Lütfen Buradan Tarih Seçiniz...
Konaklama Tarihinize Göre En Uygun Fiyatı Hesaplayın...
Extra Çocuk Eklemek İçin Bizi Arayın !
Bugüne Özel Kampanya
%10 indirim
Bugün 4 Online Rezervasyon Yapıldı

Trendy Palm Beach Hotel

Trendy Palm Beach Hotel Oda Fiyatları

Ana Blok Standart Oda Yandan Denız Manzaralı resim 1
Ana Blok Standart Oda Yandan Denız Manzaralı resim 2
Ana Blok Standart Oda Yandan Denız Manzaralı resim 3
Ana Blok Standart Oda Yandan Denız Manzaralı
Konaklama: All Inclusive

Standart ana bina odalarımız 23 m2 olup odalarda bir adet iki kişilik yatak vardır. Oda donanımı içerisinde televizyon, hem odadan hem de banyodan direkt telefon, kiralık emanet kasası, merkezi klima (saatli olup Temmuz ve Ağustos aylarında 24 saattir), balkon, küvetli banyo, WC, saç kurutma makinesi, bornoz, çay kahve seti, mini bar ve laminant döşemeli zemin vardır. Bu odalarda 2 yetişkinin konaklayabileceği gibi, 2 yetişkin ile birlikte bir çocuk ve istenildiği takdirde 3 yetişkin de konaklayabilir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel indirimler !
Yan Blok Aıle Odası Kara Manzaralı resim 1
Yan Blok Aıle Odası Kara Manzaralı resim 2
Yan Blok Aıle Odası Kara Manzaralı resim 3
Yan Blok Aıle Odası Kara Manzaralı
Konaklama: All Inclusive

Yan binada bulunan aile odaları 24 m2 olup iki adet yatak odası, balkonu ve standart oda donanımının tamamıyla eşsiz bir tatil geçirmeniz için tasarlanmıştır. Oda donanımı içerisinde televizyon, hem odadan hem de banyodan direkt telefon, kiralık emanet kasası, merkezi klima (saatli olup Temmuz ve Ağustos aylarında 24 saattir), balkon, küvetli banyo, WC, saç kurutma makinesi, bornoz, çay kahve seti, mini bar ve laminant döşemeli zemin vardır Yatak odalarının ilkinde yetişkinler için 2 kişilik bir yatak, ikincisinde ise iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bu odalarda 3 ya da 4 kişi konaklayabilir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Yan Blok Standart Oda Kara Manzaralı resim 1
Yan Blok Standart Oda Kara Manzaralı resim 2
Yan Blok Standart Oda Kara Manzaralı resim 3
Yan Blok Standart Oda Kara Manzaralı
Konaklama: All Inclusive

Standart yan bina odalarımız 17 m2 ile 21 m2 arasında olup bir adet iki kişilik yatak vardır. Oda donanımı içerisinde televizyon, hem odadan hem de banyodan direkt telefon, kiralık emanet kasası, merkezi klima (saatli olup Temmuz ve Ağustos aylarında 24 saattir), balkon, küvetli banyo, WC, saç kurutma makinesi, bornoz, çay kahve seti, mini bar ve laminant döşemeli zemin vardır. Bu odalarda 2 yetişkinin konaklayabileceği gibi, 2 yetişkin ile birlikte bir çocuk ve istenildiği takdirde 3 yetişkin de konaklayabilir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Ana Blok Aıle Odası Yandan Denız Manzaralı resim 1
Ana Blok Aıle Odası Yandan Denız Manzaralı resim 2
Ana Blok Aıle Odası Yandan Denız Manzaralı resim 3
Ana Blok Aıle Odası Yandan Denız Manzaralı
Konaklama: All Inclusive

Ana binada bulunan bu aile odaları 26 m2 olup iki ayrı yatak odasından oluşmaktadır. Oda donanımı içerisinde televizyon, hem odadan hem de banyodan direkt telefon, kiralık emanet kasası, merkezi klima (saatli olup Temmuz ve Ağustos aylarında 24 saattir), balkon, küvetli banyo, WC, saç kurutma makinesi, bornoz, çay kahve seti, mini bar ve laminant döşemeli zemin vardır Odalardan ilki yetişkinler için 2 kişilik bir yatak, ikincisi de çocuklar için bir ranza içermektedir. Bu odalarda 2 yetişkine ek olarak 2 çocuk konaklayabilir. Bu oda deniz manzaralıdır.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Ana Blok Standart Oda Denız Manzaralı resim 1
Ana Blok Standart Oda Denız Manzaralı resim 2
Ana Blok Standart Oda Denız Manzaralı resim 3
Ana Blok Standart Oda Denız Manzaralı
Konaklama: All Inclusive

