Lütfen Buradan Tarih Seçiniz...

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Konaklama Tarihinize Göre En Uygun Fiyatı Hesaplayın...
Extra Çocuk Eklemek İçin Bizi Arayın !
Bugüne Özel Kampanya
%30 indirim
159.00 TL yerine
111.30TL
Bugün 7 Online Rezervasyon Yapıldı

Crystal Admiral Resort Suites & Spa Oda Fiyatları

Standart Oda Kara Manzara resim 1
Standart Oda Kara Manzara resim 2
Standart Oda Kara Manzara resim 3
Standart Oda Kara Manzara resim 4
Standart Oda Kara Manzara
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 35 metrekare büyüklüğünde olup deniz veya kara manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Dublex Aıle Oda Kara Manzara resim 1
Dublex Aıle Oda Kara Manzara resim 2
Dublex Aıle Oda Kara Manzara resim 3
Dublex Aıle Oda Kara Manzara resim 4
Dublex Aıle Oda Kara Manzara
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 48 metrekare büyüklüğünde olup kara manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. 4 kişi konaklama kapasitesine uygun olan Dublex Aile odaları 2 yatak odası ve 1 banyodan oluşmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Yandan Denız Manzaralı Dublex Aıle Odası resim 1
Yandan Denız Manzaralı Dublex Aıle Odası resim 2
Yandan Denız Manzaralı Dublex Aıle Odası resim 3
Yandan Denız Manzaralı Dublex Aıle Odası resim 4
Yandan Denız Manzaralı Dublex Aıle Odası
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 48 metrekare büyüklüğünde olup yandan deniz manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. 4 kişi konaklama kapasitesine uygun olan Dublex Aile odaları 2 yatak odası ve 1 banyodan oluşmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Dublex Aıle Suıt resim 1
Dublex Aıle Suıt resim 2
Dublex Aıle Suıt resim 3
Dublex Aıle Suıt resim 4
Dublex Aıle Suıt
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 55 metrekare büyüklüğünde olup kara ya da deniz manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. 5 kişi konaklama kapasitesine uygun olan Dublex Aile Suitleri 2 yatak odası, 1 salon ve 1 banyodan oluşmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Standart Oda Kısmı Denız Manzara resim 1
Standart Oda Kısmı Denız Manzara resim 2
Standart Oda Kısmı Denız Manzara resim 3
Standart Oda Kısmı Denız Manzara resim 4
Standart Oda Kısmı Denız Manzara
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 35 metrekare büyüklüğünde olup yandan deniz manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Junıor Suıt resim 1
Junıor Suıt resim 2
Junıor Suıt resim 3
Junıor Suıt resim 4
Junıor Suıt
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 50 metrekare büyüklüğünde olup kara ya da deniz manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. 3 kişi konaklama kapasitesine uygun olan Junior Suit odaları 1 yatak odası,1 salon ve 1 banyodan oluşmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Senıor Suıt resim 1
Senıor Suıt resim 2
Senıor Suıt resim 3
Senıor Suıt
Konaklama: Ultimate Herşey Dahil

Odalarımız 95 metrekare büyüklüğünde olup kara ya da deniz manzaralı şeklinde sınıflandırılmaktadır. 4 kişi konaklama kapasitesine uygun olan Senior Suit odaları diğer odalara ek olarak özel jakuzili küvet bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda telefon, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Online Rezervasyonda Bugüne Özel %30 indirim !
Ebeveynleri ile aynı odada konaklayacak minik misafirlerimiz için uyguladığımız indirimler: Lütfen satış danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Otel Bilgileri

