Kavacık Otelleri & Kavacık Otel Fiyatları Toplam 2 Otel Bulundu

Harita
Asia Princess Hotel Kavacık
Asia Princess Hotel Kavacık
Asia Princess Hotel Kavacık
Asia Princess Hotel Kavacık
Asia Princess Hotel Kavacık
Limak Eurasia Luxury Hotel
Limak Eurasia Luxury Hotel
Limak Eurasia Luxury Hotel
Limak Eurasia Luxury Hotel
Limak Eurasia Luxury Hotel

Kavacık Otelleri & Kavacık Otel Fiyatları

İstanbul Beykoz tatilleriniz için en uygun fiyatlarla kalabileceğiniz Kavacık Otelleri...

Kavacık otelleri ile ilgili her türlü bilgiye web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kavacık bilgileri sizin için detaylı bir şekilde bir araya getirmeye çalıştık. Kavacık coğrafi konum olarak; batı tarafında İstanbul Boğazı, doğu kısmında Şile, kuzeyinde Karadeniz, güney tarafında Üsküdar, Ümraniye ve Çekmeköy ile çevrilidir.

Kavacık, İstanbul'da ticaretin ve tarihin kesiştiği yerler arasındadır. İstanbul'un merkezi yerlerinden olan Kavacık'a dünyanın her yerinden turist gelmektedir. Kavacık otel fiyatları ile konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyondan yararlanın.

Nüfusu

Kavacık nüfus olarak ülkenin ve şehirlerin düzenine göre farklılık göstermektedir. Beykoz'a bağlı olan Kavacık, son yapılan nüfus sayımına göre 22.242 olarak tespit edilmiştir. Kavacık ve çevresine yapılan göçler nüfustaki bu oynamaları tetiklemektedir. Hem ticari hem de seyahat amacıyla gelen misafirler, Kavacık nüfusundaki değişikliklere öncülük etmektedirler. Kavacık otelleri ile yapacağınız konaklamalar için önceden rezervasyonunuzu yaptırınız.

Havaalanı

Kavacık konaklamalarınız için havayolu ulaşımlarınızda iki havaalanı kullanabilirsiniz. Bunların birisi Atatürk Havaalanıdır. Atatürk Havaalanı ile Kavacık arası 44 km uzaklıktadır. Bir diğer havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanıdır. Sabiha Gökçen ile Kavacık arası 46 km uzaklıktadır. Her iki havaalanından Kavacık ulaşımlarınızı Havaş servisleriyle rahatlıkla yapabilirsiniz. Konaklama için Kavacık otel fiyatları diğer yerlere göre daha hesaplıdır.

Otogarı

Kavacık ulaşımlarınızı karayolu ile gerçekleştirmek istiyorsanız İstanbul'da iki otogardan da yararlanabilirsiniz. Bunların birisi Harem, diğeri ise Esenler Otogarıdır. Harem ile Kavacık arası yaklaşık 35 km kadardır. Her iki otogardan Kavacık istikametine çeşitli vasıtalar veya metro ile ulaşımınızı yapabilirsiniz. Konaklama yapacaksanız Kavacık otellerine bu şekilde rahatça ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Kavacık yoğun bir bölge olduğu için rezervasyonlarınızı erkenden yapınız.

Turizm Danışma

Kavacık, tarihsel ve kültürel olarak büyük bir öneme sahiptir. Kavacık her yıl Beykoz Belediyesinin düzenlediği festivallerle söz edilmektedir. Kavacık'ta çok fazla aktivitelerle karşılaşmanız söz konusudur. İmza günleri, kermesler, halk oyunları, çocuklar için gösteriler ve bunun gibi birçok aktivite Kavacık'ta sahnelenmektedir. Festivaller için konaklama yapacaksanız Kavacık otel fiyatları uygundur.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Kavacık'ta, Akdeniz, Karadeniz ve Balkan iklimlerinin karışımından oluşan bir hava akımına sahiptir. Kavacık'ta yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağış şeklinde geçmektedir. Müthiş bir coğrafyaya sahip Kavacık, mesire yerleriyle ünlüdür. Kanlıca Tepelerine doğru uzanan Kavacık ormanları, gelen misafirleri adeta mest etmektedir. Kavacık Mesiresi ve Mihrabad Korusu görebileceğiniz en güzel yerlerdendir. Her mevsimin kendine göre güzelliklerini yaşayacağınız Kavacık otelleri, yeşillikler içinde doğayla baş başa kalacağınız yerlerin başında gelmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Kavacık'ta birçok lezzet durakları bulabilirsiniz. Kavacık restoran seçenekleri de bir hayli fazladır. Kavacık'ta birçok yöresel lezzetle karşılabilir ve seçkin restaurantlarda değişik lezzetler tadabilirsiniz. Kavacık konaklamalarınızda tüm lezzetleri tanıyabilirsiniz. Kavacık konaklamalarınız her zaman size alternatif olacaktır. Kavacık otel fiyatları hakkında web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekanları

Kavacık denince akla gelen en güzel yerlerinden biri Kavacık Mesiresi, Mihrabad Korusu ve Kavacık Ormanları'dır. Son zamanlarda iş ve ticaret merkezlerinden biri olan Kavacık'a yurdun ve dünyanın birçok yerinden ziyaretçi gelmektedir. Bundan dolayı Kavacık mekanları da günden güne artmaktadır. Her türlü eğlence mekanına sahip Kavacık, İstanbul'da eğlence dünyanızın yeni yerlerinden biri olacaktır. Kavacık otellerinde konaklama yapmanızı ve bu eğlence mekanlarına İstanbul'dan ayrılmadan görmenizi tavsiye ederim.

Gezilecek Yerler

Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle Kavacık, İstanbul'da görebileceğiniz eşsiz yerler arasındadır. Kavacık'a yurt içi ve yurtdışından birçok misafir akın etmektedir. Turizm ve ticaret yönünden gelişmekte ve popülerliğini artırmakta olan Kavacık, son zamanların en fazla merak edilen yerlerinden birisidir. Kavacık otel fiyatlarından yararlanmayı ihmal etmeyiniz. Kavacık'ta gezebileceğiniz bazı yerler şunlardır; Otağtepe, Mihrabad Korusu, Kavacık Mesiresi ve Kavacık Ormanları.