Standart ana bina odalarımız 23 m2 olup odalarda bir adet iki kişilik yatak vardır. Oda donanımı içerisinde televizyon, hem odadan hem de banyodan direkt telefon, kiralık emanet kasası, merkezi klima (saatli olup Temmuz ve Ağustos aylarında 24 saattir), balkon, küvetli banyo, WC, saç kurutma makinesi, bornoz, çay kahve seti, mini bar ve laminant döşemeli zemin vardır. Bu odalarda 2 yetişkinin konaklayabileceği gibi, 2 yetişkin ile birlikte bir çocuk ve istenildiği takdirde 3 yetişkin de konaklayabilir

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Yan Blok Ranzalı Oda Yandan Denız Manzaralı resim 1
Yan Blok Ranzalı Oda Yandan Denız Manzaralı resim 2
Yan Blok Ranzalı Oda Yandan Denız Manzaralı resim 3
Yan Blok Ranzalı Oda Yandan Denız Manzaralı
Konaklama: All Inclusive

Ranzalı odalarımız 21 m2 olup bu odalarda iki kişilik bir yatak ve çocuklar için bir ranza bulunmaktadır. Ailelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ranzalı aile odası. Oda donanımı içerisinde televizyon, hem odadan hem de banyodan direkt telefon, kiralık emanet kasası, merkezi klima (saatli olup Temmuz ve Ağustos aylarında 24 saattir), balkon, küvetli banyo, WC, saç kurutma makinesi, bornoz, çay kahve seti, mini bar ve laminant döşemeli zemin vardır. Bu odalarda 2 yetişkine ek olarak 2 çocuk konaklayabilir. Ranzalı odalar sadece yan binalarda bulunmaktadır. Ayrıca yandan deniz manzaralıdır.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %10 indirim !
Ebeveynleri ile aynı odada konaklayacak minik misafirlerimiz için uyguladığımız indirimler: Lütfen satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Otel Bilgileri

Trendy Palm Beach Antalya, Side-Manavgat bölgesinde 11400 m2 alanda denize sıfır konumlanmıştır. Otelin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için banana, deniz bisikleti, jetski, paraşüt, bisiklet gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Trendy Palm Beach otel her şey dahil konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir. Otel 3 adet ala carte restaurant, 2 adet açık restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. 3 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Minik misafirlerimize özel bebek bakımı mevcuttur. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, fotoğrafçı, kuaför, market, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Otel Antalya Havalimanına 60 km, Sideye 4 km uzaklıktadır.

Öne Çıkan Özellikler:
Mavi Bayraklı Plaj
Spa Merkezi
Mini Club
Su Sporları
İnşaa Tarihi:
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Denize Mesafe:
Yeme-İçme Konsepti:
Oda Servisi
Denize 0-100 mt
Engelli konuk ek imkanları
Otopark
Wifi
Minik Misafirlerimize Özel
Baby Sitting
Çocuk Oyun Parkı
Çocuk Animasyonu
Çocuk klübü
Konaklama Bilgileri

Trendy Palm Beach Hotelde tamamı konforunuz düşünülerek dizayn edilmiş 320 odamız bulunmaktadır. Tüm odalarımızda standart olarak; Klima,Balkon, Laminant Zemin, Duş, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Televizyon ve Minibar bulunmaktadır. Standart ana bina odalarımız 23 m2 olup odalarda bir adet iki kişilik yatak vardır. Standart yan bina odalarımız 17 m2 ile 21 m2 arasında olup bir adet iki kişilik yatak vardır. Ranzalı odalarımız 21 m2 olup bu odalarda iki kişilik bir yatak ve çocuklar için bir ranza bulunmaktadır. Ana binada bulunan aile odaları 26 m2 olup iki ayrı yatak odasından oluşmaktadır. Yan binada bulunan aile odalarında ise 24 m2 olup iki adet yatak odası, balkon bulunmaktadır. Yatak odalarının ilkinde yetişkinler için 2 kişilik bir yatak, ikincisinde ise iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Engelli odalarımız 2 adet ana bina (23m2), 1 adet yan bina (19m2) olmak üzere toplam 3 tanedir. Yatak tipi olarak bir adet iki kişilik yatak ve bir adet açılır kanepe bulunmaktadır. Bu odaların banyoları da engelli misafirlerimize göre tasarlanmıştır. Tüm odalarımızda minibar bulunmaktadır, su ve soft içecekler ücretsizdir.

