TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITüm Akdeniz İslami Oteller
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Akdeniz İslami Oteller ve Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En İyi Otellerinin Yorumları

Akdeniz İslami Oteller ve Fiyatları

Akdeniz'de tatil yapabileceğiniz Akdeniz İslami oteller...

Akdeniz bölgesinde bulunan ve muhafazakar ailelerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamakta olan Akdeniz İslami oteller ailenizle birlikte rahatlıkla tatil yapabilme olanağını sunuyor. Ailenizle gittiğiniz tatillerde karma yapıya sahip plajlar, havuzlar ve spor salonları sebebi ile yeterince rahat olamayabilirsiniz. Özellikle bayanlar için bu alanlarda istedikleri gibi hareket edebilmek çok daha zor bir hale gelebiliyor.

Ailenizin tüm bireylerinin rahat hareket edebilmesine olanak sağlayan muhafazakar oteller, vermiş oldukları hizmetlerin kalitesi ile de kendinizi rahat hissedebilmenizi sağlıyor. Akdeniz Bölgesi üke çapında en çok tercih edilen şehirleri içinde barındırdığından dolayı burada muhafazakar ailelerin inanç yapısına uygun olarak tasarlanmış pek çok otel bulabiliyorsunuz. Böylelikle yılın 6 ayının sıcak geçtiği bu bölgede ailenizle çok daha rahat ve huzurlu bir tatil geçirebiliyorsunuz.

Genel olarak Akdeniz İslami oteller bay ve bayanlar için ayrı ve birbiri ile kesişmeyen plaj ve havuz gibi alanları sunuyor olması bakımından birbirlerinden ayrılıyor. Ayrıca alkollü içecek satışının ve tüketiminin de yasak olduğu bu otellerde düşündüğünüz gibi helal tatil yapabiliyorsunuz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekte olan otellerde kalabilmek için özel olarak bu temaya uygun olarak hazırlanmış olan otelleri tercih etmeniz büyük bir rahatlık sunuyor.

Karma yapıya sahip otellerde başta bayanlar olmak üzere muhafazakar aile fertlerinin yeterince rahat olamadığını görebiliyoruz. Ancak tesettür oteller söz konusu olduğunda bu rahatsızlığın yerini büyük bir konfor alıyor. Suya girip çıkarken etrafta rahatsız olabileceğiniz gözlerin olmaması ve bulunduğunuz otellerdeki ailelerin sizinle aynı muhafazakar düşüncelere sahip olması kendinizi daha rahat hissedebilmenizi sağlayabiliyor.

Ailenizin tüm bireylerini düşünerek helal gıda standartlarına uygun olarak yiyecek içecek servisi yapan restoranlara sahip İslami oteller ile tatil sırasında yaşayabileceğiniz olumsuzlukların önüne rahatlıkla geçebilirsiniz. Erkek bölümünde erkek, bayan bölümünde ise bayan çalışanların hizmet veriyor olması ve odalarınızın her gün mutlaka bir kez temizleniyor olması bu otelleri daha cazip hale getiriyor. Üstelik mescit bulunduran bu otellerin odalarında seccade ve Kur'an-ı Kerim bulunuyor olması da rahatlıkla ibadet edebilmenizi de sağlıyor.

Akdeniz bölgesinin en prestijli otellerinde İslami tatil yapabilmek için tercihinizi yaparken size tam olarak İslam inancına uygun hizmetler sunmakta olan otellerden yana kullanmalısınız. İslam inancının getirmiş olduğu muhafazakar yaşam şartlarını rahatlıkla sürdürebilmenize olanak sağlamakta olan otellerde ailenizin tüm bireyleri için özel dinlenme ve eğlenme alanlarının olduğunu görebilirsiniz. Bu durum ailenizin hem bayan hem de erkek fertlerinin kendine özel alanlarda rahat bir şekilde hareket edebilmelerine olanak sağlayacaktır.