2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISITüm Adana 5 Yıldızlı Oteller
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Adana 5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Bölgelerine Göre Oteller
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Otellerinin Yorumları

00- Sürmeli Hotels & Resorts Adana
Adana da kalabileceğiniz en iyi otellerden biri. Hesaplı ve fiyatına göre oldukça iyiydi. Özellikle kahvaltı büfesi oldukça zengindi.
01- Sheraton Adana Hotel
Odalar oldukça geniş ve ferah. Odalar ve genel alanlar temizdi. Otelin bahçesinde oturmak keyifliydi.

Adana 5 Yıldızlı Oteller ve Fiyatları

Adana'da konforu ve lüksü bir arada sunan Adana 5 yıldızlı oteller...

Adana şehri, bölgenin en büyük ve komşu şehirlerine göre en gelişmiş şehri denebilecek statüdedir. Etrafı dağlarla çevrili çukur bir bölgede bulunan Adana hem yaz hem de kışın iş veya tatil amaçlı rahatlıkla seyahat edilebilecek ve gezilebilecek şehirlerdendir. Bu güzel şehri gezerken konaklamanızı da Adana 5 yıldızlı oteller tercih ederek yapmanız konfor ve rahatlığınızın konaklama sürecinde devam etmesi için oldukça önemli bir faktördür.

İş için gidiyorsanız işinize, gezmek için gidiyorsanız turistik bölgelere uzak bir otelde kalmanız hem kısıtlı saatlerinizin çoğunu trafikte harcamanıza hem de daha fazla yorulmanıza neden olacaktır. Bu nedenle seçtiğiniz otelin şehrin neresinde olduğu, görmek ya da gitmek istediğiniz yerlere yakın olup olmadığı çok önemli bir kriterdir. Adana 5 yıldızlı oteller turistik bölgelere ve iş toplantılarının yapıldığı şehir merkezlerine çok yakın konumlardadırlar.

Adana 5 Yıldızlı Otellerde Konaklamanın Avantajları

Gittiğiniz şehirde otel seçimi en önemli konulardan biridir. Eğer titiz bir insansanız yeterince hijyenik olmayan bir otel tercih ettiğiniz taktirde huzursuz ve mutsuz olur ve hatta geceleri uyuyamayabilirsiniz. Adana 5 yıldızlı oteller hijyen açısından oldukça yüksek seviyelerdedir. Eğer yaz aylarında Adana'ya gelmeniz gerekirse çok ciddi sıcaklık dereceleriyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında aşırı sıcak dönemler yaşayan şehirde konaklama sırasında bunaltıcı havadan koruyacak serin odalarda kalmak isterseniz 5 yıldızlı oteller size istediğiniz konforu sağlayacaktır.

Kültür ve sanat etkinlikleri açısından dolu dolu bir şehir olan Adana, Portakal çiçeği festivali, On üç kare uluslararası sanat festivali, Sabancı uluslararası tiyatro festivali, kebap festivali gibi festivallere ev sahipliği yapmaktadır. Bu festivallerin hemen hepsi Adana 5 yıldızlı oteller çevresindeki bölgelerde yapılmaktadır. Aynı zamanda 5 yıldızlı oteller içerisinde kuaför, market, toplantı salonu, havuz, sauna gibi ihtiyacınız olabilecek tesis olanakları da otel bünyesinde bulundurulmaktadır.

Adana 5 Yıldızlı Oteller için Otelfiyat.com'un Sunduğu Avantajlar

Gezi ve İş seyahatleriniz için otel ararken sitemiz Otelfiyat.com'da tüm Adana 5 yıldızlı oteller seçeneklerini cazip fiyat avantajları ile bir arada bulabilir, oteller arasında öncelikleriniz açısından kıyaslama yapabilirsiniz. Eğer Otelfiyat.com'u ilk kez kullanacaksanız üyelik gerçekleştirerek para puan kazanabilirsiniz ve bu para puanları bir sonraki rezervasyonlarınızda kullanarak seyahatlerinizi daha düşük maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız her rezervasyondan ayrı ayrı para puan kazanabilirsiniz. Böylece bütçenizi korumuş olursunuz.

Otelfiyat.com'da arama yaparken istediğiniz kriterlere göre filtreleme yaparak tam olarak istediğiniz koşullardaki Adana 5 yıldızlı oteller seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ya da havale ile ödeme seçeneği sunan Otelfiyat.com kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına taksit gibi seçeneği de sunar. Bu olanaklar sayesinde uygun ödeme koşullarına sahip olabileceğiniz Otelfiyat.com hem rahat ve konforlu bir konaklama yapmanıza, hem de cazip fiyat avantajları ve ödeme kolaylıkları sayesinde bütçenizi zorlamadan seyahatinizi gerçekleştirmenize olanak sunmaktadır.