Engelli Odası
Sigara İçilen Oda
Telefon
Balkon
Banyoda Duşakabin
Uydu Yayını
LCD Tv
Saç Kurutma Makinası
Televizyon
Odada kasa
Sigara içilmeyen oda
Klima
Havlu
Minibar
Yiyecek İçecek Bilgileri

Trendy Palm Beach Hotel Her Şey Dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Zengin menümüz ile damak tadınıza hitap edecek birçok seçenek bulunmaktadır. 07.00-10.00 Sabah Kahvaltısı, 10.00-10.30 Geç Kahvaltı, 12.30-14.30 Öğle Yemeği, 12.00-15.00 Snack, 12.00-15.00 Gözleme Saati, 15.30-16.30 Dondurma Saati, 15.30-16.30 İkindi çayı, 19.00-21.00 Akşam Yemeği, 19.00-21.00 İtalyan A la carte Fiks Menü, 19.00-21.00 Anadolu A la carte Fiks Menü, 19.00-21.00 Akdeniz A la carte Fiks Menü, 23.00-24.00 Gece yemeği, Lobby Bar 24 saat (00.00-Dan sonra ücretlidir.) 10.00-24.00 Her Şey Dâhil Sistem Saatleri Arasında Geçerlidir

Plaj Bar
Lobby Bar
Diet Büfesi
Çocuk Büfesi
Snack Bar
Pool Bar
Bar
Alacarte Restorant
Kapalı Restorant
Açık Restorant
Aktivite Bilgileri

Trendy Palm Beach Hotel profesyonel gurupların hazırladığı gösteriler çeşitli animasyonlar sunmaktadır. Profesyonel ekibimizin hazırladığı spor, eğlence ve müzik faaliyetleri ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde otel diskomuzda eğlence devam ediyor olacak. Animasyon Gösterileri, Havuz Ve Sahil Oyunları, Fitness Center, Spor Aktiviteleri ve daha çeşitli aktivitelerimiz bulunmaktadır. Minik misafirlerimiz için çocuk kulübünde eğitimli çocuk animatörlerinin düzenlediği aktivitelerle çocuklarınız hem eğlenecek hem de kişisel becerilerini geliştirecekler. Bahçemizdeki oyun alanında günün her saati diledikleri gibi eğlenecek, havuz oyunlarında ve su kaydıraklarında coşkulu saatler geçirecekler. Ayrıca minik misafirlerimiz her akşam gösteri programı öncesi mini diskomuzdaki etkinliklerimize katılabilirler.

Araç Kiralama
Market
Kuaför
Bilardo
Langırt
Masa Tenisi
Mini Golf
Futbol Sahası
Sauna
Türk Hamamı
Tenis
Doktor
Spa Merkezi
Disco
Canlı müzik
Animasyon ekibi
Fitness salonu
Toplantı salonu
Spa Merkezi

Trendy Palm Beach Hotel, Profesyonel ve uzman SPA ekibiyle size özel kişisel bakım ya da masaj terapileri sunuyor. Türk hamamı, sauna, bakım ve güzellik merkezi, masaj ve terapiler ile toksinlerinizden arınabilir, sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Tesisimizin kendine özel plajında dilediğinizce güneşlenebilir dilerseniz de sevdiklerinizle havuz keyfi yapabilirsiniz. 2 Adet Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Kaydıraklı Havuz; Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmış kaydıraklı havuzlarda eğlenebilirsiniz. Haşema ile havuzlara giriş yapılamamaktadır. Tesisimizde küçük misafirlerimiz için de çocuk havuzları bulunmaktadır.

Plaj Havlusu
Mavi Bayraklı Plaj
Beach Volley
Su Sporları
Kum plaj
Otele özel plaj
Çocuk havuzu
Kaydıraklı havuz
Kapalı havuz
Açık havuz
Balayı İmkanları

Balayı çiftlerimize özel düşünülmüş oda süslemesi ve odaya meyve sepeti şarap ikramı mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Tesisimizin genelinde ücretsiz internet erişimi mevcuttur.

