TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAkçaabat Otelleri
9 Akçaabat Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Akçaabat Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Akçaabat Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Akçaabat Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Akçaabat Otelleri ve en uygun Akçaabat otel fiyatları, Akçaabat hakkında genel bilgiler...

Akçaabat Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.3
A. ESMER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-04-2021/07-04-2021
Temizlik oldukça güzel hijyen kurallarına çok uyuluyor. Çok memnun kaldık.
9.3
R. C. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-04-2021/03-04-2021
Şehir merkezi , resepsiyondaki görevli personelin samimi ve hızlı hizmet anlayışıyla hareket etmesi, temizlik
7.0
H. KANBUR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-04-2021/24-04-2021
Sakın ve sesiz olması harika bir avantaj
8.7
T. KÖSE | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-04-2021/28-04-2021
İlgi alaka. Her şey güzel bende
8.0
E. M. Ş. 2 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-03-2021/01-04-2021
Fiyatına göre çok güzel ve yeterli bir oteldi. Genel hatlarıyla memnun kaldık.
6.7
G. IŞIKTAŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-03-2021/01-04-2021
1. Kat görevlisi bayanin güler yüzlü olduğunu gördüm
9.7
İ. çakır | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-03-2021/30-03-2021
Genel olarak iyiydi.
8.3
K. ÖZKENT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-03-2021/25-03-2021
Otelin yeri heryere rahat ulaşım sağlayabileceğimiz biryerdeydi. Genel olarak memnun kaldık
9.3
A. ÇOBAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-03-2021/08-03-2021
Manzarası harika. Otel gayet güzel temiz ve personelleri her konuda çok yardımcı.
8.0
H. GEZEN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-03-2021/12-03-2021
Rahat yataklar ve kullanışlı temiz banyolar ...

Akçaabat Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Karadeniz'in en önemli turizm merkezlerinden Akçaabat'ta kalabileceğiniz Akçaabat Otelleri...

Her sokağında tarihi bir özellik ile karşılaşabileceğiniz Akçaabat'ta geçireceğiniz tatillerde lüks ve konforlu pek çok Akçaabat otelleri ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Trabzon'un en güzel ilçelerinden biri olan Akçaabat?ta geçireceğiniz tatilleriniz sırasında doğayla iç içe bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Yemyeşil bir doğa içerisinde yer alan otellerde indirimli Akçaabat otel fiyatları ile konaklayabilmek için sitemizin sizlere sunmuş olduğu erken rezervasyon dönemi kampanyalı fiyatlarından faydalanmanızın büyük bir faydasını görebilirsiniz. Bu sayede tatillerinizi çok daha düşük bütçelerle ve peşin fiyatına taksitli ödeme imkânı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Nüfusu

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde çoğunluk yerli halktan oluşmaktadır. Ancak bazı dönemlerde Akçaabat otellerinde konaklayarak bölgeyi tanımak için gelenlerle birlikte bölge nüfusunda ciddi değişiklikler yaşanabilmektedir. Bölge nüfusuna baktığımız zaman yerleşik nüfusun 2015 yılı verilerine göre 116.744 olduğunu görebiliyoruz. Halkın geçimini ise tarım, hayvancılık, balıkçılık, fındık, zeytin ve turizm ile sağladığını söyleyebiliriz.

Ulaşım Olanakları

Trabzon'un Akçaabat ilçesine hava ve karayolu ulaşım araçlarını kullanarak rahatlıkla gidebilirsiniz. Trabzon'da bulunan havalimanına geldikten sonra şehir içi araçlarını kullanarak indirimli Akçaabat otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerin bulunduğu Akçaabat ilçesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehirlerarası otobüslerle de Trabzon'a gelerek şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanarak bölgeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Turizm Danışma

Akçaabat'ta gerçekleştirilen turizm etkinlikleri ile ilgili olarak muhatap Akçaabat Belediyesi bünyesinde bulunan turizm müdürlükleridir. Çobançeşme Mah, Sporcular Çarşısı Yanında bulabileceğiniz Turizm Danışma ve İstihbarat Bürosu sayesinde Akçaabat otellerinde konaklarken yaşadığınız sıkıntıları giderebilir bölge tarihi ve kültürü hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Akçaabat'ın iklim ve bitki örtüsü özelliklerine baktığımız zaman bağlı olduğu Trabzon şehri ile benzer özelliklere sahip olduğunu görebiliyoruz. Akçaabat'ta Karadeniz ikliminin hâkim olduğunu görebilirsiniz. Yazları serin, kışları ılık geçen Akçaabat'ta her mevsimin yağışlı olduğunu görebiliriz. Bu durum kampanyalı Akçaabat otel fiyatları ile bölgede tatil yaparken geniş yeşillik alanlarla karşılaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Trabzon'un yemek kültürü etkisinde kalan Akçaabat'ın özellikle Akçaabat Köftesi ile meşhur olduğunu görebiliyoruz. Akçaabat otellerinde konaklarken hem otellerin restoranlarında hem de yerel restoranlarda sıklıkla Akçaabat köftesi ile karşılaşabilirsiniz. Hatta bölgenin en popüler restoranı olan Nihat Usta Akçaabat Köftecisi'ni denemeden dönmemenizi öneririz. Köftenin yanı sıra bölgede etli lahana sarması, lahana kavurması, etli mısır sarması, ısırgan çorbası, pazı burmalısı gibi lezzetleri de deneme olanağına sahip olabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Karadeniz eğlence anlayışının yaygın olduğu Akçaabat'ta çok sayıda türkü ve horon barları ile karşılaşabilirsiniz. İndirimli Akçaabat otel fiyatları ile tatil yaptığınız otellerin eğlence tesislerinin yanı sıra bölgede düzenlenen şenlik ve festivallerde de eğlenme olanağına sahip olabilirsiniz. Demirkapı Soğuksu Şenliği, Akçaabat Hıdırnebi Yayla şenliği, Akçaabat Işıklar Kayabaşı Şenliği, Mersin Mesebet Şenliği, Fındıklı Şenliği, Harmancık Yayla Şenliği bölgedeki en meşhur şenliklerdir.

Gezilecek Yerler

Tarihi ve kültürel zenginlikleri bakımından değerli olan ilçelerimizden Akçaabat'ta tarihi yerler arasındaki Akçaabat Orta Mahalle ve doğal güzellikler arasındaki Sera Gölü mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. Tatilinizi Akçaabat otellerinde konaklayarak geçirmek istiyorsanız bu yerleri de mutlaka ziyaret etmelisiniz.