Side Kızılot mevkinde bulunan Crystal Admiral Resort Suits&Spa, 5000m2 alan üzerine 2005 yılında sizlerin hizmetine açılmıştır.Özel ince kum sahili, çeşitli büyüklükteki havuzları, Aquaparkı ve muhteşem manzarası ile misafirlerine rüya gibi bir tatil vaad etmektedir.Tesis ile plaj arasında yol bulunmakta olup, plaja alt geçit imkanı mevcuttur.Ultra herşey dahil konseptinde hizmet veren otelin Meksika, İtalyan, Türk Mutfağı, Deniz Ürünleri Mutfağı olmak üzere A La Carte Restaurantları yer almaktadır.Toplamda 837 oda ve 2300 adet yatak kapasitesine sahiptir.Standart Oda, Ekonomik Oda, Dublex Aile Odaları, Junior Suite, Dublex Aile Suite, Senior Suite olarak oda seçenekleriniz bulunmaktadır.Otelde keyifli tatil yapabilmeniz için çeşitli aktiviteler sizler için düşünülmüştür.Gün boyu devam eden animasyon ve aktiviteleri ile aileler için adeta bir tatil cenneti olmaktadır.Manavgata 17 km,Sideye 20 km, Antalya şehir merkezine 85 km ve Antalya Havalimanına ise 80 km mesafede yer almaktadır.

Konforlu ve Ferah Odalar
Dünya Mutfaklarından Seçkin Lezzetler
İndirimli Konaklama Fırsatı
Öne Çıkan Özellikler:
Mavi Bayraklı Plaj
Disco
Toplantı Salonu
Aquapark
İnşaa Tarihi:
Yenilenme Tarihi:
Toplam Oda Sayısı:
Denize Mesafe:
Yeme-İçme Konsepti:
Asansör
Denize 0-100 mt
Engelli konuk ek imkanları
Otopark
Wifi
Minik Misafirlerimize Özel
Baby Sitting
Çocuk Oyun Parkı
Çocuk Animasyonu
Çocuk klübü
Konaklama Bilgileri

Crystal Admiral Hotelde toplam 837 oda ve 2300 yatak kapasitesi ile 509 standart oda, 72 bağlantılı oda, 213 dublex aile odalası, 15 junior suite, 10 dublex aile suite, 8 senior suite, 8 deluxe suite ve 2 royal suite bulunmaktadır.Odaların tamamı son derece konforlu ve şık olarak dekore edilmiş olup standart odaların bazıları sigara içilmeyen oda ve 8 tanesi engelli odası olarak ayrılmaktadır.Odaların tümünde; merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, halı zemin, balkon, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, küvet, banyolarda telefon ve fön bulunmaktadır.Minibar her gün yenilenmekte olup, soft içeceklerle yenilenir ve ücretsizdir.

Zemin Parke
Uydu Yayını
LCD Tv
Saç Kurutma Makinası
Odada kasa
Sigara içilmeyen oda
Klima
Havlu
Jakuzi
Minibar
Yiyecek İçecek Bilgileri

Crystal Admiral Resort Suits&Spa ultra herşey dahil konsepttinde hizmet vermektedir.Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin sunulduğu sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklinde olup girişte cezerye ve soğuk saray şerbeti ile karşılama ile sizleri ağırlamaktadır.24 saat aralıksız yiyecek ve içecek servisi, geç kahvaltı, özel çocuk büfesi, gün boyu çeşitli ara yiyecek servisi, pide, gözleme, lahmacun, snack servisi, mangalda balık servisi, kek-pasta çeşitleri, dondurma servisi, gece sandviç çeşitleri ve tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler konsept dahilinde sizlere verilmektedir.Kapalı ve teras olmak üzere deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli menülerin ve ikramların sunulduğu Admiral restaurant, Meksika mutfağıyla Mexico, İtalyan mutfağıyla Venezia, Balık mutfağıyla Sailor ve Türk mutfağıyla İstanbul ve Turkish Grill House olmak üzere 5 adet Ala Carte restoran,Aspendos snack restoran, caretta beach snack restoran, gözleme evi, patiserrie, Aspendos snack bar, Caretta beach bar, Lagoon bar, Lobby Lounge, Vital bar, Fuaye bar, Cafe Turca, Veranda bar, Irısh cocktail bar, Cosmic disco bar ve Aspendos bar sizler için düşünülmüştür.Bol alternatifle her konuda her ihtiyacınıza yönelik hizmetler düşünülmüştür.07.00 ? 10.00 Kahvaltı 10.00 - 11.00 Geç Kahvaltı 11.30 - 16.00 Gözleme 12.00 - 17.00 Snack Servisi 12.30 - 14.30 Öğle Yemeği 13.00 - 17.00 Açık Dondurma Servisi 17.00 - 18.00 Pasta Çay Saati 19.00 - 21.30 Akşam Yemeği 19.00 - 21.30 Meksika Mutfağı 19.00 - 21.30 İtalyan Mutfağı 19.00 - 21.30 Türk Mutfağı 19.00 - 21.30 Deniz Ürünleri Mutfağı 19.00 - 21.30 Türk Mutfağı 23.30 - 01.00 Gece Snack 01.00 - 06.00 Gece Sandviç Çeşitleri