Otel Fiyatları

İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
19-04-2018, 20-04-2018
All Inclusive
%10
169.00 TL
152.10 TL
507.00 TL
456.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
21-04-2018, 18-05-2018
All Inclusive
%10
205.00 TL
184.50 TL
615.00 TL
553.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
19-05-2018, 31-05-2018
All Inclusive
%10
299.00 TL
269.10 TL
897.00 TL
807.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-06-2018, 13-06-2018
All Inclusive
%10
299.00 TL
269.10 TL
897.00 TL
807.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
14-06-2018, 29-06-2018
All Inclusive
%10
349.00 TL
314.10 TL
1047.00 TL
942.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
30-06-2018, 26-08-2018
All Inclusive
%10
395.00 TL
355.50 TL
1185.00 TL
1066.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
27-08-2018, 07-09-2018
All Inclusive
%10
375.00 TL
337.50 TL
1125.00 TL
1012.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
08-09-2018, 16-09-2018
All Inclusive
%10
355.00 TL
319.50 TL
1065.00 TL
958.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
17-09-2018, 30-09-2018
All Inclusive
%10
299.00 TL
269.10 TL
897.00 TL
807.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-10-2018, 08-10-2018
All Inclusive
%10
299.00 TL
269.10 TL
897.00 TL
807.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
09-10-2018, 31-10-2018
All Inclusive
%10
269.00 TL
242.10 TL
807.00 TL
726.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
19-04-2018, 20-04-2018
All Inclusive
%10
179.00 TL
161.10 TL
268.50 TL
241.65 TL
125.30 TL
112.77 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
21-04-2018, 18-05-2018
All Inclusive
%10
215.00 TL
193.50 TL
322.50 TL
290.25 TL
150.50 TL
135.45 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
19-05-2018, 31-05-2018
All Inclusive
%10
309.00 TL
278.10 TL
463.50 TL
417.15 TL
216.30 TL
194.67 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-06-2018, 13-06-2018
All Inclusive
%10
309.00 TL
278.10 TL
463.50 TL
417.15 TL
216.30 TL
194.67 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
14-06-2018, 29-06-2018
All Inclusive
%10
359.00 TL
323.10 TL
538.50 TL
484.65 TL
251.30 TL
226.17 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
30-06-2018, 26-08-2018
All Inclusive
%10
405.00 TL
364.50 TL
607.50 TL
546.75 TL
283.50 TL
255.15 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
27-08-2018, 07-09-2018
All Inclusive
%10
385.00 TL
346.50 TL
577.50 TL
519.75 TL
269.50 TL
242.55 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
08-09-2018, 16-09-2018
All Inclusive
%10
365.00 TL
328.50 TL
547.50 TL
492.75 TL
255.50 TL
229.95 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
17-09-2018, 30-09-2018
All Inclusive
%10
309.00 TL
278.10 TL
463.50 TL
417.15 TL
216.30 TL
194.67 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-10-2018, 08-10-2018
All Inclusive
%10
309.00 TL
278.10 TL
463.50 TL
417.15 TL
216.30 TL
194.67 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
09-10-2018, 31-10-2018
All Inclusive
%10
279.00 TL
251.10 TL
418.50 TL
376.65 TL
195.30 TL
175.77 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
19-04-2018, 20-04-2018
All Inclusive
%10
159.00 TL
143.10 TL
477.00 TL
429.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
21-04-2018, 18-05-2018
All Inclusive
%10
195.00 TL
175.50 TL
585.00 TL
526.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
19-05-2018, 31-05-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
867.00 TL
780.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-06-2018, 13-06-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
867.00 TL
780.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
14-06-2018, 29-06-2018
All Inclusive
%10
339.00 TL
305.10 TL
1017.00 TL
915.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
30-06-2018, 26-08-2018
All Inclusive
%10
385.00 TL
346.50 TL
1155.00 TL
1039.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
27-08-2018, 07-09-2018
All Inclusive
%10
365.00 TL
328.50 TL
1095.00 TL
985.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
08-09-2018, 16-09-2018
All Inclusive
%10
345.00 TL
310.50 TL
1035.00 TL
931.50 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
17-09-2018, 30-09-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
867.00 TL
780.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-10-2018, 08-10-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
867.00 TL
780.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
09-10-2018, 31-10-2018
All Inclusive
%10
259.00 TL
233.10 TL
777.00 TL
699.30 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
19-04-2018, 20-04-2018
All Inclusive
%10
198.75 TL
178.88 TL
496.88 TL
447.19 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
21-04-2018, 18-05-2018
All Inclusive
%10
243.75 TL
219.38 TL
609.38 TL
548.44 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
19-05-2018, 31-05-2018
All Inclusive
%10
361.25 TL
325.13 TL
903.13 TL
812.81 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
01-06-2018, 13-06-2018
All Inclusive
%10
361.25 TL
325.13 TL
903.13 TL
812.81 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
14-06-2018, 29-06-2018
All Inclusive
%10
423.75 TL
381.38 TL
1059.38 TL
953.44 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
30-06-2018, 26-08-2018
All Inclusive
%10
481.25 TL
433.13 TL
1203.13 TL
1082.81 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
27-08-2018, 07-09-2018
All Inclusive
%10
456.25 TL
410.63 TL
1140.63 TL
1026.56 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
08-09-2018, 16-09-2018
All Inclusive
%10
431.25 TL
388.13 TL
1078.13 TL
970.31 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
17-09-2018, 30-09-2018
All Inclusive
%10
361.25 TL
325.13 TL
903.13 TL
812.81 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
01-10-2018, 08-10-2018
All Inclusive
%10
361.25 TL
325.13 TL
903.13 TL
812.81 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
09-10-2018, 31-10-2018
All Inclusive
%10
323.75 TL
291.38 TL
809.38 TL
728.44 TL

