Dragos Otelleri & Dragos Otel Fiyatları Toplam 1 Otel Bulundu

Harita
Elite Hotel Dragos
Elite Hotel Dragos
Elite Hotel Dragos
Elite Hotel Dragos
Elite Hotel Dragos

Dragos Otelleri & Dragos Otel Fiyatları

Metropol kentimiz olarak da bilinen İstanbul'un en önemli doğasına sahip olan Dragos Otelleri...

İstanbul'un önemli yerleşim yerleri arasında gösterilen Anadolu yakası sınırları içerisinde yer alan, Kartal ve Maltepe ilçe sınırları içerisinde yer alan Dragos önemli konumuyla dikkat çekmektedir. Metropol kentimiz olarak da bilinen İstanbul, Dragos otelleri ve önemli turizm merkezleri ile dünyanın gözdesi konumundadır. Dragos daha çok Kartal ilçesi sınırları içerisinde Dragos tepesi olarak da adlandırılan kuşbakışı manzarası ile İstanbul'u en üst kısmından seyretmektedir.

Her köşesinde farklı bir tarihi yapı bulunmasından dolayı yıl içerisinde çok sayıda turist İstanbul'u ziyaret ederek hem İstanbul için hem de Türkiye açısından önemli turizm gelirlerine sahiptir. Dragos İstanbul'un Anadolu yakasında muhteşem doğası ile tatilcilerin ziyaret ettikleri yerler arasındadır. Dragos otel fiyatları İstanbul'un diğer bölgesindeki otelleri ile kıyasladığımızda uygun ve avantajlı seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Nüfusu

Türkiye'nin en kalabalık illeri arasında ilk sırada yer alan İstanbul çok sayıda milletten insanı bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul Kartal ilçesi sınırları içerisinde yer alan bölge, yerleşim yeri ve destinasyon merkezlerine eşit uzaklıkta olmasından dolayı Dragos otelleri tatilcilerin konaklamalarına alternatif olmuştur. İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasında yer almasından dolayı hem ticari hem turistik anlamda ziyaretçilerin akınına uğramaktadır. Ortalama 500 bin nüfusa sahip olan Kartal ilçe sınırlarındaki bölge, bu yoğunluktan fazlasıyla etkilenmektedir.

Ulaşım Olanakları

Dünya'nın her köşesinden misafirin İstanbul'u ziyaret ettiği herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle Dragos da ulaşım açısından çok sayıda alternatife sahiptir. Hava ve kara yolu ulaşımının sıklıkla yapıldığı bölge, misafirlerine sunduğu uygun Dragos otel fiyatları ile konaklama imkânı sunmaktadır. Hava yolu ile gelmek isteyen misafirler Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havalimanını kullanabilirler. Havalimanı ile arası ortalama 15 km'dir. Hava yolu firmalarının şehir içi servisleriyle ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz. Kara yolu ulaşımını tercih edecek olan misafirler Kartal ilçe sınırları içerisindeki otogarı kullanabilirler.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi geçmişi çok eskiye dayanan Dragos, çok sayıda tarihi eseri ve kültürel yapıyı bünyesinde barındırmaktadır. Tarih öncesinde çok sayıda farklı kültürden insanlar bölgede yaşamış ve her köşesinde farklı bir tarihi yapıyı günümüze kadar ulaştırmıştır. Dragos otelleri tarihi yapıya yakın konumuyla ziyaretçilerini ağırlayarak tatillerine ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Kartal ilçe sınırları içerisinde yer alan Turizm danışma ofisleri, Dragos tarihi yapısı hakkında detaylı bilgi vererek bölgenin tanıtılmasında önemli rol oynamaktadır.

İklim ve Bitki Örtüsü

Marmara bölgesinin önemli doğal güzellikleri ve bitki örtüsüne sahip olan Dragos, ziyaretçilerini muhteşem tepesinin manzarası ile ağırlamaktadır. Genellikle Dragos otel fiyatları civarındaki merkezlerle kıyasladığımızda uygun fiyatlı olması tatilcilerin doğal ortamda konaklamalarına olanak sağlamıştır. Marmara ikliminin tüm özelliklerini taşıyan Dragos yaz aylarında 30 derecelerde seyrederken, kış aylarında ise eksi derecelerde ve bol kar yağışı almaktadır.

Yeme İçme Olanakları

Marmara bölgesinin en kalabalık illeri arasında ilk sırada yer alan İstanbul'un bir ilçesi olan Dragos, yöresel lezzetlerin yanı sıra aperatif yiyeceklerinde bulunduğu konumda yer almaktadır. Ayrıca Dragos otelleri misafirlerine dünya mutfağından farklı lezzetleri sunduğu gibi, Marmara Bölgesinin yöresel lezzetlerini de sunmaktadır. Buraya geldiğinizde tadabileceğiniz lezzetler arasında, Boza, İstanbul pilavı, Sarıyer böreği, Islak Hamburger, Sultan havuzu, İstanbul Kebabı, Yufkalı İstanbul Pilavının yanı sıra çok sayıda aperatif yiyecekleri de bulabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekanları

İstanbul ve civarındaki ilçelerde çok sayıda turizm faaliyetleri ve ticari faaliyetler bir arada yapılmaktadır. Bu açıdan yoğun bir tempoda işleyişini sürdüren İstanbul, çok sayıda turisti de bünyesinde ağırlamaktadır. Özellikle Dragos otel fiyatlarının da uygun olması misafirlerin konaklamalarına olanak sağlamaktadır. Hem otellerin sunduğu eğlence programlarına katılabilir hem de civarında yer alan eğlence mekânlarında vakit geçirebilirsiniz. Dragos'ta ve civarında yer alan eğlence mekânları arasında Tabela Sanat, Samare Bistro, Karayemiş Gurme, Esinti Kır Evi, Titanic Business, mutlaka denemeniz gereken mekânlar arasındadır.

Gezilecek Yerler

Türkiye sınırları içerisinde yer alan en önemli turizm faaliyetlerine sahip olan İstanbul Dragos ilçesi, sadece tatil maksatlı değil ticari ve kültürel seyahatlerin de başkenti sayılmaktadır. Çok sayıda medeniyeti bünyesinde ağırlamış olan İstanbul kültürel seyahatlerinde fazlasıyla yapıldığı görülmektedir. Dragos otelleri tarihi olanaklara yakın mesafede yer almasından dolayı ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Dragos'a geldiğinizde gezebileceğiz yerler arasında, Aydos Ormanı, Dragos Tepesi, Aydos Tepesi, Esinti Kır Evi bulunmaktadır.