Çocuk Büfesi
Snack Bar
Bar
Alacarte Restorant
Kapalı Restorant
Açık Restorant
Aktivite Bilgileri

Gün boyu animasyon aktiviteleri ile keyifli dakikalar geçirebilecek, akşam gösterileri ve disko hizmeti bulunmaktadır. Spa sağlık ve güzellik merkezinde (cilt bakım kürleri), özel spa bahçesi ve özel açık spa havuzu, spa bahçesinde bulunan Bali tipi açık masaj bölümleri ile sizlerin eşsiz ve unutulmaz bir tatilin içinde kendinizi bulacaksınız.Otel bünyesinde bulunan ücretsiz aktiviteler; fitness center, geleneksel türk hamamı, jakuzi, sauna, tenis kortu, dart, aerobik, voleybol, su topu, su kaydırağı, aquarobik, basketbol, masa tenisi, buhar odası, animasyon, plaj voleybolu, disko, sinema, mini golf gibi hizmetler olmakla birlikte ücretli aktiviteler ise; bebek bakımı, masaj, spa, çamaşırhane, market, doktor, fotokopi, kuru temizleme, oda servisi, tenis ekipmanları ve ışıklandırması, jetski, banana, parasailing, kano, bisiklet, sörf, bowling, oyun salonu, bilardo, atari, langırt, internet cafe, kuaför, nargile cafe, ringo, su kayağı, lunapark gibi hizmetler şeklindedir.Otelin içerisinde ileri teknoloji ekipmana sahip toplam 556 kişilik 5 adet toplantı salonu da bulunmaktadır.Ayrıca 4-12 yaş aralığındaki minik misafirler için özel ayrılmış çocuk havuzu, Mini Kulüp, çocuk oyun parkı ve oyun alanları yer almaktadır.

Kuaför
Langırt
Masa Tenisi
Basketbol Sahası
Mini Golf
Sauna
Türk Hamamı
Tenis
Doktor
Spa Merkezi
Disco
Canlı müzik
Animasyon ekibi
Fitness salonu
Toplantı salonu
Spa Merkezi

Her türlü hizmeti alabileceğiniz SPA Sağlık ve Güzellik Merkezinde, cilt ve vücut bakım kürleri, özel SPA bahçesi, açık SPA havuzu (ısıtmasız) ve SPA bahçesinde bulunan açık masaj bölümleri ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sağlanmaktadır.SPA merkezine ek olarak da Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetleri de sizlerin hizmetindedir.

Havuz Özellikleri

Crystal Admiral Resort Suits&Spa siz değerli misafirler için eğlenceli vakit geçirmesi için hizmet veren 5 adet açık havuz, 2 adet kapalı havuz, 3 adet çocuk havuzu, aquapark ve spa merkezinde ısıtmasız kapalı havuz yer almaktadır.Denize 50 metre uzaklıkta olan otelin kendine ait 250 metre uzunluğunda ve 100 metre genişliğinde ince kumlu özel plajı vardır.Plaj mavi bayraklıdır.Havuzda ve plajda plaj havlusu, şemsiye, şezlong ve şezlong minderi ücretsizdir.Havuzlara haşema ile giriş serbesttir.