----
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
19-04-2018, 20-04-2018
All Inclusive
%10
159.00 TL
143.10 TL
238.50 TL
214.65 TL
111.30 TL
100.17 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
21-04-2018, 18-05-2018
All Inclusive
%10
195.00 TL
175.50 TL
292.50 TL
263.25 TL
136.50 TL
122.85 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
19-05-2018, 31-05-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
433.50 TL
390.15 TL
202.30 TL
182.07 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-06-2018, 13-06-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
433.50 TL
390.15 TL
202.30 TL
182.07 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
14-06-2018, 29-06-2018
All Inclusive
%10
339.00 TL
305.10 TL
508.50 TL
457.65 TL
237.30 TL
213.57 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
30-06-2018, 26-08-2018
All Inclusive
%10
385.00 TL
346.50 TL
577.50 TL
519.75 TL
269.50 TL
242.55 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
27-08-2018, 07-09-2018
All Inclusive
%10
365.00 TL
328.50 TL
547.50 TL
492.75 TL
255.50 TL
229.95 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
08-09-2018, 16-09-2018
All Inclusive
%10
345.00 TL
310.50 TL
517.50 TL
465.75 TL
241.50 TL
217.35 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
17-09-2018, 30-09-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
433.50 TL
390.15 TL
202.30 TL
182.07 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-10-2018, 08-10-2018
All Inclusive
%10
289.00 TL
260.10 TL
433.50 TL
390.15 TL
202.30 TL
182.07 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
09-10-2018, 31-10-2018
All Inclusive
%10
259.00 TL
233.10 TL
388.50 TL
349.65 TL
181.30 TL
163.17 TL
1.Çocuk 0-12.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
Kredi Kartı İle Hızlı Ödeme.
EFT & Havale İle Ödeme Seçeneği.
Kolay Online Rezervasyon Sistemi.
Çağrı Merkezi İle Ödeme İmkanı.

Rezervasyon & Bilgi:

Çağrı Merkezimiz, 09:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Rezervasyonunuzu online tamamlayabilir" ya da "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Konum ve Adres
TRT Sitesi Yanı, Kumköy, 07600 Antalya -

Trendy Palm Beach Antalyanın Side mevkinde denize sıfır olarak konumlandırılmıştır. Manavgat Şehir Merkezine 10 km, Side Şehir Merkezine 3 km, Antalya Şehir Merkezine 70 km, Antalya Havalimanına 65 km mesafededir. Apollon Tapınağı, Side Antik Tiyatrosunu ziyaret edebilirsiniz. Side merkezine ve Manavgat merkezine yakın mesafede toplu ulaşım araçları bulunmaktadır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

ERDAL RIDVAN SIVACI | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-08-29 - 2017-09-03

Yönetim anlayışı güzel. Çalışan personeller işlerinde uzman denecek kadar bilgili. Misafirperverliği en güzeli

Deniz kullanımı sırasında içecek almak için biraz yürümek zorunda kalıyoruz.

