TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAdıyaman Otelleri
18 Adıyaman Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Adıyaman Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Adıyaman Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Adıyaman Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Adıyaman Otelleri ve en uygun Adıyaman otel fiyatları, Adıyaman hakkında genel bilgiler...

Adıyaman Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
H. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-04-2021/02-04-2021
Yeni hizmete açılmış bir otel. Odalar ve eşyalar yepyeni, temizlik ve hijyen açısından mükemmel. Fiyat performans olarak süper bir otel.
8.7
E. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-09-2020/11-09-2020
Konum olarak güzeldi ve odalar temizdi. Kahvaltısı güzeldi. Personel de çok yardımsever ve ilgiliydi çok teşekkürler.
10
E. Barbarosoğlu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-02-2021/24-02-2021
Tesis son derece temiz, pandemi kurallarına uyuluyor. Odalar ferah, yataklar temiz ve konforlu. Toplantı odası olduğu için burayı tercih ettim ve pişman olmadım. Spor salonu olması da güzel bir artı oldu
10
S. ÇAĞLAR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-04-2021/18-04-2021
Yataklar rahat, konforlu.
9.3
D. ÖLEZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-04-2021/15-04-2021
Odaların temiz olması hoşuma gitti
10
A. G. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-04-2021/06-04-2021
Yeni açılmış otelde, iş sebebiyle gittiğimizde konaklama yaptık ve çok beğendik. Bizlerin rahatı ve konforu için her şey düşünülmüş. Merkezi konumda olması da çok iyiydi.
8.7
N. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-02-2021/20-02-2021
Otel konumu ve manzarası güzeldi. Odalar temiz ve ferahtı. Personel de ilgiliydi teşekkür ederiz.
9.3
M. KÖSE | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-12-2020/19-12-2020
Aldığım fiyat o kadar uygundu ki eleştiri yapmak haksızlık olur. Çok iyi ve zevkli döşenmiş odalar. Menü zayıf olsa da havuz başında keyifli bir kahvaltı olanağı. Kahvaltı corona sebebiyle açık büfe değildi. Doğru fiyat yakalamak kaydıyla her açıdan tercih edilebilecek bir otel.
9.7
Ü. Keser | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-03-2021/12-03-2021
Tesis şehrin merkezindeydi ulaşım açısından uygun bir yeri var. Hizmeti iyi ücreti iyi personellerin müşterilerle iletişimi çok iyi oda temizliği ve tesis olarak komple temiz.
8.3
T. ACAR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2021/11-02-2021
Adıyaman'a iş seyahati için geldim geldiğimde internet üzerinden buldum oteli 1 gece kaldım ve çok memnun kaldım büyük yatak ve odalar tertemiz olması çok hoşuma gitti.

Adıyaman Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Nemrut Dağına kolay ulaşım imkânı tanıyan Adıyaman'da kalabileceğiniz Adıyaman Otelleri...

MÖ 40.000 yıllarına kadar tarihi uzanan Adıyaman, doğal güzellikleri ve tarihi yerleri bakımından zengin bir şehrimiz olarak karşınıza çıkmaktadır. Bölgede bu kadar güzelliğin olması turistik faaliyetleri de artırmış ve bölgede Adıyaman otelleri sayısının artmasına olanak sağlamıştır. Bu da daha lüks ve konforlu bir konaklama isteyen turistlerin ilgisini çekmeye olanak sağlamıştır.

Nemrut Dağının benzersiz manzarasını ve tarihi kalıntılarını görebilmek için gerçekleştireceğiniz tatil planlarınızda indirimli Adıyaman otel fiyatları ile konaklamanıza olanak sağlayan sitemizden faydalanmanız yararınıza olacaktır. Bu sayede tatilinizi çok daha keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz gibi bütçenizi de zorlamak zorunda kalmazsınız.

Nüfusu

Malatya, Şanlıurfa ve Gaziantep?le kardeş şehir olarak bilinen Adıyaman'da nüfusu yerli halk oluşturmaktadır. Bölge halkının büyük bir çoğunluğu büyük şehirlere göç etmiş olsa da 2015 yılı nüfus sayımına göre Adıyaman nüfusu 290.382 olarak belirlenmiştir. Ancak özellikle bölgenin tarihi ve doğal zenginliklerini keşfetmeye gelenler ve Adıyaman otellerinde kalanlarla birlikte nüfusta farklı dönemlerde küçük dalgalanmalar olduğunu görebilmek de mümkündür.