Plaj Havlusu
Su Sporları
Kum plaj
Otele özel plaj
Çocuk havuzu
Aquaparklı havuz
Kaydıraklı havuz
Kapalı havuz
Açık havuz
Toplantı Salonu Özellikleri

Otelde çeşitli organizasyonlarınız için ileri teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü toplantı talebinize cevap verebilecek, 2000 kişilik üçe bölünebilir bir Kongre ve Balo Salonu ve toplam 150 kişilik birleştirmeli ile 5 adet toplantı salonu yer almaktadır.

Balayı İmkanları

Balayı çiftlerine özel Meyve sepeti ve şarap ikramı, Vip karşılama, Oda süslemesi, Kalp şeklinde pasta ikramı, ilk gün odaya kahvaltı servisi, 1 akşam A La Carte restaurantta akşam yemeği, Spa merkezinde %15 indirim imkanı verilmektedir.

İnternet Kullanımı

Tesis genelinde internet erişimi mevcuttur.

Otel Fiyatları

İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
159.00 TL
111.30 TL
238.50 TL
166.95 TL
111.30 TL
77.91 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 79.50 - 2.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
219.00 TL
153.30 TL
328.50 TL
229.95 TL
153.30 TL
107.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 109.50 - 2.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
219.00 TL
153.30 TL
328.50 TL
229.95 TL
153.30 TL
107.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 109.50 - 2.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
399.00 TL
279.30 TL
798.00 TL
558.60 TL
279.30 TL
195.51 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 199.50 - 2.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
399.00 TL
279.30 TL
798.00 TL
558.60 TL
279.30 TL
195.51 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 199.50 - 2.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
399.00 TL
279.30 TL
798.00 TL
558.60 TL
279.30 TL
195.51 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 199.50 - 2.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
329.00 TL
230.30 TL
658.00 TL
460.60 TL
230.30 TL
161.21 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 164.50 - 2.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
329.00 TL
230.30 TL
658.00 TL
460.60 TL
230.30 TL
161.21 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 164.50 - 2.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
269.00 TL
188.30 TL
403.50 TL
282.45 TL
188.30 TL
131.81 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 134.50 - 2.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
219.00 TL
153.30 TL
328.50 TL
229.95 TL
153.30 TL
107.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 109.50 - 2.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
159.00 TL
111.30 TL
238.50 TL
166.95 TL
111.30 TL
77.91 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 79.50 - 2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
167.00 TL
116.90 TL
250.50 TL
175.35 TL
116.90 TL
81.83 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 83.50 - 2.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
346.50 TL
242.55 TL
161.70 TL
113.19 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 115.50 - 2.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
346.50 TL
242.55 TL
161.70 TL
113.19 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 115.50 - 2.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
838.00 TL
586.60 TL
293.30 TL
205.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 209.50 - 2.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
838.00 TL
586.60 TL
293.30 TL
205.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 209.50 - 2.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
838.00 TL
586.60 TL
293.30 TL
205.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 209.50 - 2.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
349.00 TL
244.30 TL
698.00 TL
488.60 TL
244.30 TL
171.01 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 174.50 - 2.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
349.00 TL
244.30 TL
698.00 TL
488.60 TL
244.30 TL
171.01 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 174.50 - 2.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
285.00 TL
199.50 TL
427.50 TL
299.25 TL
199.50 TL
139.65 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 142.50 - 2.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
346.50 TL
242.55 TL
161.70 TL
113.19 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 115.50 - 2.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
167.00 TL
116.90 TL
250.50 TL
175.35 TL
116.90 TL
81.83 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 83.50 - 2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
334.00 TL
233.80 TL
668.00 TL
467.60 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
462.00 TL
323.40 TL
924.00 TL
646.80 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
462.00 TL
323.40 TL
924.00 TL
646.80 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
838.00 TL
586.60 TL
1676.00 TL
1173.20 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
838.00 TL
586.60 TL
1676.00 TL
1173.20 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
838.00 TL
586.60 TL
1676.00 TL
1173.20 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
698.00 TL
488.60 TL
1396.00 TL
977.20 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
698.00 TL
488.60 TL
1396.00 TL
977.20 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
570.00 TL
399.00 TL
1140.00 TL
798.00 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
462.00 TL
323.40 TL
924.00 TL
646.80 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
334.00 TL
233.80 TL
668.00 TL
467.60 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
167.00 TL
116.90 TL
835.00 TL
584.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
1155.00 TL
808.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
1155.00 TL
808.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
2095.00 TL
1466.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
2095.00 TL
1466.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
2095.00 TL
1466.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
349.00 TL
244.30 TL
1745.00 TL
1221.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
349.00 TL
244.30 TL
1745.00 TL
1221.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
285.00 TL
199.50 TL
1425.00 TL
997.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
1155.00 TL
808.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
167.00 TL
116.90 TL
835.00 TL
584.50 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
459.25 TL
321.48 TL
918.50 TL
642.95 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
635.25 TL
444.68 TL
1270.50 TL
889.35 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
635.25 TL
444.68 TL
1270.50 TL
889.35 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
1152.25 TL
806.58 TL
2304.50 TL
1613.15 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
1152.25 TL
806.58 TL
2304.50 TL
1613.15 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
1152.25 TL
806.58 TL
2304.50 TL
1613.15 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
959.75 TL
671.83 TL
1919.50 TL
1343.65 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
959.75 TL
671.83 TL
1919.50 TL
1343.65 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
783.75 TL
548.63 TL
1567.50 TL
1097.25 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
635.25 TL
444.68 TL
1270.50 TL
889.35 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
459.25 TL
321.48 TL
918.50 TL
642.95 TL