ERDAL RIDVAN SIVACI | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-08-29 - 2017-09-03

Yönetim anlayışı güzel. Çalışan personeller işlerinde uzman denecek kadar bilgili. Misafirperverliği en güzeli

Deniz kullanımı sırasında içecek almak için biraz yürümek zorunda kalıyoruz.

İsimsiz... | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-08-11 - 2017-08-14

Ulaşımın kolaylığı ve çalışanların güler yüzlü anlayışlı olmaları bizi memnun etti.

Aktiviteler daha iyi olabir.

MERVE ARABA* | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-07-31 - 2017-08-05

Personel son derece güleryüzlü kibar ve eylenceli.

Herşey sade insani yormayan gayet guzel keyifli geçirdiğim 5. Trendy palm beach tatili herkeze teşekkürler

Ayşen Yılmaz | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-07-30 - 2017-07-30

tesiste günübirlik kalmıştık ona rağmen personeller o kadar iyi ve ilgiliydi ki gün bitmesin istedik herşey çok güzldi...Restoranttaki yemekler oldukça lezzetliydi aşçılara bir kez daha teşekkür ederiz.

Eğlence aktiviteleri ve animasyon daha iyi olmalıydı.

KİBAR GÖRECE | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-07-24 - 2016-07-28

Otele balayı çifti olarak eşimle beraber gittik acentada çalışan arkadaşın tavsiyesi üzerine çok memnun kaldık otelden çalışan personelleri ilgililer yemekleri güzel biz çok eğlenceli vakit geçirdik herkese tavsiye ederiz.

Ulaşım konusunda biraz zorluk çektik bunun dışında herhangi bir sorun yaşamadık.

SEDAT AKIN | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-07-05 - 2016-07-10

Öncelikle işinizi hakkıyla yaptığınız için teşekkür ederim ilgi alaka saygi çok çok iyi, kısacacası otelinizde beğenmediğim hiçbir şey yoktu TEŞEKÜRLER TRENDY

Akua park daha büyük olabilir, ama fazla yoğun olmayan bir dönemde hiçbir sorun yaşamazsınız.

Cemre H | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-07-06 - 2016-07-09

hersey dahil konsepti ve zengin menusunden cok memnun kaldık restorantları gercekten coktemiz yemekelrı cok lezzetliydi. daha uzun bir tatil icin tekrar gelmeyi dusunuyoruz kalabalık ailelere tavsiye ederim cok rahat edebileceginiz bir otel.

internet bağlantısı otel genelinde zayıftı.

Burak B. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-07-03 - 2016-07-09

deniz ve kendne ait plajı gercekten cok guzel fitness centeri ve spa merkezinden de atrıca cok memnun kaldık calısanların ilgisine cok tesekkur ederiz.

kaydıraklı havuzu gunun her saati acık olsa daha yi olurdu.

Anıl Kocayürek | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-06-10 - 2016-06-12

Otel gayet güzel ve çalışanlar oldukça iyi. Yemek konusunda özellikle her dakika yiyecek birşeyler bulabiliyorsunuz. Animasyon ekibi muhteşem. Havuzu ve denizi de harika

Odada klimada problem vardı sadece resepsiyon hemen halletti, bunun dışında bir problem yaşamadık.

Selin A. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-06-03 - 2016-06-05

Otel gayet güzel personeller gayet ilgili ve alakalı. Odalar gayet güzel ve manzarası muhteşem. Animasyon ekibi gayet güzel.

Yemek konusunda biraz daha hassasiyet gösterirlerse kimse şikayetçi ayrılmaz diye düşünüyorum.

Deniz Ç. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-06-03 - 2016-06-05

Personeller gayet ilgili alakalı. Yemek çeşitleri fazla ve yemekler oldukça başarılı. Odalar çok temiz ve gayet güzel.

Odada sadece klimanın kumandası bulunmuyor ama resepsiyonu arayınca hemen ilgilendiler sağ olsunlar.

Zincir Oteller
Trendy Lara Hotel

Trendy Lara Hotel

309.00 TL 278.10 TL

şuan 9 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Trendy Side Beach Hotel

Trendy Side Beach Hotel

145.00 TL 130.50 TL

şuan 5 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Trendy Verbena Beach Hotel

Trendy Verbena Beach Hotel

206.00 TL 185.40 TL

şuan 7 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Trendy Aspendos Beach Hotel

Trendy Aspendos Beach Hotel

179.00 TL 161.10 TL

şuan 3 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt