları içerisinde yer alan otogar Akhisar merkeze 10 dakika mesafede yer almaktadır. Akhisar otogardan merkeze minibüslerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Akhisar ve Manisa'nın tarihi ve kültürel olanaklarını yerinde görmek isteyen misafirler Akhisar ilçe sınırlarında yer alan kültür turizm müdürlüklerinden detaylı bilgi sahibi olabilirler. Akhisar çok sayıda medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapmasından dolayı çok sayıda eseri bünyesinde barındırmaktadır. Akhisar otellerinin tarihi olanaklara yakın olması misafirlerin konaklama yapmalarına olanak sağlamıştır. Sizlerde tarihi ve doğal güzellikleri yerinde görmek isterseniz Akhisar'a kültürel seyahat programlarına katılarak tarihi olanakları inceleyebilirsiniz.

İklim ve Bitki Örtüsü

Ege bölgesinin tipik iklim şartlarına sahip olan Akhisar, doğal güzellikleri ve bitki örtüsü bakımından Ege'nin en yeşil bölgeleri arasında gösterilmektedir. Tertemiz doğası ve el değmemiz arazileri sayesinde doğal güzelliğini yitirmemiş ve günümüze kadar ulaştırmıştır. Tarihi sit alanı olarak da ilan edilen Akhisar'da çok fazla yapılaşma görülmemektedir. Tarihi Akhisar otel fiyatlarının uygunluğu sayesinde ziyaretçiler tatil yaparken konaklamalarını da Akhisar'da gerçekleştirirler. Genellikle yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçen Akhisar, kış aylarında ılık ve en soğuk günlerinde bile 10 derecelerde geçmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Ege bölgesi ve Manisa'nın önemli yöresel ve kültürel lezzetlerine ev sahipliği yapan Akhisar, bu lezzetlerini dünyaya duyurmuştur. Bünyesindeki çok sayıda Akhisar otelleri ve restoranlarında yöreye özgü lezzetler servis edilmektedir. Akhisar her geçen gün gelişimini sürdürerek doğal yapıya zarar vermeden büyümeye devam etmektedir. Yöresel lezzetleri arasında en önemlilerinden kısaca bahsedelim. Akhisar'a özel yemek kültürleri arasında, Manisa kebabı, Odun köftesi, Simir ekmeği, Ekmek dolması, Nohutlu mantı, Börülce, Şevket-i Bostan, Yaprak sarması, Hoşmerim, Güveç, Su böreği, Kabaklı pide önemli yöresel lezzetlerden bazılarıdır.

Popüler Eğlence Mekânları

Genellikle sağlık turizmi ve kültürel turizme ev sahipliği yapan Akhisar, ziyaretçilerine doğal ortamda sağlık dağıtmaya devam etmektedir. Akhisar'da yer alan Akhisar otel fiyatlarının uygunluğu yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Hem kültürel detayları yerinde incelerken hem de cazip fiyat avantajıyla Akhisar'ı tercih etmektedirler. Çok fazla eğlence seçenekleri bulunmayan Akhisar, otellerin sunduğu eğlencelerle ve belirli dönemlerde yapılan Akhisar festivalleri ile bölge tanıtılmaktadır.

Gezilecek Yerler

Kültürel yapı bakımından çok sayıda alternatife sahip olan Akhisar, yabancı turistler tarafından gruplar halinde ziyaret edilmektedir. Kültürel mirasımız açısından Türkiye'nin önemli gelir kaynakları arasında gösterilmektedir. Yerli turistler ise genellikle Akhisar otellerinde konaklama yaparak termal sularını kullanmaktadırlar. Önemli Akhisar gezilecek yerleri ve destinasyon merkezleri arasında, Kurşunlu kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Spil Dağı Milli Parkı, Manisa Kalesi, Kula Evleri, Ağlayan Kaya, Aigai, Manisa Muradiye Camii, önemli gezilecek yerlerinden bazılarıdır.