----
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
159.00 TL
111.30 TL
477.00 TL
333.90 TL
111.30 TL
77.91 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 79.50 - 2.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
219.00 TL
153.30 TL
657.00 TL
459.90 TL
153.30 TL
107.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 109.50 - 2.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
219.00 TL
153.30 TL
657.00 TL
459.90 TL
153.30 TL
107.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 109.50 - 2.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
399.00 TL
279.30 TL
1197.00 TL
837.90 TL
279.30 TL
195.51 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 199.50 - 2.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
399.00 TL
279.30 TL
1197.00 TL
837.90 TL
279.30 TL
195.51 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 199.50 - 2.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
399.00 TL
279.30 TL
1197.00 TL
837.90 TL
279.30 TL
195.51 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 199.50 - 2.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
329.00 TL
230.30 TL
987.00 TL
690.90 TL
230.30 TL
161.21 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 164.50 - 2.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
329.00 TL
230.30 TL
987.00 TL
690.90 TL
230.30 TL
161.21 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 164.50 - 2.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
269.00 TL
188.30 TL
807.00 TL
564.90 TL
188.30 TL
131.81 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 134.50 - 2.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
219.00 TL
153.30 TL
657.00 TL
459.90 TL
153.30 TL
107.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 109.50 - 2.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
159.00 TL
111.30 TL
477.00 TL
333.90 TL
111.30 TL
77.91 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 79.50 - 2.Çocuk
İndirim
Kişi Başı
Tek Kişi
Ek Yatak
Çocuk
27-04-2018, 11-05-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
167.00 TL
116.90 TL
501.00 TL
350.70 TL
116.90 TL
81.83 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 83.50 - 2.Çocuk
12-05-2018, 08-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
693.00 TL
485.10 TL
161.70 TL
113.19 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 115.50 - 2.Çocuk
09-06-2018, 14-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
693.00 TL
485.10 TL
161.70 TL
113.19 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 115.50 - 2.Çocuk
15-06-2018, 16-06-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
1257.00 TL
879.90 TL
293.30 TL
205.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 209.50 - 2.Çocuk
17-06-2018, 19-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
1257.00 TL
879.90 TL
293.30 TL
205.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 209.50 - 2.Çocuk
20-08-2018, 25-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
419.00 TL
293.30 TL
1257.00 TL
879.90 TL
293.30 TL
205.31 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 209.50 - 2.Çocuk
26-08-2018, 30-08-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
349.00 TL
244.30 TL
1047.00 TL
732.90 TL
244.30 TL
171.01 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 174.50 - 2.Çocuk
01-09-2018, 15-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
349.00 TL
244.30 TL
1047.00 TL
732.90 TL
244.30 TL
171.01 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 174.50 - 2.Çocuk
16-09-2018, 29-09-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
285.00 TL
199.50 TL
855.00 TL
598.50 TL
199.50 TL
139.65 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 142.50 - 2.Çocuk
30-09-2018, 13-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
231.00 TL
161.70 TL
693.00 TL
485.10 TL
161.70 TL
113.19 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 115.50 - 2.Çocuk
14-10-2018, 31-10-2018
Ultimate Herşey Dahil
%30
167.00 TL
116.90 TL
501.00 TL
350.70 TL
116.90 TL
81.83 TL
1.Çocuk 2-11.99 UCRETSIZ - 1.Çocuk
2.Çocuk 2-11.99 83.50 - 2.Çocuk
 • World Kart
 • Peşin Fiyatına 6 Taksit
 • Maximum
 • Peşin Fiyatına 4 Taksit
 • Finansbank
 • Peşin Fiyatına 6 Taksit
 • Garanti Bonus
 • Peşin Fiyatına 6 Taksit
 • Axess
 • Peşin Fiyatına 5 Taksit
 • Diğer Bankalar
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit
 • Advantage
 • Peşin Fiyatına 3 Taksit
Kredi Kartı İle Hızlı Ödeme.
EFT & Havale İle Ödeme Seçeneği.
Kolay Online Rezervasyon Sistemi.
Çağrı Merkezi İle Ödeme İmkanı.