Ulaşım Olanakları

Adıyaman tatillerinizde ulaşım için hava, kara ve demir yollarını kullanabilirsiniz. Havayolları ile ulaşım için Adıyaman Havalimanı sadece özel uçaklara hizmet etmektedir. Ancak Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya şehirlerindeki havalimanlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Maraş ve Diyarbakır olmak üzere 5 farklı güzergâh üzerinden karayolu ulaşımını gerçekleştirebileceğiniz Adıyaman'da demir yolu da kullanılıyor olsa bile çok yoğun olarak tercih edilmemektedir. Bu bakımdan indirimli Adıyaman otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım yolu karayolu olmaktadır.

Turizm Danışma

Adıyaman'da gerçekleştirilen festivallerden çeşitli turizm etkinliklerine kadar tüm unsurlarla Adıyaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ilgilenmektedir. Ayrıca bölgedeki tatilleriniz sırasında yaşadığınız her türlü sorun için de Turizm danışma bürolarından destek alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu bakımdan Adıyaman otellerinde gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında bölgeyi yakından tanımak için mutlaka danışma bürolarını aramalısınız.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Orta Fırat bölümü içerisinde bulunan Adıyaman, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri arasında köprü görevi görmektedir. Anti Torosların kuzeye bakan kısmında dağlık bölgelerin güneyde kalan bölgenin ikliminden tamamen farklı olduğu görülmektedir. Güney kısma baktığımız zaman yazları kurak ve sıcak, kışları ılık ve yağışlı bir iklime sahip olduğunu görebiliyoruz. Kuzey kısma baktığımız zaman ise yazların kurak ve serin, kışların ise yağışlı ve soğuk geçtiğini görebiliyoruz. Bu bakımdan indirimli Adıyaman otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz konaklamalarınız sırasında iklim koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Yeme ve İçme Olanakları

Yemek çeşitleri bakımından çevre illerle benzerlik gösteren Adıyaman'da yemeklerin kendine has bir lezzeti olduğunu görebilirsiniz. Meyir çorbası, Alaca çorbası, malhute çorbası, dövme çorbası, pıtpıtı çorbası gibi çorba çeşitlerinin bulunduğu Adıyaman'da Adıyaman tavası, besni tavası, parmak kebap, dolma-sarma, dövmeç gibi sebze yemekleri tadabilirsiniz. Ayrıca Adıyaman otellerinde kalırken kavurmalı sıcak köfte, kel köfte, yarpızlı köfte, soğuk köfte gibi etli yemekleri de yerel restoranlarda sıklıkla görebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Adıyaman'da iken gerçekleştirebileceğiniz pek çok sportif aktivitenin olması ve özellikle sinema, tiyatro ve müze gibi kültürel etkinliklerin yoğunlukta olması sayesinde bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizin daha keyifli olacağından emin olabilirsiniz. İndirimli Adıyaman otel fiyatları ile konaklarken yelken, su altı sporları, avcılık gibi aktiviteler gerçekleştirebileceğiniz gibi bölgeye özgü ezgilerin seslendirildiği canlı müzik mekânlarında da geceleri stres atabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Adıyaman'ın MÖ 40.000'li yıllara dayanan bir tarihi olması bölgede gezip görebileceğiniz pek çok yer olmasına da olanak sağlamaktadır. Özellikle Adıyaman Kalesi, Yeni Kale, Gerger Kalesi, Cendere Köprüsü, Altınlı Köprüsü, Göksu Köprüsü, Perre Antik Kenti ve Kaya Mezarları, Haydaran Kaya Mezarları, Turuş Kaya Mezarları, Dolmenler, Zey Mağaraları ve Gümüşkaya Mağaraları gibi pek çok tarihi ve doğal güzellik sizi beklemektedir. Bu yüzden Adıyaman otellerinde konaklarken bu yerleri de mutlaka gezmelisiniz.