TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAfşin Otelleri
1 Afşin Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Afşin Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Afşin Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Afşin Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Afşin Otelleri ve en uygun Afşin otel fiyatları, Afşin hakkında genel bilgiler...

Afşin Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
m. küçük | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-09-2020/08-09-2020
Personeller çok ilgili ve çok güleryüzlü her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar
10
i. yılmaz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-08-2020/11-08-2020
Merkezi konumundan dolayı tercih ettik, odalarda çok temiz her gün temizliği yapılıyor kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz

Afşin Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihin ve eski medeniyetlerin buluştuğu Kahramanmaraş'ta kalabileceğiniz Afşin Otelleri...

Akdeniz Bölgesi şehirlerinden biri olan Kahramanmaraş, tarih boyunca Hititler, Medler, Persler, Makedonyalılar, Romalılar, Bizanslılar ve Anadolu Selçukluları gibi pek çok devlete ve beyliğe ev sahipliği yapmış bir şehrimizdir. Bu durum bölge tarihini yakından tanımak isteyenlerin Afşin otellerinde konaklayarak tatil programı yapabilirsiniz.

Doğuda Darende, Akçadağ, Araban,Yavuzeli, Doğanşehir ve Besni ile komşu olan Maraş, batıda Kozan, Tufanbeyli, Kadirli, Kozan, Saimbeyli ve Sarız ile komşudur. Ayrıca güneyde Bahçe, Islahiye ve Gaziantep ile komşuyken, kuzeyde de Gürün ile komşudur. Bu durum günü birlik turlarla buralara da gitmenize olanak sağladığından indirimli Afşin otel fiyatları sunan sitemizden erken rezervasyonlarınızı gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır.

Ulaşım Olanakları

Akdeniz Bölgesinin doğusunda bulunan Kahramanmaraş, hem kara hem hava hem de demiryolu ile ulaşılabilecek bir konuma sahiptir. Pek çok ilden şehirlerarası otobüslerle gelebileceğiniz Maraş'a Maraş tren istasyonunu kullanarak demir yolu ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca indirimli Afşin otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizde daha hızlı ve rahat bir ulaşım için İstanbul Atatürk Havalimanı ile Maraş arasında karşılıklı olarak direk gerçekleşen uçuşlardan da faydalanabilirsiniz.

Turizm Danışma

Sahip olduğu özelliklerden ötürü yayla turizmi, kültür turizmi, inanç turizmi ve termal turizm gerçekleştirmeye müsait olan Maraş'ta Tabiat Parkları ve Koruma Alanları ile dağ ve dağ yürüyüşü imkânlarının olması bölgeyi turizm açısından oldukça hareketlendirmiş durumdadır. Şehirde gerçekleşen turizm faaliyetleri ise İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün kontrolü altında gerçekleşmektedir. Gazi Mustafa Paşa Bulvarı, Atatürk Parkı içi Sabancı Kültür Merkezinde bulunan müdürlük Afşin otellerinde gerçekleştireceğiniz tatillerinizde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ve desteği size vermektedir.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Kahramanmaraş Ahir Dağı eteklerine kurulmuş bir şehir merkezine sahiptir. Bu sebeple de şehir merkezinin engebeli bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Ancak şehir merkezi dışında kalan arazilerde düzlüklere rastlamak mümkündür. Konumu nedeniyle 3 bölgeye de giren Maraş'ın daha çok Akdeniz İklimi özelliklerini taşıdığını görebilmek mümkündür. İndirimli Afşin otel fiyatları ile bölgede konaklarken yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı bir hava ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Karasal iklim özellikleri görülen bazı yerlerinin de olması söz konusudur.

Yeme ve İçme Olanakları

Kahramanmaraş'ın yöresel mutfak kültürüne baktığımız zaman oldukça geniş bir çeşitlilik karşımıza çıkmaktadır. Afşin otellerinde restoranlarda tadabileceğiniz pek çok lezzet bulunmaktadır. Bunlardan en meşhurları; Maraş tarhanası, afşin tava , köfteliaş, dibine yakma, kısır köftesi, ekşili köfte, cıyıklama, çirdingiş, yoğurtlu köfte, sulu yağlı köfte, yoğurtlu kebap ve döğme aşıdır. Ayrıca bölgenin en meşhur tadı olan Maraş dondurmasını da tatmanızı öneririz.

Gezilecek Yerler

Binlerce yıllık tarihi ile bünyesinde pek çok tarihi yapıyı barındıran Kahramanmaraş'ta gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Bunlardan Kahramanmaraş Arkeoloji müzesi, Eshab-ı Kehf Külliyesi, Ilıca Kaplıcaları, Ekinözü İçmeleri, Germenicia Antik Kenti Mozaikleri, Kale, Ulu Cami, İklime Hatun Mescidi ve Türbesi, Taş Medrese mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır. Afşin otellerinde konaklarken gezip görebileceğiniz diğer yerler ise Kız Oğlan Kayası, Dedeoğlu Konağı, Kocabaş Konağı, Tarihi Maraş Çarşıları, Hurman Kalesi, Başkonuş Yaylası, Döngel Vadisi ve Yeşilgöz olarak karşımıza çıkar.