Otel Rezervasyon:

Çağrı Merkezimiz, 09:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Rezervasyonunuzu online tamamlayabilir" ya da "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Konum ve Adres
Kızılot Mevkii Manavgat -

Side Kızılot mevkinde bulunan Crystal Hotel Admiral Resort Suites & Spa, Antalya Hava limanına 80, Antalya şehir merkezine 85 km mesafede yer almaktadır.Ayrıca otel dışında güzel vakit geçirmek isteyen misafirler için Manavgat Şelalesi, Alabalık Vadisi, Köprülü Kanyon gibi turistik merkezlerine oldukça yakındır.

Otel Yorumları

Sizlere tesisimizde konaklamalarını gerçekleştirmiş misafirlerimizin yorumlarını tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Sizleri de tesisimizde ağırlamaktan ve konaklamanız sonrasında yorumlarınızı bize iletmenizden memnuniyet duyacağız. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz bizler için değerlidir.

BAHAR EVREN | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-07-25 - 2017-07-30

Odaların temizliğinden memnun kaldık.

Eğlence aktiviteleri ve animasyon daha iyi olmalıydı.

İsimsiz... | KONAKLAMA TARİHİ: 2017-07-10 - 2017-07-14

Odalar temiz ve düzenli personel ilgili ve güler yüzlü,yemekler lezzetli,havuzları ve aquasını beğendim.plajı güzeldi teşekkür ederim

Yemek çeşitleri çok azdı. Et yemekleri neredeyse hiç yok kadar azdı ama lezzetli yemekler yedik.Temizliğinin çok iyi olması ve manzarası çok çok güzeldi.Seneye tekrar gidebilirim.

