TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIAdana Merkez Otelleri
0 Adana Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Adana Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Adana Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Adana Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Adana Merkez Otelleri ve en uygun Adana Merkez otel fiyatları, Adana Merkez hakkında genel bilgiler...

Adana Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
s. uçak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-08-2020/03-08-2020
odalar cok temızlı butun hıjyen kurallarına uyuluyordu
10
t. özcan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-08-2020/03-08-2020
merkezi konumdan dolayı tercıh ettık ulasım ımkanları da kolay

Adana Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ticaretin kalbi niteliğindeki Adana Merkez Otelleri...

Adana Merkez tatil planlamalarınızda çok sayıda destinasyon merkezlerine sahip Adana Merkez otelleri size tatiliniz boyunca yardımcı olacaktır. Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında gösterilen Adana merkez, tatilin yanı sıra ticaretinde başkenti konumundadır.

Adana merkez, bünyesindeki çok sayıda destinasyon merkezleri ve tarihi güzellikleri içerisinde önemli bir konuma sahiptir. Kültürel seyahatlerinizde konaklamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz Adana Merkez otel fiyatları uygun olmasından dolayı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Adana merkez, yerleşim alanı bakımından oldukça önemli konumda yer alan turizm merkezlerine eşit uzaklıkta gelişimini sürdürmeye devam eden konumuyla ziyaretçi akınına uğramaktadır. Adana merkez, tatil anlayışına farklı bir konsept katmaya devam etmektedir.

Nüfusu

Adana merkez, Türkiye sınırları içerisinde yer alan Akdeniz ve Doğu kısımlarındaki geçiş ve bağlantı noktası olma özelliğine sahiptir. Adana merkez, gelişen ülke şartları itibariyle bünyesine kazandırdığı lüks Adana Merkez otelleri sayesinde turistlerin yoğunlukla konaklama yaptıkları konumdadır.

Türkiye'nin büyük şehirleri arasında 4. Sırada yer alan Adana merkez, en son yapılan nüfus sayımına göre 2 milyon 180 bin olarak belirlenmiştir. Genellikle ticari faaliyette bulunan misafirlerinde yoğunluk kazandırmasıyla gelişimini hızla sürdürmektedir.

Havalimanı

Ulaşım kolaylığı açısından çok sayıda seçeneklere sahip olan Adana merkez, hem kara yoluyla hem hava yoluyla ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ulaşımın uygun olmasının yanı sıra Adana merkez otel fiyatları ile de bölge dikkat çekmektedir.

Adana merkez, bünyesinde yer alan Şakir Paşa hava limanı Adana Merkez'e ortalama 11 km mesafede yer almaktadır. Adana Merkez'e hava limanından taksi veya şehir içi minibüslerle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Merkeze yakın olmasından dolayı hava yolu ulaşımını tercih edebilirsiniz.

Otogarı

Adana merkez, turistlerin ve ticaretle uğraşan kişilerin sıklıkla uğrak yerleri arasında olmasından dolayı yıl içerisinde çok sayıda misafiri ağırlamaktadır. Adana Merkez otelleri, bünyesindeki otogara ortalama 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Ulaşımlarını kara yolu veya şehirlerarası otobüslerle yapmak isteyen misafirler Adana merkez otogarını rahatlıkla kullanabilirler. Civarındaki merkezlere yakın olan otogar taksi veya minibüsle ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Kültürel zenginlikler bakımından önemli konumuyla dikkat çeken Adana Merkez, Akdeniz kıyı şeridi boyunca uzanan önemli tarihi ve doğal yapıya sahiptir. Tarihi ve doğal güzelliklerini eski çağlarda olduğu gibi günümüzde de koruyan Adana Merkez otel fiyatları ile tatilcilerine ev sahipliği yapmaktadır.

Akdeniz tarihi ve kültürünü yansıtan Adana Merkez il kültür ve turizm müdürlüğü tarihi geçmişi hakkında bilgilendirmektedir. Adana Merkez ziyaretlerinizde kültürel yapısı ve destinasyon merkezlerini yerinde görmek isteyen misafirleri beklemektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Akdeniz iklim ve bitki örtüsüne sahip olan Adana Merkez, çok sayıda yeşil alan ve doğal yapıya sahiptir. Yemyeşil ortam da yer alan Adana Merkez otelleri, muhteşem doğasıyla ve oksijen dolu ortamıyla dikkat çeker.

Akdeniz iklim şartlarına sahip olmasından dolayı Adana Merkez, doğu kısmındaki yerlere göre daha sıcak geçmektedir. Adana Merkezde en yüksek sıcaklık 2012 yılı yaz ayında görülmüştür. Ortalama 53 derece sıcaklıkla tarihinin en yüksek sıcaklığı olarak belirlenmiştir.

Yeme ve İçme Olanakları

Hem doğu hem Akdeniz kıyısı şeridinde olan Adana Merkez, yöresel ve kültürel özellikler bakımından önemli konumda yer almaktadır. Özellikle Adana Merkez otel fiyatları ve uygun restoranlarında Adana kültürünü yansıtan lezzetler sunulmaktadır.

Adana merkeze geldiğinizde önemli yöresel lezzetler içerisinden bazılarını sizler için paylaşabiliriz. Adana ismiyle ün kazanmış Adana kebabı, Şalgam, yöreye özgü Lahmacun, İçli Köfte, Adana böreği, önemli adana ve merkezde yer alan lezzetlerdendir.

Popüler Merkez Eğlence Mekânları

Genellikle tarihi ve kültürel yapısıyla bilinen Adana Merkez, son zamanlarda gelişen ülke ekonomisinden payına düşeni almıştır. Genellikle Adana Merkez otelleri, lüks bir yapıya sahip ve yenilenen yüzüyle tatilcilerin tüm isteklerine karşılık vermektedir.

Adana Merkez eğlence hayatı genellikle konaklama yaptığınız yerlerde ve önemli gece kulüpleriyle dikkat çekmektedir. Yoğun iş stresinden kendinize kısa süreli zaman ayırarak hem Adana Merkez'i keşfedebilir hem de kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Akdeniz ve Doğu kültüründen izler taşıyan Adana Merkez, tarihi olanaklarını günümüze kadar ulaştırmayı başarmıştır. Tarih öncesinden Adana Merkez ve civarında çok sayıda millet yaşamasından dolayı aynı zamanda tüm coğrafya açık hava müzesi konumundadır.

Bunun yanı sıra Adana Merkez otel fiyatları ve doğal görüntüyü bozmadan tarihi yapıya uygun olarak inşa edilmiştir. Adana Merkez destinasyon merkezleri arasında, Etnografya müzesi, çarşı hamamı, Anavarza kalesi, Misis Antik Kenti, Seyhan nehri, Yılanlı Kale gibi önemli merkezler bulunmaktadır.