TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAkaretler Otelleri
2 Akaretler Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Akaretler Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Akaretler Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Akaretler Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Akaretler Otelleri ve en uygun Akaretler otel fiyatları, Akaretler hakkında genel bilgiler...

Akaretler Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
m. küçük | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-08-2020/11-08-2020
Personeller çok ilgili ve çok güleryüzlü her konuda ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar kesinlikle tavsiye ederim.
10
t. özcan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-08-2020/04-08-2020
Merkezi konumdan dolayı tercih etmiştik çok memnun kaldık her yere yakın ulaşım imkanları da çok kolay merkezde otel arayanlar için öneririm.

Akaretler Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Kültür ve sanatın merkezi Akaretler otelleri

Akaretler otelleri ve konaklamalarınızda sizlere yardımcı olacak sitemizden gerekli Akaretler bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında tatilinizi daha detaylı organize etme olanağına sahip olabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesine bağlı olan Akaretler ismini sıra evlerden almaktadır. İki kıtayı bağlayan önemli geçiş noktalarındandır.

Uygun Akaretler otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bölgeyi tanımanıza imkân sağlamak ve tatiliniz sırasında daha rahat hareket edebilmek için sayfamızda oteller ve bölge hakkında verdiğimiz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanı

Akaretler, İstanbul Avrupa Yakasının güzide ilçelerinden biridir. Tabi ki ulaşımın bu konuda önemli payı vardır. Akaretler ulaşımınızı havayolu ile yapacaksanız, en yakın 43 km uzaklıkta olan İstanbul Havalimanı üzerinden sağlayabilirsiniz. Anadolu Yakası kısmındaki diğer alternatif uçuş yeriniz olan Sabiha Gökçen ise Akaretler'e 42 km uzaklığı bulunmaktadır. Akaretler'e bu her iki havalimanından Havaş servisleri ile ulaşımınız kolaydır. Bu yüzden uygun Akaretler otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere giderken havayolu ulaşımını tercih etmeniz daha konforlu bir seyahat sağlayacaktır.

Otogarı

Akaretler'e birçok ulaşım şekliniz vardır. Bunların en fazla olanı karayolu ulaşımında Avrupa Yakasındaki Esenler otogarı, Akaretler ulaşımlarınızı yapacağınız otogardır. Bir diğer Akaretler ulaşımı alternatifiniz olan Harem otogarı ise Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Akaretler ile Esenler arası 17 km iken, Akaretler ile Harem otogar arası 13 km mesafede bulunmaktadır. Akaretler otellerine minibüs, dolmuş, otobüs veya metro ile ulaşımlarınızı rahatça yapabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Şehirde gerçekleşen turizm faaliyetleri ise İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün kontrolü altında gerçekleşmektedir. Alemdar, Bab-ı Ali Cd. No:28 Fatih'te bulunan Akaretler bölsgesine 5 km mesafede bulunan müdürlük Akaretler otellerinde gerçekleştireceğiniz tatillerinizde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ve desteği size vermektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Akaretler, Akdeniz'den gelen ılıman hava, Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası ve Karadeniz bölgesinin yağmurlarıyla harmanlanarak iklimini yaşatmaktadır. Akaretler, genellikle yaz ayları sıcak ve nemli bir havaya sahiptir. En sıcak ayları Ağustos olarak görülür. Kışları ise Akaretler'in sert ve soğuk geçtiğini görebiliriz. Bu yüzden Akaretler otellerinde konaklayanların bölgeye özellikle yaz aylarında geldiğini görebiliyoruz. Bitki örtüsü bakımından Akaretler, sadece belediyenin ağaçlandırma çalışmaları ile yeşillikler görebiliriz. Daha çok Akaretler ilçesinin dışında ormanlık alanlar mevcuttur.

Yeme ve İçme Olanakları

Akaretler ve İstanbul kozmopolitan bir yer olduğu için, Dünya'nın ve ülkemizin birçok yerinden gezi ve iş amaçlı tercih edilen yerlerinden biridir. Global bir hayatın bütün özelliklerine sahip Akaretler'ta, gezi amaçlı vakitlerinizde biraz soluklanıp güzel tatlara bakmak istiyorsanız, yöresel ve seçkin restoranların bulunduğu birçok mekân bulabilirsiniz. Ayrıca uygun Akaretler otel fiyatları ile konakladığınız otellerin de size bu konuda uygun fiyat avantajları sunduğunu görebilirsiniz. Akaretler, Türk ve Dünya mutfaklarının bir arada olduğu ender ilçelerden biridir. Her kesime ve her bütçeye uygun seçenekler bulabilirsiniz Akaretler ilçesinde. Akaretler için yemek ve restoran notlarınızı sitemizden alacağınız bilgilerle ulaşabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Havası ve tarzıyla Akaretler, diğer ilçelerden farklı olarak göze çarpmaktadır. Akaretler halkına farklı eğlence seçeneği sunmaktadır. İstanbul'un nadide ilçelerinden Akaretler'ta her kesime uygun farklı tarzlarda eğlence olanağı bulabilirsiniz. Türkü barlardan publara, fasıllardan rock müzik yapan yerlere ve AVM 'leri ile adeta kültürel bir mozaik anlayışına sahip Akaretler, en cazip eğlence merkezlerinden biridir. Üstelik Akaretler otellerinin de konuklarına eğlenebilmeleri için pek çok tesis imkânı sağladığını görebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Tarih, kültür ve medeniyetin mimarı olan Akaretler, gezginlerin uğrak yerlerinden bir ilçedir. Akaretler'a yurtiçi ve yurtdışından birçok misafir, hem tarihi hem de turistik gezilerine eşlik etmektedir. Akaretler otellerinde konaklarken gerçekleştireceğiniz gezilerinizde mutlaka uğramanız gereken birkaç yeri sizler için sıralamaya çalıştık; Dolmabahçe Sarayı, BKM tiyatrosu, Ortaköy Camii, Aşiyan Müzesi, Galata Kulesi, Malta Köşkü, Çırağan Sarayı, Galatasaray Adası, Büyük Beşiktaş Çarşısı Akaretler'ta görebileceğiniz bazı popüler yerlerdir. Akaretler gezi planlamanızda mutlaka sitemizden veya turizm irtibat bürolarından bilgi alınız.