Evrim | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-08-28 - 2016-08-31

spa çok güzeldi, odalarımız çok konforluydu, temizlik gerçekten dikkate değerdi. yataklarımız çok rahattı. yemekler iyiydi.

resepsiyonda çıkış işleminde biraz bekledik ancak böyle güzel bir otelin yoğunluğunda giriş işlemleri arasında çok normal buluyorum bunu

Irmak | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-08-15 - 2016-08-20

Otel son derece lüx ve güzeldi.Fiyatlarıda uygun yemekleri odalar içkiler harikaydı.

Olumsuz bir yanını görmedim.

Burçin Bey | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-08-08 - 2016-08-16

Balayı için geldiğim bu otelde personelin yaklaşımı ile başlayan tatilimiz odaya girdiğimizde karşılaştığımız manzara bizi çok mutlu etti balayı olarak geldiğimiz için odamızı süslemişler güzel bir de oda hazırlamışlar tüm yetkililere ve çalışan tüm personele ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Plajındaki şezlong sayısı arttırılmalı.

Adnan K. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-08-03 - 2016-08-07

Bayram döneminde çocuklarımızla gayet güzel vakit geçirdik, aquaparkı çocuklar için güzel bir eğlence oldu.yemekler lezzetli ve personel ilgili.

Odalar biraz daha büyük olabilirdi.

Kamil L. | KONAKLAMA TARİHİ: 2016-07-05 - 2016-07-08

Odalar çok güzel ve lükstü.Parasını hak eden bir otel tekrar gelicez.

Otelin önünden yol geçmesi harıcınde herşey güzeldi.

Ali Ç. | KONAKLAMA TARİHİ: 2015-07-29 - 2015-09-06

Ailemle çok güzel bir tatil geçirdim çocuklar için oyun odaları da mevcuttu.Çok memnun kaldık.

Otel temizliği yapılıyordu fakat ben biraz titiz olduğum için galiba yetersiz gibi geldi.

Bülent YILGIN | KONAKLAMA TARİHİ: 2015-07-27 - 2015-08-02

Tesiste en çok sevdiğim şey Türk kahvesinin ücretsiz olmasıydı çünkü çoğu tesiste ücretli maalesef, çok kibar ve çok nezih bir tesis.. Özellikle canı gönülden ilgilenen personellere teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Denize yürüme mesafesi var yani olumsuz olarak görebileceğim tek bu var diyebilirim, çok memnun kaldık :)

Asuman Çelik | KONAKLAMA TARİHİ: 2015-07-08 - 2015-07-12

Çok harika ve eğlenceli bir tatil geçirmek için herkesin gitmesi gereken bir otel yemekleri çok iyiydi.

Güzel bir otel, lakin bu ikinci gidişimde otelin dış ceplerinin yıpranması kaydırakları ve çıkılan merdivenlerin küf tutması, ailecek gittiğimiz için 4 kişi odamızda sıkışık vaziyette yattık. Oda olarak hiç rahat değildi.

Zincir Oteller
Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

159.00 TL 111.30 TL

şuan 8 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA

290.00 TL 188.50 TL

şuan 3 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Waterworld Resort & Spa

Crystal Waterworld Resort & Spa

189.00 TL 132.30 TL

şuan 7 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

249.00 TL 174.30 TL

şuan 2 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa

209.00 TL 146.30 TL

şuan 6 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

149.00 TL 134.10 TL

şuan 1 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Palace Luxury Resort & Spa

Crystal Palace Luxury Resort & Spa

189.00 TL 132.30 TL

şuan 6 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Green Bay Resort and Spa

Crystal Green Bay Resort and Spa

149.00 TL 104.30 TL

şuan 4 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Flora Beach Resort

Crystal Flora Beach Resort

169.00 TL 118.30 TL

şuan 8 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Family Resort & Spa

Crystal Family Resort & Spa

169.00 TL 118.30 TL

şuan 9 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal De Luxe Resort & Spa

Crystal De Luxe Resort & Spa

119.00 TL 107.10 TL

şuan 10 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Crystal Aura Beach Resort & Spa

169.00 TL 118.30 TL

şuan 7 kişi inceliyor.


Hemen Yer Ayırt